» »

Reklamna sporočila na slovenskih kanalih.

Reklamna sporočila na slovenskih kanalih.

BALAST ::

Ravno 15min pred poročili ob 7ih sem prestavljal kanale in se ustavil na kanalu Pink, ki ima nekako 2% gledanost med 19-23h kjer se je ravno vrtel nek videospot in prešel na reklamna sporočila, karere sem štopal.

Prvo so bile poslovenjene reklame 8min, potem pa še napovednik prihodnih oddaj in filmov, ki pa je trajal še nadaljnih 5min.

Skupaj 13min propagandnih sporočil med videospoti. Meni se to ne zdi normalno, ali sploh še kdo gleda TV medij, razen poročil in res dobrih filmov, ker če zavrtijo na eno uro tri take potratna sporočila imamo skupaj najman 36min na 60min programa.

Da ne omenim na RTV SLO1, kjer pred poročili zavrtijo še najman 5min reklam, da se potem ne začnejo točno.

Ni čudno na ne gledam tako pogosto TV, ampak se zanašam z novicami bolj na splet, kjer imam za vsak slučaj tudi blokerje oglasnih sporočil.

Nagi Bator ::

Socustvujem s tabo in se ti v praksi negledanja TV programa pridruzujem ze kar nekaj let.

blackbfm ::

Na reklame sem alergičen, programi (slovenski) so pa tudi za en k, nikoli ni nič pametnega da bi blo za pogledat. Kakšen animal planet ali kaj podobnega je ok v sili. Novice pa vemo da so itak veliko bolj ažurne na netu + imaš bistveno več virov. Letos sem na tv gledal samo dvoboj od Zavca..no ja rtv stream:P Tak da, tv je bolj za ljudi ki se jim ne da ali pa ne znajo uporabljat neta, ponavadi starejše generacije in otroci.

Pyr0Beast ::

Waw. Folk še gleda TV :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

zee ::

TV kot napravo verjetno gleda veliko ljudi, TV kot program na napravi, pa verjetno res vsak dan manj. ;)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Spajky ::

Jest program (an.kabelska) še vedno precej gledam, ma v glavnem dokumentarce in "true CIS", poročila in podobno pa skoraj nič, ker ustvarjajo samo stres. Čim so reklame (posebno v slovenščini), preklopim začasno drugam. Najbolj mi gre zadnjega pol leta na živce, ker je tle na Obali Telemach začel vstavljati SLO reklame tudi med angl.programe kot so History, Discovery etc.:8), ki zraven še nimajo blage veze z temo oddaj ala "super šauma" med "tehnično" oddajo ;(( ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

opeter ::

No, jaz, če gledam kakšen film (če je sploh kakšen zanimiv) in so vmes kakšne reklame grem na WC ali pa grem v kuhinjo popit kakšen kozarec vode ... včasih med reklamami berem časopis.

Včeraj je bil en super film na RTVSLO 1 in sicer Bernard in Doris. No, na srečo na RTV-ju med filmi ni reklam.
So pa filmi na RTV-ju zelo redki, tako kot lasje na glavi gospoda JJ-ja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

username ::

BALAST je izjavil:



Ni čudno na ne gledam tako pogosto TV, ampak se zanašam z novicami bolj na splet, kjer imam za vsak slučaj tudi blokerje oglasnih sporočil.
Which reminds me da moram tole vprašat (če si lahko sposodim tvojo temo): kako se losati reklamnega bannerja na finance.si ? Enkrat sem na spletu bral da se to da (napisno konkretno glede websita finance.si), ampak sem pozabil kako, sedaj pa ne najdem več tistega. Mogoče glupo vprašanje ampak če mi vseeno lahko kdo pomaga.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Zelnick ::

username je izjavil:

BALAST je izjavil:



Ni čudno na ne gledam tako pogosto TV, ampak se zanašam z novicami bolj na splet, kjer imam za vsak slučaj tudi blokerje oglasnih sporočil.
Which reminds me da moram tole vprašat (če si lahko sposodim tvojo temo): kako se losati reklamnega bannerja na finance.si ? Enkrat sem na spletu bral da se to da (napisno konkretno glede websita finance.si), ampak sem pozabil kako, sedaj pa ne najdem več tistega. Mogoče glupo vprašanje ampak če mi vseeno lahko kdo pomaga.


http://adblockplus.org
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Jazzie ::

Se strinjam, situacija z reklamami na tv kanalih je res obup, vsakih 10 min se vrtijo. Običajno potem preklapljam med programi. V redu mi je npr. na POP Brio, kjer reklam med oddajo/filmom ni. Sicer pa TV gledam bolj redko, ker že z reklamami zgubiš veliko časa, pa še programska shema je za časom (serije par sezon nazaj, neštetokrat videni filmi, itn.).

BigWhale ::

Jaz sem zadnjic slucajno ujel en film na PopTV. V reklamnih blokih je bilo vcasih tudi 15 razlicnih reklam. Koliko casa so trajale, ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domenca gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
173466 (2952) c3p0
»

Na katerih forumih objavljate?

Oddelek: Loža
181543 (926) ;-)
»

Tržna vrednost slo spletnih strani?

Oddelek: Omrežja in internet
425349 (2932) Lion29

Telekom Slovenije podal predlog za stečaj T-2

Oddelek: Loža
143901 (3362) Gandalfar
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11010761 (8160) Yossarian

Več podobnih tem