» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
25 / 57
»»

Cooper ::

Cannonrock je izjavil:

tisti ki ste že resetirali telefon oziroma se prijavili na slo marketplace - so aplikacije iste gor ali jih kaj manjka?

Ogroooomno jih manjka. Upam, da pridejo, ko se bo marketplace zares pokazal - trenutno namreč še ne deluje.

Tilen ::

Na spletnem Marketplacu klikni gumb Get free app in aplikacija naj bi se samodejna namestila na telefon (vsaj meni se vse, te dotične še nisem preizkusil).


Ne boš verjel ampak včeraj tam tistega gumba ni bilo. :))

Pisalo je samo edit Zune in še nekaj drugega. Lahko pa da se je potem spremenilo, ko sem spremenil location. Namestitev CleverTranslate je šla skozi normalno. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SLO_Matej ::

Čudno, ker ta gumb je vedno na voljo pri vseh aplikacijah v Marketplacu. Razen, če si si ogledoval Marketplace druge regije, kot jo imaš nastavljeno v telefonu oz. Zune tagu. V tem primeru se tam namesto gumba za namestitev, izpiše:
Sorry, but you can't buy applications from here. Do you want to see if this application is also available in your home Marketplace?
Check my Marketplace


Klikneš povezavo Check my Marketplace in te preusmeri na tisti Marketplace, ki ga imaš izbranega in gumb za namestitev je na svojem mestu. :)

Bolf3nk ::

Od petka naj bi končno začeli s ponudbo lumie 710 in 800. Me prav zanima cena :)

Ciklamen ::

Jaz bom iz glave rekel med 250 in 300 eur :)
- End of the Post ->

_Dormage_ ::

Optimist?

Mesar ::

Ciklamen je izjavil:

Jaz bom iz glave rekel med 250 in 300 eur :)


Si pa ene 100EUR preveč reko...
Your turn to burn!

Wisse ::

Nokia Slovenija:
Priporočena maloprodajna cena Nokie Lumia 800 z vključenim DDV je 549 evrov, Nokie Lumia 710 pa 349 evrov. V ponudbah operaterjev se bodo cene za oba nova telefona pričele pri enem evru.

V osnovnih pakeih (Orto v nulo ipd) bo Lumia 800 najbrž okoli 325€ -+25€, če vprašate mene.

Tilen ::

550 EUR za Lumio 800? Noro! 8-O

Me zanima kakšna bo cena v paketih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Wisse ::

Mobisvet ima Lumio 800 za 400€ :O Marže me vedno znova presenečajo -.-

Roksta ::

Prek amazona.de se da dobit odklenjeno lumio 710 in 800 za 250 oziroma 350 eur, kar bo po mojem mnenju približna cena v paketih brez ali z minimalnim prenosom podatkov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Roksta ()

martincek1 ::

420€ je cena brez davkov in marže, to pomeni da bo v Orto in Đabest kakor sem rekel tam okrog 350€ :) mogoče kakšen € manj.

hotlips ::

Lumije naj bi mobitel začel tržit v petek, ta teden pa naj bi se najverjtneje pojavle tudi pri simobilu.
Kakšna bo cena pei mobitelu ne vem, imam pa zanesljive informacije, da bo Lumia 710 na paketu orto v nulo stala 190 EUR, kar se mi zdi še ravno na zgornjo meji sprejemljivosti, gelde na to da se jo na mobisvetu dobi za 270 EUR. Bolj pa me je simobil razočaral s ceno za Lumio 800, ki bo na istem paketu kar 350 EUR, kar je glede na 400 EUR pri mobisvetu hudo besna cena.

lp.hl

Bor H ::

Žal je tako da je večina telefonov v Orto u nulo do 100€ cenej od Mobisveta, kar nanese recimo do 4€ na mesec subvencije (24 mescev naročnine), kar je tretjina naročnine, kar niti ni tolk mal.

fl0w ::

v ameriki jih prodajajo skoraj zastonj, tukaj v sloveniji pa tak nabite cene... kje je tu logika? noro za telefon, ki je na trgu že dobre pol leta. Kako postavko bodo šele dali za lumio 900 (v ameriki 99$ + dve leti naročnine),
Woop-woop! That's the sound of da police!

sleby ::

pri nas bo pac standard najnaj19, tako kot vsi high end telefoni.

Tilen ::

Fl0w, na najvišjem paketu za 24 mesecev dobiš tudi pri nas po 1 EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Jetoto ::

Hja cena je že 99 dolarjev toda imaš obvezno vezavo za 2 leti + data plan. tako da imaš sicer ceno 99 $ + davek pri plačevanju 69$ naročnine (to ni najnižja cena, data plan sem dal 3gb).

Lonsarg ::

Amerika ima najdražje mobilne storitve na svetu. V ameriki ti bojo najdražje mobitele prodal za 100-200$; in to na paketu za 60-80$;/mesec... Tak da Amerika ima lepo dvakrato višje cene kot Slovenija, oziroma celotna Evropa in si da RES slab primer:)

In pol pride naiven folk, ki misli kako je poceni hehe v Ameriki je pa teh dost, zato pa te fore delujejoše tok bolj kot pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

SLO_Matej ::

Takole je klapa. Jutri bosta Lumia 800 in Lumia 710 na voljo tako na Mobitelu, kot na Si.mobilu. :D

Major ::

Sam uporabljam Lumio 800 že 2 meseca. Zamenjal je Omnio 7, ki mi je ves čas povzročala probleme. Občutno hitrejši od Omnie, boljši dizajn, skratka mnogo boljši telefon. Pogrešam le prednjo kamero (beta skype). Nokia je tudi obljubila tethering. Aprila.
IT Developer & Photography enthusiast.

Denis7 ::

Zanima me če se pri Lumi-i 800 da nastavit privzet iskalnik google, oziroma domačo stram internet exploerja google.com ?? in kako ??

Lp Denis 7

_Dormage_ ::

Jst mam google bližnjico kot tile in ko hočem browsat odprem browser prek tila.
Sam web browser pa imam nastavljen na US ker so bing vision, bing music in ostale storitve dejansko ful dobre!
QR kode prepozna instant. Bing music pa je občutno boljši od kakšnega shazama in podobnih.

Denis7 ::

Sem si naredil enako. Hvala!
Zanima me zakaj mi na najde aplikacije ljubljana bus in če morda veste kdaj bo bolj razširjen marketplace v Sloveniji.

Lp Denis7

Cooper ::

Ne najde je zato, ker slovenska verzija marketplaca še vedno ni dostopna, na splošnem marketplacu pa ljubljana bus ni objavljen.

SLO_Matej ::

Denis7 je izjavil:

Sem si naredil enako. Hvala!
Zanima me zakaj mi na najde aplikacije ljubljana bus in če morda veste kdaj bo bolj razširjen marketplace v Sloveniji.

Lp Denis7

Meni jo normalno najde, vendar pa še nisem resetiral Omnie 7 in izbral slivenskega Marketplaca.
Take a look at this application http://windowsphone.com/s?appid=dcda97a...

"Ljubljana Bus" is one of thousands of great applications for Windows Phone. See more at WindowsPhone.com!

Tilen ::

Tako je. Naloži kar preko Zune.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

martincek1 ::

Major in Denis kako vama pa kaj baterija zdrži?

Major ::

Po zadnjem updejtu se je opazno povečala. Sedaj mi zdrži ~2 dni.
http://www.wpcentral.com/lumia-800-firm...
IT Developer & Photography enthusiast.

_Dormage_ ::

Jaz sem se navadu polnit aparat vsak dan med spanjem in opažam, da če se navadiš je dovolj, da zdrži 1 dan.
Vse kar je več je luksuz, da lahko na avtobusu igram igrice, da mi mine čas :D
Dejansko pa zdrži tudi moj 2 dni brez igranja iger, wifi, malo 3G-ja...
(Omnia 7)

Major ::

Meni je Omnia pred Mangom tudi zdržala 2 dni, nato pa manj kot 1 dan, do 10 ur :'(
IT Developer & Photography enthusiast.

Denis7 ::

Kako se naložijo aplikacije preko ZUNE? :)

SLO_Matej ::

Lahko kar iz Windows Phone strani. Poišči gumb Get this app ali kaj je že in aplikacija se bo namestila preko zraka. :)

Denis7 ::

Samo nevem zakaj mi ne gre, ker sloveija ne podpira marketplaca pri ostalih straneh pa mi namesto get this app piše chek in your market :)

SLO_Matej ::

Ja, nameščaš lahko samo iz tistega spletnega Marketplaca na WP strani, ki ga imaš izbranega tudi v telefonu oz. katero regijo imaš nastavljeno za Zune tag.

SLO_Matej ::

Obe Lumii sta že v Mobitelovi ponudbi:


Si.mobil še napoveduje oz. še niso osvežili strani. :)

Cooper ::

Simobil:

Lumia 800
1€ v M Zate z Mega plus, v M Zate je 370€, L Zate 330€, Preprosto Zame 410€, Orto Smart 320€ in Orto u Nulo 350€.
Več na: http://www.blog.uporabnastran.si/2012/0...

Lumia 710
1€ v XL Zate z Maksi plus, v M Zate je 220€, L Zate 150€, Preprosto Zame 250€, Orto Smart 160€ in Orto u Nulo 190€.
Več na: http://www.blog.uporabnastran.si/2012/0...

Te cene so katastrofa. Nokia ni Iphone, da se bo prodajal ne glede na ceno. Sploh, če jo pri vsakem dealerju dobiš ceneje brez vezave (v primerjavi s Preprosto Zame).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cooper ()

Formula 1 ::

V nemčiji
Lumia 800:http://www.getgoods.de/handys-und-smart...

Lumia 710:http://www.getgoods.de/handys-und-smart...

Prehude cene so tole.Kot da nočejo nič prodati.

LuGi ::

Navite cene ni kaj :|

Ciklamen ::

Jap, ker mislijo da bo folk šel pograbit kot vroče žemljice. Mogoče pa bo, who knows...
- End of the Post ->

Tilen ::

Kakšna bo šele cena za Lumio 900! :O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Pier ::

Tudi jaz vidim problem v tem, da nam operaterji ali pa zastopniki pošteno navijajo cene za telefone, pa čeprav so v akciji. Nokia 710 stane na nemškem amazonu brez kakršne koli pogodbe 239€, nam pa jih tukaj prodajajo z malo nižjo ceno kot akcijski telefon.

http://skrci.me/TYbDn

_Dormage_ ::

Nič nebodo prodali :))

Ciklamen ::

Bodo bodo, če ne druga bom ga jaz šel kupit, ko mi bo moj crknil :P
- End of the Post ->

Jinto ::

Ne vem kaj ste zdej neki presenečeni, ko pa je z vsemi telefoni tako.

_Dormage_ ::

Ciklamen je izjavil:

Bodo bodo, če ne druga bom ga jaz šel kupit, ko mi bo moj crknil :P

Čez koliko let bo to?

Kasali ::

kako se spremeni regijo za marketplace? Sedaj imam uk, pa bi rad presaltal na slo market?

Ciklamen ::

_Dormage_ lahko jutri, lahko čez mesec dni, lahko pa da ta zadeva sploh ne bo crknila :P
- End of the Post ->

martincek1 ::

Evo, moja pričakovanja so se uresničila. 350€ v Orto in 630€ v prosti prodaji za Lumio 800. En velik LOL.

Pier ::

martincek1 je izjavil:

Evo, moja pričakovanja so se uresničila. 350€ v Orto in 630€ v prosti prodaji za Lumio 800. En velik LOL.


Saj si jo lahko kupiš na na amazon.de. Mobitel oz. uvoznik pa se lahko obriše pod nosom. Sicer je pa enako s Samsungom Galaxy Nexus, Galaxy S2 in ostalimi, pa jih ljudje ravno tako kupujejo v akcijah.
««
25 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269214 (173975) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681938 (48358) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499487 (8186) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028473 (22636) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421010 (18365) Tilen

Več podobnih tem