» »

Problem pri nalaganju windowsa

Problem pri nalaganju windowsa

yamahaT ::

Pozdravljeni! Prvo se opravičujem (ker sem nov tukaj), da odpiram novo temo, nevem kam bi tole sodilo....imam en problem za katerega bi rad, da mi kdo svetuje kako odpraviti. Na prenosniku je naložen win 7, rad bi naložil xp-ja, pač kot prvo za-bootam iz cdja in vse normalno da bi naložil nov windows, od začetka gre vse tako kot treba se začne pripravljat za setup windowsa ampak se ustavi mau pred tem ko je treba ˝določit˝ za formatiranje....prilagam sliko za pomoč. Računalnik je čisto nov je kakšna možnost da je kaj narobe z diskom? Je kakšna particija ali karkoli odveč na katerem od diskov? Zahvaljujem se vam v naprej za odgovore.

amigo_no1 ::

V win xp setup integriraj sata driverje za matično (nlite) ali v bios izklopi sata ahci ali na usb disketnik posnami sata driverji ter "press F6 to load additional drivers" procedura.

Zgodovina sprememb…

yamahaT ::

hijoj:/ pošteno povedano nisem nek računalničar:/, zato te prosim če lahko pomagaš z mau večjim opisom kok moram naredit :$ .... hvala za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

raid 0 setup

Oddelek: Strojna oprema
362067 (1530) GrimReaper
»

Kako naj instaliram winxp, če moj novi notebook s sata diskom, ki nima disketnika???H

Oddelek: Pomoč in nasveti
474788 (3370) al3s
»

Instalacija XP ne najde diska

Oddelek: Operacijski sistemi
415952 (4815) fredyjetle
»

Linux Linpus zamenjati z Windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
455592 (4013) gregor3000
»

Inštaliranje win xp na sata disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
121346 (710) jero_no1

Več podobnih tem