» »

Avtoradio Megane 1 (Philips)

Avtoradio Megane 1 (Philips)

Krusell ::

Pozdravljeni!

Torej kupil sem megane 1 letnik 1998, ki ima vgrajen philips avtoradio (še na kasete).
 slika radia

slika radia



Zanima me, če bi se dalo radio zamenjati s kakim novejšim, ki podpira USB ipd.
Verjetno bi bilo treba menjati masko in dodati kak konverter?

Se že vnaprej zahvaljujem za pomoč!

LP,
Tim

sajko ::

Radio se da menjat, to ni problem. Potrebuješ le plastično ohišje, da bo zadeva pasala v armaturko. Povprašaj na Renault servisu koliko stvar pride, ali pa najdi med oglasi.

Lp

s1m0n ::

Prebrskaj tukaj! caraudioempire
Na tej strani sem jaz našel/nabavil za naš avto, če nisi prepričan da si našel ta pravo jih kontaktiraj in povprašaj!

Krusell ::

Živjo!

Hvala za odgovor. Ampak ni samo problem v maski avtoradia. Zanima me če bi se lahko "cenovno" ugodno dalo kaj porihtati tudi da bi na avtoradiu delal volanske komande za avtoradio in pvezava z zaslonom?

Zaenkrat sem gledal, da je cena pionner vmesnika 80€ alpine prav tako.

mn ::

Ena varjanta je tudi Cassete tape adaptor. Jaz sem svojega dobil v mercatorju za 5 EUR pa pol nanj proklopiš MP3 player.

Krusell ::

Mogoče veste, če bi se dalo sledeče urihtat:
Da dam noter plastiko,v katero bo sedel 1din radio, ampak ali bo potem radio normalno deloval-če ga samo
zmontiram notr?
Pač bojo gumbi na radiu ma ajde, bom preživel...

Lep pozdrav

tony1 ::

Odšravfaj radio ven in poglej, kakšen konektor je zadaj... Če je standardni ISO konektor, potem daš gor lahko vsak aftermarket avtoradio (komande ob volanu ne bodo delovale). Če ni, pa rabiš še pretvornik Renault v ISO (ki ga običajno dobiš v Bigbangu za 5 EUR)...

integral15 ::

Jast sem si tud zamenjal radio na tocn takem meganu 2001 letnik vse lepo stima sam nimam komand na volanu pa na zaslonu vec ne pise. Kokr vidim da se da masko kupit zdaj bol grdo zgleda upam da je prava kaj pravite http://caraudioempire.com/renaultmegane... .

Zgodovina sprememb…

zvery1 ::

Na napačnem forumu sprašuješ...
Vprašaj na avtoakustka.com

Če gre pa komu v nos ta post, pa brišite.
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

integral15 ::

Ja morda bo pa tu kdo vedu ??

kremenko1 ::

Isti problem Scenic 98. Našel pa sem Panasonic adaptor za njihove aparati, s katerim delajo volanske komande(žal pa je cena adap.okoli 100€)tako da raje šaltam na radiju

tony1 ::

Najbolje bo, da na spletno trgovino pošlješ mail in vprašaj, za kateri letnik megana je to... Oz. malo grdo: naročiš in probaš (pazi, da ne boš kaj opraskal blende :)), ker jo itak lahko vrneš v 8ih dneh...

integral15 ::

kremenko1
das link od adapterja ?

kremenko1 ::

Že dolgo kar sem iskal, našel pa sem tole http://caraudioempire.com/Vmesniki-za-o...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814409 (8708) Trupl0
»

carplay / android auto naprave

Oddelek: Mobilne tehnologije
145423 (5009) primo
»

ojačevalec za v avto

Oddelek: Loža
352791 (2291) Joseph033
»

Renault Megane in avtoradio

Oddelek: Na cesti
209355 (7823) koyotee

Več podobnih tem