» »

Samsung smart TV

Samsung smart TV

1
2
»

enknap ::

aja, to si mislil... no, vsaj tu ne bom imel dodatnih stroškov, imam tako SG phone kot TAB...:D

potem bo pa potrebno še 3d blu-ray kupit, pa vsaj ena očala... drag šport je tole:)

trnvpeti ::

Konlov je izjavil:

Iz androida potegneš tipkovnico za smart tv da lažje pišeš.

ce imas v tv wifi, pol dela ja

enknap ::

mislim da tv wifi nima, samo to pač rešiš z USB-jem...

trnvpeti ::

enknap je izjavil:

mislim da tv wifi nima, samo to pač rešiš z USB-jem...

rabis tocno dolocen usb wifi, ki je cca 50+ eur

il ::

Pri LG TVju je dovolj, da je TV priključen na net preko kabla in ne rabiš wifi, da deluje android tipkovnica/daljinec.

fpbs ::

il je izjavil:

Pri LG TVju je dovolj, da je TV priključen na net preko kabla in ne rabiš wifi, da deluje android tipkovnica/daljinec.

Pri LGeju bodo modeli 2012 imeli govorno telekomando: http://www.engadget.com/2011/12/20/lgs-...

enknap ::

H_man je izjavil:

Ve kdo kaj več o težavi na spodnjem linku? Ali je opazna napaka?
Sem pred nakupom, pa me malo bega.
hvala
lp
http://wiki.samygo.tv/index.php5/D6x00_...


sem še enkrat bral temo in tole opazil...

se pravi da 3D v primeru, da kupim UE46D6000, v full HD ne bo deloval ali kako? če sem prav razumel, je serija D6x00 "pokvarjena", D7x00 in D8x00 pa sta to napako že odpravila?

sčasoma bi sigurno vzel še 3D predvajalnik, samo toliko pa ne mislim dati, če v končni fazi ne deluje tako, kot bi moralo...

Konlov ::

Izšel update T-GASDEUC-1017.1, vendar ga ne priporočam, ker močno poslabša funkcije Youtuba!

majk2000 ::

borutz je izjavil:

Meni na seriji 5500 ne predvaja podnapisov preko dlna oz. allshare
Problem je ker v mapi recimo filmi vidi samo avi datoteke, srt pa ne zato jih ne bere
lahko da sem jaz kaj spregledal oz. lahko da ima serija 6530 to ze postimano


Preimenuj SRT fajl v TXT in bo delovalo. Za vsak primer še preimenuj identično kot fajl s filmom, pa bo ziher šlo.

npr. rabiš:

avatar.avi
avatar.txt

potem v AllShare programu daj refresh knjižnice in še enkrat zalaufaj SmartTV pa mora delat.
lp

yaxo11 ::

lp imam 5500 serijo samsunga pa me zanima zakaj noče zalaufat apps, registriral sem se, vpisan sem, kliknem na apps vrstico pa ni nič, prav tako ni nič če klknem na uno vrstico ki je pod sliko kar se predvaja, odpre se neka slika smart hub vendar ni nič

matijagt ::

Blazz je izjavil:

V cajtngu Delo je bil lep članek v razdelku infoteh pred dnevi o tem, da več ali manj noben smart tv ne podpira pri nas tega kar drugje in potem ko so povprašali proizvajalce ali bo kaj sprememb ni bilo odgovora ali pa je bil v stilu, da to vedo to je pa tudi vse. Torej smart tv pri nas je en velik nateg. Nekako tako kot mpeg2 tv sprejemniki pred leti...


Pa še res je. Letos kupil LG47LV5590 LED LCD TV SPREJEMNIK. Aplikacija You Tube kot tudi ostale LG Appne ne delujejo. Iskanje z Googlom normalno deluje. Ker prodajalec zagotalja: "Dostopate lahko do prednastavljenih portalov (YouTube, SKYPE, Netlog)" lahko brez problema zahteva vračilo kupnine. A sedaj berem, da so problemi tudi pri Samsungu. Je pa zanimivo, da pri kabelskem dostopu (Turnšek) pri enakem TVju LG App in You Tube delujejo, medtem ko pri Siol Trio paketu ne.

dotar66 ::

lp sem kupil SAMSUNGA 5000 , prvi dan mi je YOU TUBE deloval, sedaj pa mi javlja " najdena nova posodobitev, izklopi aplikacijo in jo znova vklopi, da opraviš posodobitev ", to naredim, a mi vedno javi isto, ima kdo ta problem ali pa mi prosim pomaga, hvala

rebro ::

Zdravo!

Mene pa zanima(če kdo ve/je prebral): Ali se pri ta velikih prozvajalcih TV(Philips/LG/Samsung) govori ali pripravlja kakšna aplikacija za gledanje IPTV programov od ponudnikov, ki bi nadomestila STBje/PCje. Da bi kar v televizor vnesel IPje in porte in bi ti kar že TV streemal? Se pravi: brez dodatnega STB ali PC, pa še en daljinec bi bil manj. Mogoče malo pobožna želja, ampak bi pa bilo fino, ker verjetno sta HW/SW v novejših TVjih dosti bolj zmogljiva, kot pa 4 leta star Sagem-ov STB. Morda se je pa že kateri od Slo-techovcev s tem kaj pošpilal?

pierch ::

Mislim, da se to da narediti na Samsungu z uporabo neuradne aplikacije NetPlayer in udpxy na routerju. Sicer sam nimam IPTV da bi to sprobal, vendar kot pravijo na tem forumu naj bi to spilalo (glej userja aleks123).

Slabost pa je, da moras najprej TV vkljucit, pognat aplikacijo in sele nato gledas IPTV stream.
Vprasanje pa kako dobro to deluje za HD IPTV stream.
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

rebro ::

pierč, hvala za info, sem poizkusil ta netplayer in res dela, pol sem bil pa pameten in iskal še druge ip-je za download in se je pri ip-ju 195.80.166.34 sredi instaliranja novih programov ravno pri NetPlayer 2.70 stvar ustavila - enaka slika okoli 15min, zato sem dal BACK ter sprobval nove programe, nakar pa je pri enem stvar zaštekala in od takrat naprej mi Internet@TV ne deluje več - ko ga izberem v meniju, se ne zgodi nič, TV pa se samodejno ugasne in spet prižge. Glavni meni in televizija pa še deluje.
Sem poizkusil na factory reset, pa to pomaga samo za glavne nastavitve, flesha s programi pa ne očisti. ANY IDEA?

rebro ::

Eh, loj. Valda, ko sem dal factory reset, se je TV povrnil na 'Store mode' - reset vsake par minut, pa DNSev nisem imel naštimano za internet tv....DELA

pierch ::

Super!
Si mogoce sprobal kak HD IPTV stream?
Pierch

Konlov ::

Siol Box : Ali se da naštimati, da se TV samodejno vklopi, ko vklopim Box in izklopi, ko ga izklopim?

Prešeren ::

Zdravo. Imam Samsung smart tv UE43J5502. Kupil sem brezžično tipkovnico Microsoft all in one, pa mi v brskalnikih ne delajo črke. Zanima me, če je tipkovnica sploh kompatibilna z mojim tv-jem, oziroma katere sploh so. Hvala za pomoč.

Lp, Tim

kralnahribu ::

napiši v to temo
Kateri televizor?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung UE d5000 vs. d5500 vs. d5700 TV

Oddelek: Zvok in slika
102419 (1108) KTr1sk
»

Samsung vs LG (TV)

Oddelek: Zvok in slika
124351 (3488) zegler
»

Težje se je odločiti kot kupiti - nakup novega lcd tv

Oddelek: Zvok in slika
204867 (4388) BlaY0
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8627990 (21318) popster
»

3d televizor

Oddelek: Zvok in slika
225572 (4821) fotografnik

Več podobnih tem