» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
14 / 57
»»

Cooper ::

Spock83 je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

simnov je izjavil:

Zakaj mi ne nejde shazam na marketplace.

Smo ravno v temi Windows Phone 7 - "Must have APPs" debatirali o Shazamu: http://slo-tech.com/forum/t458586/p3353...
Uporabi raje kar Bing Music. ;)


Samo bing music nima history kjer ti pokaže vse tagane koamde v preteklosti.

Seveda ima - Music History, ki se nahaja v meniju spodaj, pod tistimi osnovnimi štirimi ikonami (Scout, Music, Vision, Voice)

Fairplay ::

Uporabljajte raje Soundhound.
Na vseh testih se bolje odnese od Shazama :)

Matic1 ::

http://wiki.windowsphonehacker.com/wiki...

To je kdo probal po Chevronu? Predvsem me zanima za Samsung.
ps. za eduroam pa ne vem.

_Dormage_ ::

Eduroam ne bo delal !

jizzer ::

Tilen je izjavil:

Meni gre normalno. V Office hubu sem kreiral dokument in ga shranil (Save as) na Skydrive. Potem pa preko aplikacije odprem ta file in kliknem za editiranje na svinčnik. :|
ja jaz sem dokument ustvaro na računalniki, pa sem hoto malo si prebrat še pa ni šlo.

martincek1 ::

_Dormage_ je izjavil:

Eduroam ne bo delal !


Sedaj mi je tako vseeno, ker se bom vezal za 2 leti pri Simobilu in dobim đabe 3GB prenosa na mesec v Orto v nulo 8-) ... se že veselim nakupa WP7 telefona.

Mitja358 ::

Ne bo ti žal! Meni je samo žal, da že prej nisem šel iz polizdelka (beri Android) na izdelek (WP7). :D

Bolf3nk ::

vprašanje samo kdaj pride kak nov wp7 na simobil.

Tilen ::

Najprej najverjetneje kakšna Lumia 800 ali Lumia 710. Je pa res, da imajo tono iPhonov in se bodo vse konkurence najverjetneje izogibali kot hudič križa.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mitja358 ::

Live Mesh je namizni klient za Skydrive?

SLO_Matej ::

Mesh je orodje za sinhronizacijo datotek s SkyDrive spletno shrambo in med računalniki (Windows PC in Mac) ter za sinhronizacijo priljubljenih v IE med računalniki ter nastavitev pisarniškega paketa Office. Omogoča tudi oddaljeni dostop do drugega računalnika. Več o uporabi Windows Live Mesha: http://www.zmaga.com/ucenje.php?id=2263

Namiznega klienta za SkyDrive pa ni. Delaš kar znotraj brskalnika.

Mitja358 ::

Jaz hočem doseči, da bi mapo z glasbo, ki jo imam na računalniku, naložil na SkyDrive preko Mesha in bi potem imel tudi dostop do te mape preko telefona. Sem pa opazil, da preko Mesh-a imam na voljo 5 GB v SkyDrive-u in ne 25 Gb kot piše na Live SkyDrive-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

SLO_Matej ::

Za Mesh je rezervirano samo 5 GB v SkyDrivu. Prav tako prostor, ki je rezerviranj za Mesh ni viden nikjer v samem OS WP7, niti v aplikaciji SkyDrive. Naloži kar preko brskalnika na računalniku. Mesh prvotno ni namenjen nalaganju datotek v SkyDrive. ;)

Mitja358 ::

Aha, sedaj pa popolnoma razumem. :D Pol pa dam raje kar celo mapo preko brskalnika gor. A potem bo tudi na Live SkyDrive-u samodejno dodalo nove datoteke, katere jaz dodam v to mapo?

Matej, najlepša hvala za pomoč, vidim da zadevo obvladaš. :)

SLO_Matej ::

Kaj smatraš pod Live SkyDrive? Ker SkyDrive je ena izmed storitev Windows Live. SkyDrive je eden sam.

Mitja358 ::

To mislim preko brskalnika, tako da je potem vidno na WP7 telefonu.

SLO_Matej ::

Ja glasbo na WP7 telefonu vidna preko aplikacije SkyDrive ali Internet Explorerja.

Ker slike so vidne tudi v Pictures hubu, dokumenti pa v Office hubu.

Mitja358 ::

Mene zanima, da če na računalniku dodam novo glasbo v tole mapo, ki sem jo prej naložil preko brskalnika v SkyDrive, če mi bo potem avtomatsko tole novo glasbo, ki sem jo dodal v računalnik v tole mapo, tudi naložilo v SD?

SLO_Matej ::

Si glasbo naložil preko brskalnika ali si jo sinhroniziral z Mesh?

Mitja358 ::

Preko brskalnika.

SLO_Matej ::

No, potem moraš to mapo in vsebino videti tudi preko IE-ja na WP7 ali v aplikaciji SkyDrive. Zakaj enostavno ne poskusiš? :|

Mitja358 ::

:D Nisva se v redu razumela. To jaz vidim brez problema, ampak hotel sem vprašat, če mi avtomatsko doda novo glasbo v SkyDrive, ko jo dodam v mapo na računalniku.

Itak pa že sedaj lahko sam poskusim dodat novo glasbo k obstoječi, saj mi je končno naložilo vso vsebino. Poročam če deluje.

SLO_Matej ::

Če maš ti mapo na računalniku in boš vanjo dodajal novo glasbo, se ne bo avtomatsko dodajala še v SkyDrive, razen v primeru, če imaš mapo sinhronizirano z Meshem. V tem primeru, pa mape ne boš videl v mobilnem SkyDrivu.

Mitja358 ::

Jp, res je.

KTr1sk ::

Imam HTC 7 pro in ne uspe mi updajtat na 7.5 preko zune

Thagirion je izjavil:

js osebno je izjavil:

10% ljudi bo dobilo update danes. Ostali pa pozneje. Mogoče pa lahko pogledaš tole ;)


Deluje, daš check updates, in takoj izklopiš kabel/disablaš wifi in bi se update moral pokazat, vsaj meni se je :D


Meni nikakor ne uspe pa bi rad kar naložil custom rom 7.5 mango
http://forum.xda-developers.com/forumdi...
, samo kot razumem preden se lahko nalagajo romi rabiš naložit
HSPL / RSPL for HTC WP7
http://forum.xda-developers.com/showthr...
Enter your device to SPL mode (Hold VolumeDown during reset) and look at the screen:
if you see there "PD29****”, “PD291000” or “PD291100" - it should work
You need run HSPL program _only_ after successful run of RSPL program!

ampak sem naredil to pa mi pokaže naslednje


ter imam to verzijo


piše 7.5 samo ni mango?

drugače pa sem odklenil telefon na
http://labs.chevronwp7.com/
za 9 dolarjev...pa se kje vidi na telefonu da je odkenjen in bo vedno odknenjen tudi če bi menjaval rome?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

SLO_Matej ::

Ja, to je Mango (verzija 7740). Mango je samo kodno ime za Windows Phone 7.5.

KTr1sk ::

A tako no potem pa je to to, jaz se pa tako mučim peko Zuna updejtat heh, no ja me pa vseeno mikajo custom romi..čeprav dvomim kako delujejo ker so "home made"
pa še vprašanje a bo vse delovalo ali bom moral nastavljat nastavitve za internet in mms, če bi naložil kakšen custom rom?
Ker ta ht7 pro sem kupil preko nemškega ebay.de (rabljenega) in sem samo Tušmobilovo sim kartico vtaknil in je kar vse delalo od interneta do mms sporočil...kar mi nič jasno kako to deluje, ponavadi sem se vedno zafrkaval s temi nastavitvami..
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Bolf3nk ::

Tilen ::

Bolf3nk je izjavil:

;((:O

http://www.delo.si/mnenja/komentarji/no...


Nokia Lumia 800 Handy Smartphone AMOLED Clear Touchscreen, Windows Mango OS - 399EUR

Je pa res škoda, da bomo dobili telefone tako pozno. Nekako pričakovano, ker imajo očitno veliko težavo zagotoviti dovolj telefonov tudi v drugih državah.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Malajlo ::

Ja, res. Velik problem je poslati 500 kosov nekam v neko zabačeno državo na robu Balkana in Evrope... Nokia je prepozna. Tko pač je.

Tilen ::

Daleč od tega, da bi bila prepozna, le premalo naprav imajo. Po dolgem času so se spet odločili za ZDA in to jim je trenutno največji fokus. T-Mobile trenutno prodaja le Lumio 710, ker Lumie 800 ni, niti za ZDA, kaj šele za Slovenijo. Situacija jih je malce presenetila, ker najbrž niso pričakovali takšnega zanimanja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

goca ::

A kdo ve kako spremenit prikazno sliko v ozadju pod Pictures ?

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mitja358 ::

JawKnee ::

jaz sem jo kar preko ebaya od nekega angleža kupil za dobrih 500 eur. je pa modre barve.

JawKnee ::

kar od enkrat so se mi je v menu screenu pojavile navigacijske ikone za abecedni red aplikacij. torej pred vsako skupino z isto začetnico je ikona s to črko. a kdo ve kako to skenslat? to se mi je pa pojavilo po prvem zagonu aplikaceje custom tile maker. ko sem posumil da je vzrok ta aplikacija sem jo zbrisal in so se te navigacijske ikone ugasnile, ko pa sem naredil swype na start menu in nazaj na all application menu, so se te ikone spet pojavile. call me stupid, sam res nimam pojma, preletel sem že vse nastavitve. "/

Malajlo ::

Ko je aplikacij čez neko številko, se pojavi abeceda. Katerokoli izbriši, p abo spet brez črk.

JawKnee ::

aja...ja jbg pol

RazzorX ::

Za vse, ki želite svoje WP7 Samsunge (LE SAMSUNGE!) interop odkleniti, lahko brezplačno uporabite tale link na telefonu:

http://windowsphonehacker.com/windowbre...

Le odprite link na napravi in sledite navodilom. :)

Tilen ::

Zanimivo. Bo kdo probal?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jizzer ::

Delam na tem :)

Tilen ::

Mene samo skrbi, če poleg unlocka se tole še kam povezuje ter mogoče porablja več baterije.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jizzer ::

Evo zdaj bom probal nekaj deployat :)

RazzorX ::

Jaz sem že včeraj odklenil, .xap-e brez problema deployate, le poskrbite, da bo screen unlockan med deployom.

jizzer ::

Mene samo zanima zaj kje naj dobim kake pametne .xap (torej applikacije) za deployat?

RazzorX ::

jizzer, ZS.

jizzer ::

Ok hvala! Samo to kar sem zdaj probal deployat, je šlo BP! Mater mi je polepšalo božič to :)

Tilen ::

Pred odklepi bi predlagal samo še to, da si pred naslednjio uradno posodobitvijo premaknete trenutno stanje backupa oz. naredite kopijo nekje drugje, preden se prepiše.

Nahaja se v :

(Windows 7)
C:\Users\Username\AppData\Local\Microsoft\Windows Phone Update
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Jizzer, a ti je sesulo 3G nastavitve? Nekateri poročajo o tem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jizzer ::

na kak način? Trenutno mam 3G+ signal?
««
14 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269512 (174273) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682134 (48554) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499527 (8226) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028535 (22698) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421094 (18449) Tilen

Več podobnih tem