» »

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II

1
2
»

svetetko ::

Meni SGS pri kar konkretni uporabi zdrži nekje 2 dni, če si ga pa res privoščim, je zvečer že zrel za polnenje (ampak to res v ekstremnih primerih). Ko sem bil na dopustu, sem ga imel 95% časa v flight modu, po polnih 7 dneh je bila baterija še vedno na 30% ;) Med tem časom sem ga uporabil za kakih 15 smsov, 5 klicev ter nekaj malega poslušanja glasbe.

klemenSLO ::

ste zanimivi kle s tem prepucavanjem...

mislim da je že na ST nekdo napisal da ne gre več zato kaj kateri telefon ima ampak za uporabniško izkušnjo oz za čim boljšo implementacijo...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

eieieie1 je izjavil:

Why the fuck bi rabil da ti telefon zdrži po 5 dni? Kaj živiš v jami in nimaš vsakdanjega dostopa do elektrike ali kaj?


Najbolj neumno mi je to, ko si ljudje kupijo nevem kake smarthphone in pol ne rabijo bluetooth, wifi, 3g, edge, brightness na 20% in še po možnosti kaj izklopijo, da pol zdrži telefon 5 dni. LOL


Why the fuck?
V kateri jami ti živiš, da ti ni treba v službo? Verjetno se še mamici za kiklo držiš, zato malo umiri tale svoj ton, mulo.
Eni imamo v službi gužvo in nimamo časa non stop buljit v telefon .... kot to, očitno, ker nimate drugega dela, počnete eni.

Jaz rabim zmogljiv telefon, a ne vedno - in takrat je dovolj, da ga imam samo za klice in kak SMS.

Zakaj mora zdržat dolgo:
- original baterija ni zastonj,
- meni to, da mi ni treba non stop gledat, če je treba polnit ogromno pomeni.

In, nenazadnje, zdžat bi moral dlje, ker tako piše v specifikacijah.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Gregor P ::

smash je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Jaz pa sem realen in se zavedam, da ni šanse, da bo katerikoli pametnjakovič od telefona zdržal več kot nekaj ur, če se bom dejansko šel multimedijo, zato si rajši kar v štartu kupim še dodatne zmogljivejše baterije poleg ... kdo bo pa še na polnjenje baterije čakal?!?:P


ja potem se pa motiš...glih iphone ima dobro baterijo in za šalo zdrži več kot tvojih par ur česarkoli z vsem vklopljenim, verjetno je z galaxyjem enako

Ni potrebe po nekem gorečem zagovarjanju določenega produkta; ampak zgolj v testne namene, meni recimo epizoda Eureke* na moji X napravi požre okoli 10% (do nekje do konca napolnjene) 2400mAh baterije, kar pomeni, da si lahko ogledam do nekje 10 epizod te serije. Kakšne so pa vaše izkušnje?:D

*350MB, 00:43:06, 23 sličic na sekundo, skupna bitna hitrost videa 142kb/s)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

smash ::

Gregor P je izjavil:

smash je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Jaz pa sem realen in se zavedam, da ni šanse, da bo katerikoli pametnjakovič od telefona zdržal več kot nekaj ur, če se bom dejansko šel multimedijo, zato si rajši kar v štartu kupim še dodatne zmogljivejše baterije poleg ... kdo bo pa še na polnjenje baterije čakal?!?:P


ja potem se pa motiš...glih iphone ima dobro baterijo in za šalo zdrži več kot tvojih par ur česarkoli z vsem vklopljenim, verjetno je z galaxyjem enako

Ni potrebe po nekem gorečem zagovarjanju določenega produkta; ampak zgolj v testne namene, meni recimo epizoda Eureke* na moji X napravi požre okoli 10% (do nekje do konca napolnjene) 2400mAh baterije, kar pomeni, da si lahko ogledam do nekje 10 epizod te serije. Kakšne so pa vaše izkušnje?:D

*350MB, 00:43:06, 23 sličic na sekundo, skupna bitna hitrost videa 142kb/s)



ja no..najprej si napisal, da ti ne zdrzi par urc, zdaj ti pa ena epizoda pobere samo 10%...kaj zdaj drži, prvo ali drugo?

FireSnake je izjavil:

eieieie1 je izjavil:

Why the fuck bi rabil da ti telefon zdrži po 5 dni? Kaj živiš v jami in nimaš vsakdanjega dostopa do elektrike ali kaj?


Najbolj neumno mi je to, ko si ljudje kupijo nevem kake smarthphone in pol ne rabijo bluetooth, wifi, 3g, edge, brightness na 20% in še po možnosti kaj izklopijo, da pol zdrži telefon 5 dni. LOL


Why the fuck?
V kateri jami ti živiš, da ti ni treba v službo? Verjetno se še mamici za kiklo držiš, zato malo umiri tale svoj ton, mulo.
Eni imamo v službi gužvo in nimamo časa non stop buljit v telefon .... kot to, očitno, ker nimate drugega dela, počnete eni.

Jaz rabim zmogljiv telefon, a ne vedno - in takrat je dovolj, da ga imam samo za klice in kak SMS.

Zakaj mora zdržat dolgo:
- original baterija ni zastonj,
- meni to, da mi ni treba non stop gledat, če je treba polnit ogromno pomeni.

In, nenazadnje, zdžat bi moral dlje, ker tako piše v specifikacijah.


točno tako kot je napisal eieieiei, potem ne rabiš smartphone in !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

antonija ::

Jaz imam smartphone in imam izkljucen BT, WiFi, 3g, edge, GPS, pa verjetno se kaj (brightness je na 100%, ker se toleriram okrog 5 dni baterije, ce bo zacelo drzat manj, bo se brightness sel dol). Pa baterija mi zdrzi vsaj 5 dni, ponavadi cel teden.

Sem pa tekom zivljenja pridobil izjemen skill. Narmec vsakic ko me prime pritisnem gumbek ali dva, pa si vklopim katerokoli funkcijo telefona ki jo potrebujem!! (brightness included) 8-O I know, amazing shit. Kdo bi si mislil da so na svetu ljudje, ki jim ni treba tovarnisko vse vklopiti in potem upat da ne bo slucajno crknilo...

Pa preden se oglasi kaksen apple fanboy ki bo argumentiral da "apple kritizirajo samo ljudje ki si ga ne morejo privoscit"... Zadnji mercator tehnika katalog: iPhone 4 649 EUR. SGS2 649EUR. Jip, mercator prodaja vas ljubljen gizmo cist zdraven jogurtov... :):D:))
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

pleomax ::

NA eni slovenski spletni strani,ki se ukvarja s testi telefonov oz. nasploh elektronike,so zapisali,da je samsung galaxy s II zelo hiter in velikokrat presenetljivo odziven. Očitno stvar dela res gladko,ker so to poudarili z mastnim tiskom.

Jaka83 ::

pleomax je izjavil:

NA eni slovenski spletni strani,ki se ukvarja s testi telefonov oz. nasploh elektronike,so zapisali,da je samsung galaxy s II zelo hiter in velikokrat presenetljivo odziven. Očitno stvar dela res gladko,ker so to poudarili z mastnim tiskom.


To sigurno drži, ampak Androidu manjka spoliran UI. Vsaka naprava ima svoje "krče" in fragmentacija naprav tukaj še bolj zaplete vso stvar.

iOS je zelo spoliran, Androidu pa še malo manjka in te custom vmesniki, ki jih skoraj vsak proizvajalec navleče čez stock Android UI mi grejo (pa najbrž ne samo meni) v večini primerov na bruh. Potem moraš pa še čakat, da se napravo da rootat, da lahko skineš tist načičkan UI. Kljub vsemu temu, se še vedno bolj nagibam k Android telefonom, enostavno zato, ker je več izbire.

borča ::

Bil sem lastnik iPhone 4 in nekaj časa te znamke ne kupim več. Ok, kvaliteta ohišja je na nivoju, odzivnost zaslona je tudi...všečna. To bi bilo pod točko " všeč mi je" vse. Sprejem signala je katastrofa, kompatibilnost z drugimi platformami prav tako...itd.
Pred tednom dni sem bil v srbiji. Na moje veliko veselje sem ugotovil, da se tudi tam doli razvijajo in imajo po mestu odprte wlan točke. Trenutno sem lastnik SG2 in sem ob pogledu na odprte dostopne točke takoj pričel povezovati telefon v omrežje. Uh!! Kot bedak sem iskal mesto v lokalu, da sem lahko nemoteno ostal povezan. Ženo, ki je ponosna lastnica Nokie X7 je moje početje prav razveseljevalo kajti Nokia X7 se je brez problema povezovala pa naj je bila v žepu ali torbici. Hčerka z prababico N95 prav tako.
Ne me napačno razumet. SG2 je fenomenalen telefon in v SLO sem super zadovoljen z njim. Ne menjam ga za jabolko v nobenem primeru. Vendar pa, moj naslednji telefon bo Nokia N9. Ženina X7 je zelo uporaben telefon, ki ga je v prosti prodaji kupila za 310€. Symbian Bella izgleda obetajoče, da o Meego ne govorim.
Nokia se vrača!!!

Gregor P je izjavil:

smash je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Jaz pa sem realen in se zavedam, da ni šanse, da bo katerikoli pametnjakovič od telefona zdržal več kot nekaj ur, če se bom dejansko šel multimedijo, zato si rajši kar v štartu kupim še dodatne zmogljivejše baterije poleg ... kdo bo pa še na polnjenje baterije čakal?!?:P


ja potem se pa motiš...glih iphone ima dobro baterijo in za šalo zdrži več kot tvojih par ur česarkoli z vsem vklopljenim, verjetno je z galaxyjem enako

Ni potrebe po nekem gorečem zagovarjanju določenega produkta; ampak zgolj v testne namene, meni recimo epizoda Eureke* na moji X napravi požre okoli 10% (do nekje do konca napolnjene) 2400mAh baterije, kar pomeni, da si lahko ogledam do nekje 10 epizod te serije. Kakšne so pa vaše izkušnje?:D

*350MB, 00:43:06, 23 sličic na sekundo, skupna bitna hitrost videa 142kb/s)

Ne vem od kje tebi ta podatek. Meni je iPhon držal malenkost več kot SG2. Enostavno precenjeno sranje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borča ()

pleomax ::

ja,to je treba srejeti kot kompromis. Veliko stvari je v majhni škatlici,baterija pa je pač "srce" ,ki nima zavidljive kondicije. :D

Gregor P ::

smash je izjavil:

ja no..najprej si napisal, da ti ne zdrzi par urc, zdaj ti pa ena epizoda pobere samo 10%...kaj zdaj drži, prvo ali drugo?
Ne razumem točno tvoje kritike?:8)
Vse kar sem jaz dejal je, da je pri vse teh pametnih mobilnikih težava v šibkih baterijah ker ne zdržijo dovolj časa, če jih dejansko zares uporabljaš (torej ne da jih imaš samo prižgane ipd.).

Nato pa sem ti dejal, koliko časa zdrži moja mobilna naprava (na primeru predvajanja videa) z dokaj močno baterijo (2400mAh), ki sem jo kupil naknadno in meni se zdi samo 10 ur uporabe (pri polni obremenitvi) dokaj malo (a še vedno boljše kot z originalno baterijo - 1320 mAh).

Nato pa se ti začel nekaj z

smash je izjavil:

ja potem se pa motiš...glih iphone ima dobro baterijo in za šalo zdrži več kot tvojih par ur česarkoli z vsem vklopljenim, verjetno je z galaxyjem enako

Torej si sedaj na vrsti ti, da poveš npr. podatek, koliko ur pravzaprav zdrži iOne "z vsem vklopljenim", da lahko vidimo ta "za šalo zdrži več"?8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

eieieie1 ::

A ti res misliš, da bo to imelo kaj kredibilnosti, ko bodo "apple fanboji" in "samsung fanboji" lepili gor kolko časa jim zdrži telefon pri neki opravitvi? ;((

Kolko sem jaz bral, je iOS zelo dobro optimiziran, kar se tiče porabe baterije in je blo kar nekaj časa tak da je bil boljši od konkurence. Kako je pa v primerjavi s SGS2 pa nebi vedel.

Jaz mam pa push mail (30 minut), wifi, edge vse 24/7 vklopljeno in brightness na 100% skoz. Potem pa čist po potrebi 3G in bluetooth. Telefon pa pač dam vsako noč polnit, oziroma ko pridem domov... Sicer bi mi telefon zdržal malo več kot 1 dan, ampak mi je itak vseeno in ga dam rajši polnit.

techfreak :) ::

push mail (30 minut)

Če imaš nastavljen čas je to potem pull mail, ne pa push.

eieieie1 ::

Ja nevem kak se točno reče, vbistvu oboje mam vklopljeno ker imam 3 različne akaunte in nevem, če na vseh deluje push...

FireSnake ::

smash je izjavil:

točno tako kot je napisal eieieiei, potem ne rabiš smartphone in !

Ko ti bo intelekt segel malo višje boš razumel napisano in uvidel, da nekje piše ne vedno. Kaj pa ta ne vedno pomeni, pa izbrskaj zgoraj.

Prosim, potrudi se, da boš tokrat dejansko razumel prebrano.

pleomax je izjavil:

ja,to je treba srejeti kot kompromis. Veliko stvari je v majhni škatlici,baterija pa je pač "srce" ,ki nima zavidljive kondicije. :D


Se povsem strinjam s tabo! Ampak zakaj hudiča pol tako napihnejo specifikacije? To mi pa ni jasno...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Blisk ::

Samsung galaxy S2 je že tako prevelik pa še večji bo....

FireSnake ::

Velikost je tako ... res je malo velik, a ima velik zaslon tudi svoje prednosti...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

eieieie1 ::

Itak da jih ima... Ampak če bi že res hotel uporaben velik zaslon, bi si pol že tablico kupil.

Ampak vsakemu svoje :)

FireSnake ::

No, tablice jaz ne bi nosil s sabo vseskozi ... SG2 je pa (še) lepo prenosen :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

sgdjkdlsugi4 ::

eieieie1 je izjavil:

Why the fuck bi rabil da ti telefon zdrži po 5 dni? Kaj živiš v jami in nimaš vsakdanjega dostopa do elektrike ali kaj?


Najbolj neumno mi je to, ko si ljudje kupijo nevem kake smarthphone in pol ne rabijo bluetooth, wifi, 3g, edge, brightness na 20% in še po možnosti kaj izklopijo, da pol zdrži telefon 5 dni. LOL

Merjenje virtualnih kurcev, podobno kot patetiki s porabo bencina ;]

win64 ::

@maddog: poraba energentov, ni merjenje virtualnih kurcev. Niti elektrika, niti bencin(kot si ti primerjal) ni zastonj in je zato še kako pomemben dejavnik pri nakupu. Pri mobitelu še posebej, da ne rabiš met polnilca ali usb kabla zmeram pri roki.

sgdjkdlsugi4 ::

No, ce je to pomemben (ocitno najpomembnejsi dejavnik), se ne vzame top multimedijske naprave z velikim zaslonom. Pac si bo treba vtret v mozgane, da trenutna tehnologija se ne omogoca baterij z boljso kapaciteto z obstojecimi dimenzijami, kot tudi ne 500 konjskih vozil dosega 1500km s porabo 2l/100km. Bo slo ?

win64 ::

Lahko pa kupiš zadevo iz nižjega visokega razreda. Če malo poiščeš dobiš kar zmogljivo napravo z manj požrešnimi kosi. Seveda za višjo ceno.
Primer iz avtomobilizma: dobiš BMWja z 200 konji, ki ima porabo okoli 5litrov.
Primer iz računalništva: procesorji za prenosnike na splošno(Low voltage, ULV...)
Ni problem, da bi se dalo nekaj narediti z manjšo porabo. Problem je, ker se tega ne bi dalo prodati, ker večina v računalništvu gleda samo price/performance.

FireSnake ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

No, ce je to pomemben (ocitno najpomembnejsi dejavnik), se ne vzame top multimedijske naprave z velikim zaslonom. Pac si bo treba vtret v mozgane, da trenutna tehnologija se ne omogoca baterij z boljso kapaciteto z obstojecimi dimenzijami, kot tudi ne 500 konjskih vozil dosega 1500km s porabo 2l/100km. Bo slo ?


Največ je bilo tukaj govora o stanbyu .... če je gizmo obremenjen je jasno, da se baterija izprazni prej, kot v enem dnevu.

Ampak, kaj od obljubljenih
http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_g...
710 urah tebi ni jasno?

S tem, da so ti že zgoraj drugi povedali.

Bo (končno) šlo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

sgdjkdlsugi4 ::

Ce si naiven pa tem postavkam verjames , si si pac sam kriv ;]

eieieie1 ::

Nevem zakaj je sploh smiselno izpostavljat take podatke "moj smartphone mi zdrži 5 dni", medtem ko itak vsak smartphone zdrži po 1 teden, če boš ga uporabljal zgolj za klice + sms-e, oziroma nekaj dni gor/dol odvisno od števila klicev...

Enako nimajo smisla tiste "standby" številke, medtem ko pogledaš 3 youtube posnetke in ti pokuri pol baterije.

Anyways, dokler mi telefon zdrži od jutra pa do takrat ko pridem domov sem jaz super zadovoljen s telefonom... Za skrajne primere pa imam itak v avtu polnilec.

Ramon dekers ::

Gregor P je izjavil:

Še ena terija zarote, povsem izmišljena seveda ker imam očitno preveč časa, pa da ne bomo samo zlobni Apple proti dobremu Samsungu:P

Kaj pa če to vse počneta Apple in Samsung načrtno (konec koncev sta le dobra poslovna partnerja)? Recimo ker Apple nima "prave" konkurence in morajo zato ustvariti umetno; zakonitosti trga, kapitala pa to?!? Torej da sedaj načrtno z vsemi temi tožbami dvigujejo ugled oz. bolje rečeno zanimanje med potrošniki tik pred lansiranjem na trg?

Še enkrat, ta zarota je zgolj moj popoldanski ZF:D



tole se pa strinjam, če bi šlo za neke "vojno" bi samsung prenehal izdelovati čipe in procesorje za Apple. Toliko o hardwaru. Samo dobiček je dobiček, Apple ve da je v tem Samsung dober, Samsung pa želi dobiček, v nasprotnem bi šel pač Apple k Sonyu po hardware.

Dr_M ::

610 ur stand by za SGS2? Heh, to je sigurno napaka, 61 ur bo bolj pravilno :)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

francek1 ::

eieieie1 je izjavil:

Prej si pa imel iPhone ane?

Če ga ni imel on, sem pa jaz imel dva. Zdaj pa imam SG 1 in sem z njim bolj zadovoljen, kot z iJabko4 . Pa tole na Tabu pišem. Kaj boš pa zdaj rekel?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

FireSnake ::

maddog: naiven, ker verjamem uradnim specifikacijam?
Res je, da link ni na uradno stran, je pa vsebina kopija original specifikacij.

eieieie1 je izjavil:

medtem ko itak vsak smartphone zdrži po 1 teden, če boš ga uporabljal zgolj za klice + sms-e, oziroma nekaj dni gor/dol odvisno od števila klicev...


Najprej zadevo primi v roke in stestiraj, pol se bomo pa dalje pogovarjali. Ker potem ne bi takih kvasil.
SG2 je s stock ROMom požrl ohoho baterije samo čez noč. Sicer je imel "battery drain" bug, ampak to mene, kot uporabnika, ne zanima.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

eieieie1 ::

Aja, no to pa nisem vedel :)

Zanimivo...

francek1 je izjavil:

eieieie1 je izjavil:

Prej si pa imel iPhone ane?

Če ga ni imel on, sem pa jaz imel dva. Zdaj pa imam SG 1 in sem z njim bolj zadovoljen, kot z iJabko4 . Pa tole na Tabu pišem. Kaj boš pa zdaj rekel?


Nič nimam za povedat, saj so edino taka mnenja relevantna (če seveda govoriš resnico :D )

Tudi sam sem imel SGS1 preden sem si kupil prvi iPhone in mi pač iPhone 4 bolj odgovarja...

A lahko našteješ zadeve, ki so ti pri SGS1 bolj všeč kot pri iPhonu? Le radoveden sem ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eieieie1 ()

SLO_Matej ::

upetro je izjavil:

@WireMess
Kaj tebe glava mal boli a ne? Apple-ov retina display izdeluje Samsung, tko da lepo prosim ne bit pameten. Pravtako pa bi naj imel novi SGS resolucijo 1280×720. Naj mi edn pove kaj ima Iphone, kar SGS nima. Razen neumne cene in zaklenjene platforme.

Ne pa ga ne. Dela ga LG. Samsung dela pa procesor. ;)

FireSnake ::

smash je izjavil:


drgač pa zanimivo je brati, kako lastniki galaxy 4.3 inčnega modela govorijo, kako je to glih taprav telefon, da pa je 4.5 že prevelik :) ni prevelik, problem je edino v tem, da ga nimate :)


Jaz imam oba, pa tudi rečem, da je SGS2 že skoraj malo prevelik, enkica je pa še kar za zdržat.

Kaj boš pa meni rekel?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

pleomax ::

Ne,nisem imel iphone-a sem pa večkrat brskal po iosu,ker ker ga je sošolka imela in je lično oblikovan,ampak nikakor tako vrhunski kot eni pretiravajo. to je še vedno zgolj telefon,ne pa da ga eni imajo dobesedno za boga :/

darksamurai ::

pleomax je izjavil:

...to je še vedno zgolj telefon,ne pa da ga eni imajo dobesedno za boga :/


Apple fani imajo iphone za boga, android fani pa svoje telefone oz. android. Dejstvo je, da hype okoli androida ne zaostaja za iKonkurenco.

Android honeycomb je ravno toliko odprt, kot iOS. >:D Govorim o odprtosti in ne o prilagodljivosti. Ok, šalo na stran! Je že kdo od vas testiral autocad app na tabletih? Ali bolje dela na iOS ali pa na androidu?

Limit-sky ::

Kolega pravi, da ne zamenja Nokie za nobenga boga. :) Če mu ustreza in še ni našel drugega telefona, ki bi mu "bolj" ustrezal, mu pravim, da bi bil bebec, če bi kupoval kaj drugega. Tako pravim tudi vsem android ali samsung fanom. Zakaj bi zamenjal produkt, ki ti ustreza? Tisti, ki pa ste imeli iphone in ste šli na sgs pa me sploh ne zanimajo vaši razlogi. Ker je bilokakšen razlog za zamenjavo lahko v očeh nekoga drugega "debilen". V to spada oblika, tehnološka naprednost, uporabniška izkušnja, velikost, baterija, plastični pokrovčki, logotip itd...

In ja, verjamem, da si nekateri kupujejo iphone prvenstveno zaradi oblike in hypea, ki je z njim povezan. In verjamem tudi, da si nekateri kupujejo sgs zato, da ne bi kupili iphone-a. Se mi zdi sicer oboje bedasto, ampak kdo sem jaz, da govorim nekomu, kaj naj kupi?

Gregor P ::

Sam sem načel debato baterij pri pametnejših telefonih zato ker se meni zdi to zelo pomemben faktor pri nakupu takšne mobilne pametne naprave (vsekakor bolj pomemben kot npr. dizajn in UV/GUI) ... konec koncev gre za prenosno napravo in da zdrži "komaj dan", je pač premalo.:|

Namreč ni prijetno, če ti zmanjka baterije sredi dneva ker konec koncev je to tudi telefon in si zato del dneva nedosegljiv za tekoče posle (če nimaš možnosti dodatne baterije oz. polnjenja):8) ... pa tudi sicer ni prijetno, ko ti zmanjka baterije ravno sredi "dela" (ali zabave).

V mojem primeru torej vedno gledam, da se da pri določenemu modelu dokupiti tudi močnejšo, ali pa vsaj dodatno baterijo (nato pridejo šele ostale zadeve, strojne specifikacije, kateri OS itd.).

Ker se pa s posli ni za hecati, je pa vsaj moja dosedanja praksa (dokler pač dejansko ne bo uporabne alternative na trgu), da ta "zaresni" telefonski del opravim kar na pravem "neumnem" telefonu; tako da sem še vedno "obsojen" na nošnjo vsaj dveh naprav skupaj (pa tudi sicer se mi ti pametni mobilniki z zasloni na dotik ne zdijo najbolj primerni za običajno telefoniranje; mislim da se, ampak ...):P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Limit-sky ::

Saj ravno to pravim. Da je vsakemu pomembnen drug faktor za izbiro "the telefona". Nekdo pa ne hodi toliko po terenu in je večino časa blizu vtičnice, pa mu ne ustreza npr. plastičen pokrovček na telefonu, ki ga v dveh letih še ni nikoli odprl, mu pa grdo škriplje. Osebne preference so predvsem to. Osebne. Če si nekdo pač kupi iphone zaradi oblike in "pogriženega" jabuka na hrbtni strani, pač naj. Kdo sem jaz ali ti, da nekomu govori, kaj naj si kupi za svoj denar? Če si ti našel svoje razloge in načine uporabe telefona, je to samo dobro zate. In ne vem, zakaj bi zamenjal svojo izbiro, če ti služi OK? Pravzaprav bi bil cepec.

Sicer pa danes ogromno folka uporablja dva telefona (tudi jaz) z medsebojno prevezavo. Ziher je ziher. :)

maretrix ::

Sem se matru cela dva mesca na iphonu. Šel nazaj na E52. Milina. "Pametne" telefone še lep čas niti ne pošnofam več.

Limit-sky ::

No vidiš. Ravno o tem sem pisal. Če si našel telefon, ki je "najboljši" zate, je to edina prava rešitev. Cepec bi bil, če bi sedaj nabavil iphone. Si ga sprobal in se z njim matral ter prišel do zaključka, da smartphoni niso zate. Dobro, da imaš izbiro.
Bi pa bilo zelo neokusno, če te bi sedaj zmerjali, da nimaš pojma o tehnologiji in da je veliko boljši ekran na iphonu in sgsu, kot na nokiji. Da se o procesorjih nad 1 ghz sploh ne pogovarjamo.
In pa seveda, da imaš sprane možgane, ker nokia že dolgo ni to, kar je bila in si cepec, ker uporabljaš tak zastarel telefon in ga kupuješ le zaradi napisa NOKIA.

In sploh me ne zanima, kaj ti ni pasalo ali te je tako motilo.

pleomax ::

ja,če delaš recimo v gradbeništvu,potrebuješ msiven telfon,kar pa pri samsungu ponujajo kar nekaj zanimivih modelov. Včasih so jim imeli tudi pri nokii. Samsung galaxy s 2 in pa iphone mislim,da se tukaj ne bi ravno izkazala :P

roli ::

Če rabiš malce bolj trpežen smartphone bi to bil Motorolin DEFY oziroma DEFY plus (naslednjik):
http://www.clove.co.uk/motorola-defy
http://www.clove.co.uk/motorola-defy-pl...

Pa še nekaj podobnih modelov imajo z Windows Mobile. Ti so pa že mal bolj orenk.
http://www.r00li.com
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia toži Samsung in Qualcomm, hoče prepoved prodaje Samsungovih telefonov

Oddelek: Novice / Tožbe
117170 (5980) zmaugy
»

Zmaga za Samsung na Japonskem

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
94703 (3661) Icematxyz
»

Dve zmagi za Samsung proti Applu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
7714087 (10691) Furbo
»

Samsung bo zahteval prepoved prodaje iPhone 5 v Južni Koreji

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
2611402 (9470) Limit-sky
»

Sedaj Apple terja prepoved uvoza Samsungovih izdelkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8827060 (23991) Limit-sky

Več podobnih tem