» »

Androd tablice in video predvajalnik podnapisov

Androd tablice in video predvajalnik podnapisov

laguna1 ::

Pozdravljeni

Kot že izhaja iz same teme me zanima, kateri video predvajalnik (npr kot je vlc plajer za windovs) si naj naložim na tablico z androidom 2.2, da bom lahko gledal filme (mp4, flv) s podnapisi, ki bi bili v istem direktoriju in z istim imenom. Originalni predvajalnik, ki je na tablici predvaja samo video brez podnapisov.

Hvala za odgovore.

LP

GeForce ::

Nevem če je za tablico ampak na telefonu sem jaz uporabljal MoboPlayer. Je zastonj in je prilagojen za vsako "generacijo" oz. "družino" procesorjev posebej - vsaki imajo svoje kodeke, tako da naj bi predvajal tekoče skoraj vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

floyd1 ::

Samsungov player brez težav predvaja tudi SRT podnapise (s šumniki) zato za drugimi sploh nisem gledal. Mogoče pa se ga da tudi na druge naprave inštalirat?

laguna1 ::

Geforce, hvala, mobopleyer deluje, le malce vecji bi lahko bili podnapisi, drugace pa deluje super. Hvala

Lp

laguna1 ::

Geforce, našel nastavitve za velikost, tako da je sedaj moboplayer tisto kar sem iskal.

LP

GeForce ::

Ni problema. Aja, pa še če ti kakšen format ne deuje v nastavitvah obkljukaj "software decoding" oz. nekaj takega in bi moralo delati (če ne misliš predvajati ravno 1080p :D).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

chromecast 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6112449 (7345) lojzze1
»

Samsung smart TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6934772 (13304) kralnahribu
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
92762 (2465) HDvideo
»

tablični računalnik prestigio

Oddelek: Pomoč in nasveti
82736 (2516) KoMit
»

Apple iPad kompatibilnost

Oddelek: Mobilne tehnologije
226950 (6455) MedusasPath

Več podobnih tem