» »

Pocenitev ze prihaja - se zdruzimo???

Pocenitev ze prihaja - se zdruzimo???

«
1
2

aambro ::

Tale vikend so se stvari zacele cenit! Mislim, da bo slo se malo dol pred novim letom, ker pa vem, da bi nas veliko rado prisparalo se kakih 5 tisocakov, me zanima, ce ste se pripravljeni zdruzit, pa naredimo seznam stvari oz. compov, ki bi jih radi kupili, izberemo eno firmo in jo vprasamo, koliko popusta bi dali za ta ogromen nakup:D . Jaz bom kupil plato, proc, ram, grafiko, napajalnik za cca 130000 SIT.

Povejte spodaj koliko boste kupili pred novim letom in sestevajte! Potem pa lahko povprasamo v JAEtu, Mlacomu, AGT ... pa povejte se predloge!

LP,

Peter

Tito ::

JAEtu, Mlacomu, AGT... je napaka... ONI TI NE BODO DAL NOBENEGA POPUSTA!!! Če želiš resno prihranit je treba direktno uvoznika vprašat seveda preko kakšne firme... Tako bi bile cene nižje do 30% ali morda še kaj vreč... Skratk iz te moke nebo kruha za ušivih 10% pa se ne splača!>:D

Jux ::

Cist tko ti povem ambro... jst kupujem compe za moje kolege in dobim v mlacomu 0% dodatnega popusta (pa sem ziher kupu za 1mil - 1.5 mil pr njih), pr agtju pa dodajo kaksen procent zraven njihovga popusta, pa sem ziher kupu v zadnjih dveh mescih za 0.5 -0.7 mil compov.
Grem pa zdej ta teden v kupovino in mam namen zapravt cca 0.7mil pr njih, bomo vidl kako in kaj, jst racunam na ekstra popust. Bi se vam drgac prdruzu pr temle nakupu, sam na zalost ne gre ker bom kupoval prek firme (in ne, na zalost ne mores tud ti).

Tko da bottom line: ce ne kupis za 1mil na mesec nimas enih extra ugodnosti - za moje pojme so pr AGTju se najbl prjazni glede tega. Uredu fantje, rad kupujem pr njih (sam mal dolg traja, ker nimajo vsega na zalogi).
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

aambro ::

Ja sej samo za variante sprasujem. Ceprov men bi 14000 sit velik pomenil ;)

Sprasujem pa bolj tiste - recmo studente - ki si sami kupijo PC in sparajo na jurjih in ne recejo le: mama, dej mi pol milijona, da grem po kisto. :D

Torej za 10% ali vec popusta - se kdo javi?

Jux ::

Glede uvoznikov in dobaviteljev. Kupoval sem prek kolega pri Accord92, pa sem dobil po nabavni ceni stvari, pa niso bile tolk cenejse. Ni, ni to tolk kul...
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

aambro ::

Jux: a si jih vprasal za popust?

Navadno dajo sicer za enkraten nakup popuste in jih ne briga prevec, kolko kupis v razdobju enga leta.

Zheegec ::

Jaz sem bil danes full vesel, ko sem videl nove cene (cenik gledam od Mlacoma, nakup bo pri AGT :) ) XP2400+ se je pocenil za 3K, RAM tudi za 2K, disk za 3K. Super. Samo se bo še bolj, sem ziher. Jaz bom dal okol 270 za PC brez grafe in CD/DVD. A gremo vsi skupi k AGTju?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Lime ::

30% popusta?
Ni šans, tolikšne v računalništvu niso niti marže.

Če dobiš v računalništvu 15%, lahko od veselja skačeš do neba.

Razen za kakšne kable, preklopnike, diskete, torbice...

Zheegec ::

>Od 15. decembra pa do 5. januarja vam nudimo 5% novoletni >popust na vse izdelke.

Agt-Racunalniki :) Vsaj vidiš, da je pri njih mogoče kaj doseči :D



"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tito ::

To sem rekel, da bi dobil direktno od distributerja, če bi kupoval kot podjetje in bi nabavil za recimo 1 mil... to bi se splačalo, če bi se organizirali in si naredili nekakšeno zadrugo :D, ki bi bila neprofitna in bi lahko sama uvažala.... UTOPIJA!!! Socializem8-O ! Skratka če si študent in želiš nižje cene ti ne preostane drugega kot da kupiš slabšo mašino...

Tito ::

Razlika med maloprodajnimi in veleprodajnimi cenami so okoli 20%, tako da lahko sklepamo, da uvoznik pokasira še kakšen odstotek (vsaj 10%).

aambro ::

ALIEN3001: No sva ze dva. Jest sem tudi za AGT-ja. Sicer cene RAMa se nimajo popravljene, ampak se mi zdi, da jih bodo kmalu (jutri) izenacili z Mlacomovimi. No - ce se se kdo javi, kar pogumno.

Tito: Narobe - ce si student se ne sprijaznis, da si reven in kupujes na NACIN kot bogati (gres v prvo trgovino in kupis PC - resda z nizjo ceno), AMPAK poskusis za svoj denar iztisniti kar najvec. Poleg vsega pa je tu se uzitek "cenkanja", ki je podoben, kot navijanje komponent - Zadovoljstvo, da si naredil nekaj VEC.

Studiram ekonomijo in znam izracunati, da bi bilo veliko ucinkoviteje, kot spremljat cene cel mesec in preracunavat jurje iti za dva dni delat en job, si prisluzit 12 cukov pa bi bil problem resen. Vendar poanta sploh ni v tem... :)

Mimogrede - a si kdaj cenkal v Tuniziji in oddaljenejsih dezelah? :\

Tito ::

Ne... Tam vrjamem da se da, v sloveniji pa se ne splača saj lahko dobiš tiste 3% kar pa se ne splača, sam sem dijak in živim z 5000 mesečno in vem kaj je denarna stiska... Zato pa sem si zrihtal človeka, ki mi rihta po veleprodajnih cenah, na žalost je ta človek v pcx, kjer je slaba ponudba in razmeroma visoke cene a še vedno se pozna (do 20% ceneje). Na cel sistem pa dobiš še 3% dodatnega pospusta :D.

Ko pridemo v EU bo mogoče lažje dobiti še cenejše stvari, saj so nekatere stvari pri nas tako zasoljene, da te boli glava... npr. Napajalniki...

boštjan ::

aambro in alien kdaj pa bi vidva šla to kupit?jaz mam namen kupit WD 40GB 7200 8mb cache in to v agt-ju,poleg pa še abit siluro Ti4200 64MB OTES 4X(jo sploh majo v AGT-ju)->grafa.Disk bom ziher tam kupo,ker drugje tega diska nimajo tako poceni,grafična pa še ni 100%,ker je trenutna cena 53k,kar je malo preveč.Problem je ta da sem jaz iz Maribora vidva pa iz Ljubljane.Pa jaz komaj okoli 20.12. dobim keš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

aambro ::

Jaz bi sel v nakup v naslednjem tednu, kupil bom pa:
ATHLON XP 1800P+ (1.53GHz) (22k)
Abit KX7 333 (27k)
256MB PC2700 DDR DIMM (22k)
ter Winfast GF4 Ti4200 (46k)

+ hladilnik, napajalnik in tipkovnico (18k).

Sranje je edin, ker majo graficno trenutno po 46kSIT, na "mimovrste" je pa 40000 SIT:\ .



Realman ::

Aambro jaz ti lahko zrihtam mal cenej.
In sicer:
Procesor 1800+ 20k
Winfast 4200 38k
Abit KX7 26k
Ram 256 PC2700 20k

Seveda vse novo z 1 letno garancijo.
Samo garancija je moja beseda.
Drugac pa se vedno ostane AGT in Mlacom.
Najvecja razlika je pri grafi ostalo
je pac bolj tak.

Tito ::

Lahko ti prodam ATHLON XP 1800P+, ga imam čisto novega še ne rabljenega za 18000. Garantiram da je NOV.

rakusj ::

TITO...processor ti odkupim jaz...če ni odklenjen in navit in bla,bla,bla, skratka res nov...
sem pa is LJ, sporoči mi na mail (jasa.rakus@mobitel.si)

Tito ::

Imam 3 kose... Vsi brezhibni 4. pa je bil neuspelo odklenjen, kasnejših nisem več odklepal :S...
Če kdo rabi procesor naj mi reče... cena 18000 za 4ga pa 15000 (zaklenjen je na 1700+). Procesorji sploh niso bili uporabljeni bili so le stestirani če delujejo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

Zheegec ::

Jaz grem v nakup 26. in pa 27. decembra, čakam še na zadnje popravke cen :) Če se pa ne bo nič pocenilo bom pa kr XP2100 raje vzel :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zoidberg ::

no tito ce bos imel cez en teden se te procesorje se bo mogoce dalo enga prodat men seveda tistega brezhibnega

_Tejc_ ::

Jest pa tole ce kdo ma:
P4 (1.8A al 2A BOX seveda)
512 MB DDR 2700
ABIT BE7

Mr.B ::

Ta pamitni pa počakajo do konca januarja , ko grejo stare zaloge "novoletne" , ven in pridejo nove. Seveda grafične šele februarja ko pride , če pride seveda NV30. Raseon 9700 bo cenejši saj za 90$ , že sedaj je dobavljiv v trgovinah pod 100.000 sit.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

teljefon ::

hja mal prebiram tele vaše poste in se mi zdijo za človeka ki kaj kupuje kar zanimivi no pred kratkim sem tudi sam kupoval in morem rečt da sem imel očitno srečo da sem naletel na pravega človeka ki mi bo po ugodni ceni zrihtal nekaj komponenet da bom malo posodobil svoj računalnik s tem bogim študentskim žepom za katerega je itak brez veze govort ker vsi veste kok plitek je

torej sodelavc mi bo zrihu preko enga svojga kolega ki se ukvarja s prodajo računalnikov in komponent tko da bo vsaka komponenta pomoje cca 1000 sit cenejša kot če bi jih šel kupit v katero izmed trgovin
vse original zapakirano garancija in račun

če koga zanima se lohk kej pozanimam pomoje večja k je količina bolša cena

lp

boštjan ::

mene zanima troje:
western digital 40GB 7200 8MB cache
gainward geforce4 4200 Ti 64MB GOLDEN SAMPLE in
abit siluro geforce4 4200 Ti 64MB OTES; obe kartic z 4X AGP.
Naj pove cene za vse tri.Pri grafičnih omeni točno kar sem napiso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

aambro ::

teljefon: dej se zame vprasi za zgoraj omenjene stvari:
ATHLON XP 1800P+ (1.53GHz)
Abit KX7
WD 80GB 7200 ATA100 8MB
256MB PC2700 DDR DIMM
Leadtek Winfast GF Ti4200 64



teljefon ::

ok fantiči bom jest tele zadeve mal povprašu če ne drugač se bom potrudil in probu dobit kakšen kontakt pa se boste kr direkt zmenil da ne bo posrednika umes a prou

aha mam pa eno uprašanje jest tut disk kupujem pa ne vem katerga čm uzet vidm vi vsi povprašujete po WD mogoče kakšen argument ki bi tudi meni pomagal pri odločitvi

teljefon ::

mislim da niso tuki vse komponente za katere ste spraševali nekaj jih pa je nekaj pa alternativnih

abit kx7 333 27000
xp 1800+ palomino 22300
dimm 256ddr 333 22900
diski
80 giga
ibm 7200 ata100 34900
maxtor 7200 ata133 34000
40giga
ibm 7200 ata100 26500
maxtor 7200 ata133 26000

upam da sem kej pomagal ostale cene pa sporčim ko jih zvem

aambro ::

Humm.. pa sej to pa ni (BOLJ) ugodno. Je enako kot pri AGT-ju. A na te cene si reku, da dobimo kolicinski popust?


mitjaxp ::

jst sm mislu tole pr agt-ju kupit tka da ce ve do za cenejso varianto naj kr pove

Fine II Midi Tower 300W- moder, srebrn, bel

Elite K7S6A SB, DDR

ATI Radeon 9000 64MB DDR OEM

XP 1700P+ (1466 Mhz

DDR 256MB PC266

Maxtor 80GB 7200rpm ATA 133

teljefon ::

no zdej si me pa šokiru ej jest za agt sploh nism vedu ampak se mi zdi da če mu dam ponudbo z isto ceno da mi bo dal še kej ugodnejšega vsaj upam glede na to da mu grem tut jest kdaj na roko pr kašni drugi stvari sam pol je pa po moje res pogojeno z količino ne vem bom povrašu

nojest za disk še zmeri ne vem kerga bi meu nekak do zdej na wd sploh nism računal

aambro ::

mitjaxp: pol gres z nama z ALIEN2003-jem?

ferdo ::

proda kdo athlona 1800+ ?
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

Zheegec ::

Ja, 2003 :) Sicer ima AGT v decembru 5% popust na vse komponente. Sicer bi jaz lahko dobil vse kar nameravam po nabavni ceni (kar je okoli 20% ceneje), pa bom raje kar preko trgovine, ker želim imeti garancijo na CEL sistem, da se ne bodo pol kaj jebal, pa še garancije od rač. podjetja pol ne bi dobil, ampak direkt od proizvajalca, tko de bi se mogu z uvozniki zajebavat. Sicer pa so tvoje "alternativne" komponente in pa cene zanič. Kdo bi pa IBM ali pa recimo Maxtorja kupil, če lahko WD z 8 MB cacha?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Firebat ::

jest bi pa nabavil
LiteOn 48x24x48
Logitech MX500
lahk kdo to zrihta pocen.

Zheegec ::

Ja, sam ne bomo :) Saj veš, to kar sem zgoraj napisal :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Maximus ::

Ziu!

Kolegica kupuje računalnik, pa ga bo po vsej verjetnosti kupila pt AGT-ju, tko da u bistvu lahk zraven prštejete še enga kupca.

LP!

boštjan ::

mater bo letos AGT obogatel,če mislimo vsi tam kupit.jat sem že matično,zdaj pa bom še disk,samo čakam na 15.12. za 5%popust:D .

sidney ::

super ideja (sem ze hotu prej napisat). Skoda, da sem ze vse nabavu, kar sem mislu.... se enkrat pohvala...
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

ganzi ::

Js bi tut u AGT- ju kupu:
Matično epox 8rda+(sam je na ceniku ni)
Athloh xp2000+
DDR 256MB 2700
Pa kšnga radeona 8500le 128MB DDR
al pa R9000 pro 128MB DDR.

Kaj bomo zdej nardil?

boštjan ::

matično maš v jae

Maximus ::

Ziu!

ganzi tud če je nimajo na ceniku, jo lahk dobavjo, sam bo verjetn pol mal dle trajal.

LP!

Tito ::

Kolk vas potem je za nakup, zanima me ker bi se dalo bol organizerat. Vsaj men božičkov popust (5%) ne zadostuje>:D, če b i bilo vsaj kakšni 15 do 20% ceneje in to je mogoče... (če samo eno mašino nabavš ti dajo za vse druge stvari 4% popusta + npr 15-20% zaradi veleprodajnih cen).
Kmalu bom nabavil tole:

EPOX 8RDA+ NFORCE2 DDR +SB+LAN+FW....29.000...........34.800
WD 120GB 7200 ATA100.........................45.400...........54.480

Mislim da bi se dalo!

Sam najbrž bi moral vse na en račun nabavt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

ali3n ::

Tito & ostali... nikar ne pričakujte 20% nižjih cen! da ne boste razočarani... okol 10 - 15% bo lep uspeh!!!

Držim pesti - naslednjo "rundo" bom tud jaz zraven!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zheegec ::

Je še nimajo na ceniku (duh, uvoznik je Mlacom :) ) samo jo bodo po moje kmalu dobil (saj je najbolj pričakovana plata za AMD), če ne pa samo nekaj dni prej poklič.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tito ::

Govorim o veleprodajnih cenah se razume, sam že tako ali tako kupujem veleprodajne cene... Samo lahko bi prihranil še dodatnih 4% za cele računalnike...

ganzi ::

Moj mail: ganzi@email.si pa se lahk use zmenmo! Js sm za nakup!
Alien3001, aambro in vsi ostali ki ste za mi pošljte mail pa si bomo zmenal telefonske pa se use zmenl! Ok?

Upam da nam rata ene 10%

ganzi:))

mitjaxp ::

Na mene lahk računaš mislim vzet naslednje komponente pa bi pasalo mal vec kot 5% sam mors prj povedat kdaj se bo zorganiziralo to ker sem iz velenja pa morm mal prj vedet. Sporocte mi na mail mitja.bl@siol.net

Fine II Midi Tower 300W- moder, srebrn, bel
12.740
Elite K7VTA3 KT333 DDR +SB
20.810
XP 1700P+ (1466 Mhz)
18.200
ATI Radeon 9000 64MB DDR OEM
21.450
DDR 256MB PC266
17.410
Vulcano 7 Silent Viking
6.750

-5%= skupi 92400

ali3n ::

fantje - sporočte pol kako je šlo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

ganzi ::

Mitjaxp jaz te jutri pokličem!
ali3n seveda bomo sporočili!:)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetujte strokovnjaki!

Oddelek: Kaj kupiti
381436 (1050) nodes
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296215 (4274) kloshar
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814973 (3790) B_U_R_I
»

Se splača kupiti ta rac. ?

Oddelek: Kaj kupiti
271588 (1094) kocba
»

Komplet računalnik za cca. 200.000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
201507 (1068) Firebat

Več podobnih tem