» »

Xbox in PlayStation v enem PC-jevskem ohišju

Xbox in PlayStation v enem PC-jevskem ohišju

Slashdot - Že kar nekaj časa nismo poročali o kakšni zanimiv modifikaciji, zato imamo danes na zalogi odličen primerek, ki bo poravnal dolg za nazaj. Nadebudni konzolaš Timofiend je namreč uspel v navadno ohišje PC-ja integrirati konzoli Xbox 360 in PS3. Zakaj bi to kdo storil? Ker je izvedljivo in nadvse zanimivo..

Za izdelek je poleg orodja (klešče, kladiva, lepila, lepilni trak, epoksi, skalpel, krožne žage, vrtalnika ...) potreboval Xbox, PlayStation 3, klasični napajalnik ATX, veliko ohišje (tower) in dva LCD-prikazovalnika ter seveda množico najrazličnejših kablov. Iz vsega tega je z nekaj iznajdljivosti sestavil ohišje, v katerem sta integrirani obe konzoli. Nanj se priključita dva zaslona, na vsako konzolo svoj, dvoje krmilnikov in napajanje. Končni izdelek ima še nekaj lepotnih težav, kot je manko gumbov za izmet zgoščenk, potreba po dveh napajalnikih, ne najboljši hladilni sistem in težaven dostop do gumba Xbox sync, ki je skrit v ohišju. Avtor namerava te pomanjkljivosti še odpraviti.

18 komentarjev

hcet ::

Kaj pa Nintendo Wii? :(

joebanana ::

Torej kako bomo zadevo klicali? PlayBox ali XStation?

Zgodovina sprememb…

P4ajo ::

Obe možnosti sta nenavadno posrečeni!
Je pa vsekakor zanimiva ideja, mogoče bi bilo za razmislit tudi o računalnik (neki po velikosti laptopu podobnega)-playstation/xbox v isti škatli.

opeter ::

Sveta krava! Huda modifikacija!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gendale ::

huda modifikacija

miteq ::

Playstation in Xbox v PC ohišju?

THIS IS OUTRAGEOUS!

Zero0ne ::

Zakaj?
uname -o

Jumping Jack ::

Uau, iz dveh prenosnih naprav narediti eno neprenosno... Res genijalno! ;((

Highlag ::

Glavno, da ima moder ventilator
Never trust a computer you can't throw out a window

boogie_xlr ::

Zdaj pa crossover kabl vzadi pa multiplayer na polno! (seveda samo združljive igre)

Relanium ::

Mogoče bi se lahko našel še prostor za kako majhno osnovno ploščo, bi imel še PC zraven

BigWhale ::

Jumping Jack je izjavil:

Uau, iz dveh prenosnih naprav narediti eno neprenosno... Res genijalno! ;((


Ti dve konzoli se ti zdita prenosni? Men je mal nerodn mojo tavelko televizijo zravn nost no ...

DOOM_er ::

v bigtower bi se najbrž dalo vse 3 stvari stlačit, saj kolikor jst gledam svojega.
Robots will steal your job. But that's OK

jonynho ::

to sem jaz doma naredil že pred 3 leti

GupeM ::

Daj pokaži slike.

Hackey ::

Brez zamere... sam tole se mi ne zdi nič posebnega. Vsak geek, ki ima mal več amaterskega znanja, bi tole spocal skupaj. Ampak, mene bolj zanima, v čemu ti je poanta zapravljat čas, da modefiraš igralni konzoli na tak način? Izum ni vreden groša... Kot gamer lahko rečem, da je ta model resnično mal preveč v svojem svetu. Nj si najde babo...

BigWhale ::

Kot negamer lahk recem, da si ti kot gamer cist prevec v svojem svetu! Najd si babo!!!

Relanium ::

Babe niso poceni, ce zmo ze pri tem,
pa vrjetno mu bo se ta skatla najbolj zvesta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox 360 Arcade HDD

Oddelek: Konzole
171767 (1461) Matheeew
»

PS3 prenosnik

Oddelek: Novice / Igre
104132 (2960) jernejps
»

XBOX360(345€) ali PC (1350€)

Oddelek: Pomoč in nasveti
81275 (1085) dronyx
»

Problemi pri nakupu XBOX360 v Angliji

Oddelek: Konzole
192348 (2054) GoodHeart
»

Nintendo Revolution bo odslej Wii

Oddelek: Novice / Konzole
284197 (3495) Matevžk

Več podobnih tem