» »

Pomoč! Adobe flasf player

Pomoč! Adobe flasf player

jakagode ::

Imam problem, da mi ne odpre facebooka, uradne strani kjer si lahko pobereš adobe izdelke in še nekaj strani, kjer rabiš adobe flash player. Zanimivo pa je, da mi youtube posnetki delajo. Na računalniku imam 2 flash playerja (eden je 10, drugi pa 11 verzija). Poiskusil sem izbrisati flash player 10 in potem ni delal niti youtube. Potem se sistem obnovil za 2 dneva nazaj, da sem spet imel na računalniku flash player 10 in potem sem poiskusil zbrisat še flash player 11 in potem youtube spet ni delal. Iz tega sklepam da sta oba flash playerja poškodovana in narobe inštalirana. Kaj mi svetujete? Kako naj si poberem flash player če mi ne odpre te strani http://get.adobe.com/flashplayer/?promo....

zee ::

Na S-T nimamo (se) kristalne krogle, s katero bi lahko ugotovili, kaj muci tvoj racunalnik in/ali operacijski sistem.

Kar si napisal, je lahko posledica kaksne navlake, ki si jo nalozil z brezglavim klikanjem na vse mogoce gumbe Like v FB.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Bananovec ::

Da ti ne odpre FB? Pojasni, prosim! Kaj napiše itd. ...
Možno je, da se ti je kak "virus" igral z datoteko host(s?). Brez nadaljnih pojasnitev ne bo nič, žal.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jakagode ::

no zdej sem šel na pirate bay in si na novo pobral flash player in zdaj fb dela ampak ne morem gledat slik
Tudi 24 ur ne dela. Tudi te spletne strani mi noče odpret http://www.adobe.com/support/flashplaye...
Pobral sem si verzijo 10 za internet explorer.

mislite da je lahko kaj narobe z javo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakagode ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
92956 (2692) Ale3š
»

Napoved Flash 11

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
296756 (4878) MrStein
»

Flash player download link

Oddelek: Programska oprema
93659 (3484) jacal
»

Izšel Flash Player 10.1

Oddelek: Novice / Windows Mobile
349981 (8079) techfreak :)
»

Adobe Flash player

Oddelek: Programska oprema
114937 (4569) bisernik

Več podobnih tem