» »

office 97, namesto slik -rdeč prečrtan kvadrat

office 97, namesto slik -rdeč prečrtan kvadrat

dirtyh ::

Zivjo!

Imam office 97 in imam v besedilu precej slik iz corel-a. In ko hočem pogledat kako zgleda dokument mi kaže te prečrtane kvadrata. Pol ko pa printam mi pa nekaj slik normalno sprinta, nadljne pa spet rdeče kvadrate. Kako se da to uredit, najbrž je kak trik, da jih bom vidu v wordu. Najbrž je to povezano s tem da ne more tolk prebavit in zato jih skrije, sam me zanima kaj naredit da bi jih vidu?

LP
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

gumby ::

word verjetno nima pravih filtrov, pa tudi sicer ima prebavne motnje z nekaterimi formati - corel, .ps, .eps itd...
to je tudi meni šlo na živce, zato sem vse slike iz corela exportiral kot 600dpi BMP slike (ta format je edini, ki deluje v wordu>:D>:D) in jih potem linkal v word...
metoda zahteva ogromno placa na disku, vendar prihrani živce:D

dirtyh ::

10x!

Drugac sem zrihtal to stvar (red x marks se reče uradno) da sem kot en popravek al kako se rece down loadal za word in pol sem vse slike še enkrat copy paste in za enkrat deluje :D :D . Bomo videli če bo jutri stanje se tako:\ . Se enkrat hvala

LP
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

Aspirinix ::

Word ma včasih probleme z datotekami, ki ne obstajajo.
Ker si Copy-paste nikjer ne obstaja datoteka, ki bi bila izvir. Če word vzame sliko in njeno vsebino shrani skupaj z besedilom je OK, če pa ne ni OK.
Običajno ni OK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za pisanje knjige.

Oddelek: Programska oprema
154041 (3635) Han
»

Grafična priprava za tisk

Oddelek: Pomoč in nasveti
334305 (3878) Matev
»

Ne najdem orodja za ravno črto v Adobe Photoshop CS

Oddelek: Programska oprema
111670 (1503) Jeebs
»

Velikost wordovih fajlov

Oddelek: Programska oprema
111030 (886) Tea Time
»

Grafi iz excella za diplomo !

Oddelek: Pomoč in nasveti
112022 (1836) bili_39

Več podobnih tem