» »

Nakup HP Pavilion dv6

Nakup HP Pavilion dv6

def0r ::

Kolega je prosil, da dam tole vprasanje na slo-tech. Napisite tudi svoje izkusnje z dv6 serijo ce ga slucajno imate v lasti.

Vprasanje:

Živijo.

Slišal sem, da HP Pavilion dv6 serija ima težave z odpovedjo strojne opreme. Zanima me, če je to 100% resnica, ker sem tik pred nakupom modela iz te serije.

Hvala za odgovor.
  • spremenilo: def0r ()

5er--> ::

Nimam prenosnika iz omenjene serije, ampak ti vseeno predlagam, da poizkusiš pogooglat za: "HP Pavilion dv6 problem"
Zgleda, da imajo nekateri probleme s pregrevanjem, drugi z grafično, spet nekateri z zvokom... poglej malo zgornjo povezavo, ker se sam nisem spuščal v podrobnosti. Verjetno nima kar cela serija probleme, temveč le mogoče kakšen model.

def0r ::

Ja samo problem je da googlas magar katerikoli serijo tudi druge firme bo nekaj online. Pavilioni se vsi segrevajo jaz osebno imam dv5, kolega ima dv7. Raje vidim ce koliko ljudi ima pozitivne izkusnje in koliko jih ima negativne :)

zee ::

OMB, no.

Preberi prvih deset, dvajset ocen. Alternativno lahko zamenjas "review" s "problems".

Fakt: Vsi prenosniki se kvarijo. Drazji naceloma manj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

J-e-r-r-y ::

Kakšne težave? Jaz imam DV6 že kak mesec pa za zdaj ni bilo problemov, res pa je da se malce greje, ampak za i7 bo po moje kar normalno.

Šimpanz ::

Kolega ga je imel in je čisto popizdil ker mu servis po izteku garancije ni mogel prodati matične plošče, ker jo je imel proizvajalec samo za garancijska popravila.

def0r ::

Koliko casa po izteku garancije? Drugace plate za pavilione se da zlahka dobiti :)

Zheegec ::

Pavillion je ogromna serija z 9999 modeli (vsaj).
Bile so določene težave z določeno serijo v decembru (tisti srebrni). To je pa tudi to, se zgodi povsod.

Kateri model točno pa gleda? Če dobra grafična ni tako pomembna naj si raje pogleda Probooka...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

hexor ::

Hmm sam sem mnenja, da se raje izogneš nakupu, saj je dobr kolega precej nezadovoljen z njim (pregrevanje ipd..)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Pavilion, pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
322203 (448) 45cal
»

Dell XPS 17

Oddelek: Kaj kupiti
364030 (1410) bluefish
»

Izbira laptopa - i5 ali i7

Oddelek: Kaj kupiti
335400 (4551) turbolenca
»

Prenosnik za delo ? Toshiba vs Hp

Oddelek: Kaj kupiti
153451 (3020) matonson
»

Katerega notebooka priporočate

Oddelek: Kaj kupiti
182105 (1701) kix

Več podobnih tem