» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
53 / 57
»»

Matic1 ::

ja sej to. Jst mam dva koledarja na googlu. :P

KTr1sk ::

Malajlo je izjavil:

Račun uporabljaj hotmail.com ali pa outlook.com. Sta Microsoftova in podpirata activesync - maili in ostalo je takorekoč vedno takoj sinhronizirano.
Google (in SiOL, telemach) delujejo preko pop3 ali imap. Za sinhronizacijo skrbi urnik (scheduler) na telefonu.

torej tudi v prihodnjosti se bo vedno sinhonizirano z hotmail.com ali pa outlook.com ker je microsoftovo?, sem namreč si ustvaril nov račun na outlooku, čeprav sem lahko že prej se prijavil v www.outlook.com preko gmaila računa, ampak mi ni delalo ko sem se logiral v telefon v outlook.com, zelo čudno, no samo da je to to hotmail.com ali pa outlook.com in bom imel vedno kontakte tam in bo vedno (upam) delalo
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

boolsheat ::

Matic1 je izjavil:

ja sej to. Jst mam dva koledarja na googlu. :P


Meni je že sedaj google calendar neki šteku, tako, da sem si že prej exportal iz googla in importal na live koledar.

SLO_Matej ::

Dobro bi bilo, če bi Microsoft tudi Hotmailov Koledar kaj kmalu posodobil in prenovil v Modern UI, kot so to storili z drugimi Windows Live storitvami (Outlook.com npr.).

Matic1 ::

Ja, samo jaz sem glih fotra navadil na Googlov koledar, da obvlada vse. Pa še dva zunanja mam, ko jim tudi tam prek dajem. Ne bi rad šel menjat če ne bom primoran. Pa še takrat ne vem če ne bom presedlal pol na android zaradi tega.

BlackGuard ::

SLO_Matej je izjavil:

Dobro bi bilo, če bi Microsoft tudi Hotmailov Koledar kaj kmalu posodobil in prenovil v Modern UI, kot so to storili z drugimi Windows Live storitvami (Outlook.com npr.).


Se strinjam, upam, da to porihtajo čimprej :).

JayKay ::

danes bo mel amazon UK lightning deal za Nokia Lumia 900 Sim Free ob 13:00 po slo casu

amigo_no1 ::

Cene so znane ?

JayKay ::

ne, znizana cena bo vidna takrat. trenutna prodajna je 316.80 funtov

Matic1 ::

232 funtov

martincek1 ::

Katero aplikacijo najbolj pogrešate na WP7/8?

nofaith ::

zastonj angribirds
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Tilen ::

VPN
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

martincek1 ::

Oh, še nekaj: Kako lahko sliko pogledam v full-view? Recimo da imam sliko 480x800? Ne najdem načina zaenkrat.

SLO_Matej ::

Dvakrat na hitro tapni nanjo in ti jo bo pokazal v polni velikosti.

martincek1 ::

Nope. Sliko preveč poveča in izgleda zelo nejasna.

Fairplay ::

Takšna je pač slika v naravni velikosti...

enadvatri ::

Tilen je izjavil:

VPN


Kot sem že več krat v tej temi poudaril; VPN.

s51as ::

A morda kdo ve s katerim programom lahko predvajam filme, glasbo, slike... ki so shranjeni na drugem računalniku in so v skupni rabi v domačem omrežju?
It's just me myself and I

SLO_Matej ::

Poskusi s TVersity. Na svoj Windows Phone pa namesti aplikacijo Streaming Media, ki deluje kot odjemalec multimedije na oddaljenem računalniku, na katerem teče prej omenjeni program.

s51as ::

Se mislil bol na kak file explorer s katerim bi lahko šel na disk v skupni rabi?
It's just me myself and I

Malajlo ::

Postaviš si web server. Samo divx pa kljub temu ne bo delal.

Lonsarg ::

Žal ni tako preprosto še z Androidom ni... Je kar sramota v bistvu, no pri Androidu sicer z rootom pa kar nekaj ubadanja lahko usposobiš zadevo tako, da mountaš mrežni disk.

Ampak glede na to, da Windows RT to ima zna biti, da bo tudi WP8 imel to nativno podprto.

s51as ::

Na android tablici je to čist enostavno v file explorerju odklikaš do mrežnega diska in na želeni file in ga predvajaš... v WP pa mi to nikakor ne uspe.
It's just me myself and I

Lonsarg ::

Na androidu je to mogoce le, ce video aplikacija zna dostopati do mreznih diskov, vecina jih ne, ena ki to zna je vgrajeni video predvajalnik od ES File Explorer, sam obstaja dosti bolsih predvajalnikov, ki nimajo te srece in ne morejo to predvajati ker ni na sistemskem nivoju resen dostop do mreznega diska.

Na tak nacin kot ES File Explorer seveda lahko tudi katera WP7 aplikacija deluje, sam najbrz ne obstaja.

perovice ::

Find my phone ponovno deluje :)

SLO_Matej ::

KTr1sk ::

Končno mi je uspelo naložit "custom rom" ki ima novi start meni in ima zanimive že naložene aplikacije kot je pošiljanje in prejemanje preko bluetooth, končno :), ter -Nokia navigacija na HTC-ju 7 pro:P
še moj video posnetek iz youtuba
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

simnov ::

Jaz nikakor nemorem naložit custom rom , ko dam telefon v tist mode , ko je rdeče zeleno belo mi ga pc sploh ne zazna pa v tistem bel prostoru naj bi bil nek usb narisan jaz ga pa nimam.Vem , da obstaja za mojo težavo tist y kabel pa gold card samo meni se to ne da. Ali obstaja kakšen bolj enostaven potopek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

KTr1sk ::

ja jaz sem se 2dni zafkraval, prvo tisti y kabel sem skupaj sam zlotal potem pa ves ta postopek, pri meni je bilo tako da prvo tipka za kamero, tipka za potiho in potem tipka za vklop in se lahko preko y kabla nalaga, je pa res zoprn postopek, ker rabil sem HPSL boot al kaj vem, da sem lahko nalagal custom rom in to traja..in lahko tudi uničiš telefon če ne narediš tako kot je treba,...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

nofaith ::

Danes prvič ugledal WP8 v Sloveniji. In sicer htc 8x :P. je kr nicee
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Malajlo ::

Kaj se je zgodilo z Network shortcut dashboard tiles something... Aplikacija je kar izginila in na voljo je zdaj samo plačljiva. Grrrrr....
Pa mi je bilo všeč, ker sta bila pod enim knofom wifi in gprs obešena.

Tilen ::

Malajlo je izjavil:

Kaj se je zgodilo z Network shortcut dashboard tiles something... Aplikacija je kar izginila in na voljo je zdaj samo plačljiva. Grrrrr....
Pa mi je bilo všeč, ker sta bila pod enim knofom wifi in gprs obešena.


ConnectivityShortcuts (Free) ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Bor H ::

Jaz uporabljam tega in dela fajn, ima tudi možnost wifi/data v enem ampak ne dela tolk super: http://www.windowsphone.com/en-us/store...

Fairplay ::

Tale deluje perfektno.
LINK

Malajlo ::

Nobena nima pod enim tileom hkrati wifi in cellular...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malajlo ()

LuGi ::

Malajlo je izjavil:

Nobena nima pod enim tileom hkrati wifi in cellular...


Dashboard ima to kar isces
http://www.windowsphone.com/en-us/store...

Malajlo ::

Aha, potem je pa to update tistega, kar sem imel. Tiste ikone so levo-desno premakljive ;)
Ampak čisto neintuitivno. Je bil prvi komentar, ki mi je padel v oči, ravno to.

tomko0300 ::

Sem pregledal vseh 53 strani... ne najdem odgovora za moj problem...
Torej lastim si HTC TITAN II z WP 7.5, kupljen na Kitajskem. Narejen je za ameriški trg, tovarniške nastavitve ima v omrežju AT&T. Telefon je bombastičen, prav tako tudi WP7, sem se kar hitro navadil, prej sem imel Samsung Monte, torej veste, da je kar huda razlika.
Sem na Simobil-u, deluje vse (!!), ne znam si pa nastaviti, da bi bi pošiljal in prejemal MMS. Bil sem tudi v regijskem centru Simobila, kjer si so pa telefon samo malo ogledovali, naredili pa ni nič! Tip mi je rekel, da so vse nastavitvee na SIM kartici in da naj samo resetiram telefon (na tovarniške nastavitve) in da bo potem telefon sam zaznal nastavitve... Malo morgen...nič ni bilo od tega. Sprobavam vse živo, tudi z originalnimi HTC-jevi APP-i - Connection wizard ne pridem blizu, napiše mi naj sem obrnem na AT&T in close. No enkrat mi je celo napisal, da odjemalca (Simobila) nimajo v registru in spet konec. Je kakšen "majster" tukaj gor in mi lahko prosim napisal (lahko tudi na ZS) kako naj to zrihtam.
Čudi me tudi to, da mi ne najde nobenih update-ov, pa imam vse živo priklopljeno na ON.
Na jetra mi gre tudi to, da si ne morem normalno naložiti muzike - se pravi copy-paste varianta v mape na telefonu. ZUNE zadeva, se mi zdi totalno "netrotelziher" zadeva, rabiš en kup sinhroniziran in klikov brez veze.

Cooper ::

Za Windows Phone telefone potrebuješ dodatno aplikacijo, v kateri spremeniš nastavitve za MMS. Za HTC je to aplikacija Connection setup (mislim, da jo dobiš na Marketu).
Glede glasbe je tako, da boš moral uporabiti Zune, razen, če telefon odkleniš, kar pa ni najbolj enostavno.

tomko0300 ::

Cooper, ravno z to aplikacijo sem se dajal (prej sem se malo zatipkal - preimenoval), pa ne dela, napiše, da tega ponudnika (Simobil) ne najde.
Odklepanja se pa zaenkrat ne bom loteval.

Malajlo ::

Meni so iz Mobitela poslali SMS, pa je po restartu delLo. Velja za Omnio7 in Lumio800.

boolsheat ::

V PCju v Windows registru si moraš nekaj popravit (poguglaj) in potem lahko muziko mečeš na telefon kot na USB ključek in seveda odpreš v Zune na telefonu.

makinho9 ::

Tudi jaz sem si naložil custom rom za Omnio 7 in morem rečt da je super seveda ! :)

http://windowsphonehacker.com/articles/... zelo enostaven vodič :)

makinho9 ::

Tudi jaz sem si naložil custom rom za Omnio 7 in morem rečt da je super seveda ! :)

http://windowsphonehacker.com/articles/... zelo enostaven vodič :)

nofaith ::

kdaj bo kej za nokio :S
a pol se da kje dobit zastonj plačljive aplikacije?
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

LuGi ::

Custom ROM ali developer account :)

nofaith ::

sam a lahko kdaj pol nazaj daš navaden wp? če daš custom ROM
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

nosecnica ::

zanima me če se mi splača kupiti sedaj nokio lumio 900 ko naj bi v kratkem prišla lumia 920 in 820 v slovenijo, ali počakati z wp8. aja pa je velika razlika med wp8 in wp7.8? in še kako je z odklepom lumie 900? se bolj splača kupiti na at&t zaklenjeno lumio 900 in ga v slo odkleniti ali za krepko več kupiti že odklenjeno?

Bor H ::

Glede AT&T ti ne morem odgovorit, zna se zgodit da ti MMSi in podobno ne bo najlepš delal.
Splača se ti vzet WP8, ima kup stvari, ki so preprosto boljše, če ne drugega pa za 7.8 ne bo več updejtov (čeprov neki se je govoril o 7.9), tudi kup novih aplikacij na 7.8 ne bo laufal, kolk ti je pa to pomembno se pa sam odloči. Jaz bi rekel da danes kupi ali WP8 ali pa rabljen WP7, ki ga boš čez pol leta menjal, ko boš imel na voljo še kak drug telefon (zdej imaš praktično 4 na voljo) in ko se bo videlo v katero smer grejo reči (danes se recimo še ne kako resna omejitev bo 512MB RAMa na 620 in 8S).
««
53 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347268478 (173239) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681683 (48103) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028296 (22459) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420900 (18255) Tilen

Več podobnih tem