» »

XP se nočejo instalirat

XP se nočejo instalirat

giovanni_ ::

Živio imam ogromen problem! Win XP se nočejo instalirat, napiše mi da je prišlo do napake (exeption. number=FFFFFF) itd.

1-imel sem 5 različnih cd-jev pa ne dela
2- zamenjal sem CD-rom z DVD-romom pa ne dela
3-iz 40G IBM sem šel na 80G WD pa ne dela
4-256 ramov sem zamenjal z 96 in poiskušal vse kombinacije z režami pa ne dela

ironično pa je da sem jih že imel pred kakikm letom gor, pol sem pa formatiral rač in sedaj mi ni nič jasno

AL SE KOMU KEJ SANJA??

Trubadur ::

A ti napiše Boot sector write Continue Y/N?Če ti v biosu izkluč Boot sector virus protection.Lahk pa dea je tut glava diska premaknjena.

BigHugo ::

a imaš mogoče navit procesor? Če ga imaš, ga odvij.
LP BigHugo

blazp88 ::

V biosu vse disableaj.

Soldier ::

Biose resetiraj, ce to ni dovolj imas resne probleme.

matic ::

Kaj so to Biosi??? 8-O

boštjan ::

Basic Input Output System,torej osnovne vhodno izhodne enote

nuclear ::

Matic če ne misliš bit resn bejž dol z slo-techa...

Good Puppy, Good Puppy

matic ::

A jest nisem resen!? A tole pa je resno al kaj???
Biose resetiraj, ce to ni dovolj imas resne probleme

Nisem vprasal kaj je BIOS! Vprasal sem kaj so Biosi???

Ma daj prosim te! Kam to pelje! SLOtech imam ze tolk enih vapotov! Sej vse lepo in prav, ampak cist vsakemu se pa tut ni treba silit z neko pomocjo, ki pojma nima.

Prav tako tale nasvet:
V biosu vse disableaj.

A ste vi res resni???

Lih tko nasvet GYZMOta! Pa saj je clovek napisal da je zamenjal disk! Imata oba diska zamakjeno glavo ali da ni mogoce kaka druga glava kam premaknjena???

Mislim.... HALoOOOOOOOoooOO!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic ()

Trubadur ::

DEJ TI POL KŠN PAMETEN NASVET K SMO TOK HIGH NE PA DA STRAŠIŠ OKOL.KAJ SE NAD MENE SPRAVLAŠ,SEJ TI NISM NČ NAREDU.SEJ SI SAM ZAČEL.LAHK BI NAS OPOZORU NA NAPAKE NE PA DA SE KLE NEKI PIZDIŠ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((

giovanni_,
do kam ti pride instaliranje oz. če se sploh začne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trubadur ()

matic ::

jaz nasveta nimam, vsaj ne nekaj kar bi komu pomagalo! Morda lahko le sedaj svetujem Gyzmotu da se malo umiri in kak aspirincek poje..Jaz nisem nikogar "napizdil"! Vrasal sem le kajo so "Biosi"!!! Pa je mene Jordan59 napizdili (ce temu lahko tako recemo) da naj se speljem dol! Nato pa sem izrazil samo moje mnenje o neki blaaazni resnosti!

Pa daj mi povej... Kaj pomeni po tvoje "Lahk pa dea je tut glava diska premaknjena."?

giovanni_: Ti pa sporoci kje ti povzroci omenjeno napako. Ti to sporoci tam okoli particiranja diskov? Pri bootanju s CDja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic ()

Trubadur ::

zapisovalna glava diska se lahk premakne pri kakšnih udarcih alpa kej podobnega,pol se ne more vrtet in disk ne more shranjevat podatkov.

P.S:
Sm se že umiru, to me je preveč razpiz***

matic ::

In kaj naj bi to imelo veze z omenjnim problemom zgoraj?
Tak disk je potem obicajno samo se za v smeti! lahko ga daas v laboratorij kjer ti poberejo podatke dol s plosc ce so ti vrlo vazni i vrlo dragi! A ma to nimam kaj dost veze z omenjenim problemom! Ce bi bil to poblem bi tudi instalacija javlja malo drugacno napako verjetno..

divxanze ::

Imel sem podoben problem kakor pa ti inštalacija je prišla nkje do 50% potem je pa bilo konec moder zaslon živci na psu to napako sem odpravil tako da sem v Biosu prestavil nasatvitev ramov iz turbo na 8/10ns.Poročaj rezultate.:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč pri navijanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
554406 (3404) Wolfman
»

timing ram-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
504107 (3171) Jackass
»

pomagajte n00bu pri navijanju xp 1.4 GH (1600+)

Oddelek: Navijanje
91099 (1030) mega_n00b:)
»

virus, ki fizicno unici masino

Oddelek: Loža
262288 (1888) PaJo
»

Disk in Bad sectorji!!??

Oddelek: Strojna oprema
223000 (2701) XtX

Več podobnih tem