» »

Izmenjevanje barv

Izmenjevanje barv

«
1
2

Primoz ::

Vaša mnenja (po možnosti vsaj nekaj stavkov)...

kaj menite o izmenjavi barv na prvi strani foruma? pri izpisu tem? bi stvare želeli gledati pri novicah? Koliko vas je za to, da se stvar sicer naredi, vendar je izklopljiva?
There can be no real freedom without the freedom to fail.
  • preklical globalnost: Primoz ()

Gandalfar ::

aaaaaa, /me je koncno dojel

Ja to mi je pa vsec :) Ceprav ne vem. Mal tko prevec ne-strokovno deluje..

alien-w ::

Za forum mi je všeč, za novice mi ne bi bilo.

Predator ::

meni je pa stvar zelo všeč :D

McHusch ::

Zadeva je zelo cool, za v novice pa ne vem kako bi stvar izpadla, bi moral videti. Lahko bi to vključil tudi v nove teme oz. še boljše bi bilo, če bi si lahko vsak nastavil, če želi ali ne želi tega izmenjavanja barv (če se da).

Elemen_T ::

Sehr gut!

Primoz: Uf. Veliko dela si imel >:D

Primoz ::

dela ni nič... ne z eno ne z drugo stvarjo.. zato pa sprašujem, kaj je lepše.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

cahahopie ::

Hmm....
ne vem...povedat, ker sem starega suhoparnega slo-techa preveč navajen, da bi lahko rekel, da mi je všeč.:D
Sj je kul.
Drgač pa... kdaj bodo tisti tvoj TODO?
Če pa to ne...pa vsaj povejte, kdaj bo menjava dizajna. Namreč vsaka stran po tako dolgem času zamenja dizajn. Sicer za slo-tech predlagam čim bolj "reven" dizajn a profesionalen. Predlagam, da "zaposlite" enega izključno samo za dizajn pejđa (css, grafika) . Enga (Primoža) pa za skripte in vso ostalo pacanje.
Po mojem tole spljoh ni slaba ideja glede nato, da ste tak velik sajt.

alien-w ::

cahahopie: ti sploh ne veš kaj imamo vse v mislih postoriti. Sicer pa že imamo samo enega, ki je odgovoren za skripte - Primoža. Za dizajn pa tudi samo nekoga - xbitea.

cahahopie ::

Ja dobr pol to...
Kaj pride Slo-tech v2?

alien-w ::

v2 je to kar gledaš, raje vprašaj kdaj pride v3.

CaqKa ::

kaki izmenjavi barv? a bi lahko malo bolj pokomentirali pri meni je vse v starih barvah.. evo to pa sovrazim na st.. ko je vse tak nedokumentirano! ;(

Primoz ::

Thomas: tist tvoj fićr request je tud implemented (čez en teden naredim izpis), tako da se lahko začneš zmišljevat nove :))
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Pri določenih designih (npr. default) se ti pri izpisu izmenjujeta črna in temno siva barva ozadja (vsak vnos svoje barve)...

mmg... lahko se javiš za pisat navodila.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

CaqKa ::

ej jaz moram kontrast do fula nabit da to sploh opazim... pa ni to že sedaj bilo med običnimi posti?

Primoz ::

ja... samo zdej je pa še pri izpisu oddelkov in na prvi strani foruma
There can be no real freedom without the freedom to fail.

sk8er ::

ql :))

PaJo ::

Zadeva izgleda cool in v novicah bi tudi bilo za sporbat, seveda z opcijo izkljucitve:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

morphling1 ::

khhm , a mi lahko kdo natančno pove kaj se je spremenilo, ker jaz nisem nič opazil :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

BaRtMaN ::

Aja, izmenjevanje barv črna/temno siva! Kul, ampak to bi jazst rad videl le pri postih v temi, ne pa v izbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

CaqKa ::

eh pa pri priporočenem stilu je itak tak mala razlika da se sploh ni treba sekirat...

msmiha ::

morphling1: jaz tud ne:D kaj to je od stila odvisno al kaj?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

bostjan11s ::

kaj to?? pri nobenem stilu ne vidim razlike sori :\

PaJo ::

Razlika je na prvi strani foruma.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

exe ::

/me likes it.

lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.

Airskull ::

Men je tud prow vredu.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

morphling1 ::

A lahko kdo objavi before pa after slikco , edin tako bo videl razliko ter še nekaj drugih :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

zaj_tam ::

Saj je vredu samo lahko bi malo optimizirali tak da bi blo lepse na pogled v mozilla builtih.

CaqKa ::

before skrinšot bom malo težko naredo...

McHusch ::

Before screenshoot imate, če pogledate nove teme, after pa če pogledate Teme zadnjih 24h.

morphling1 ::

A to da je v hladno modrem stilu, zdaj razlika v odtenku barve med različnimi temami, to je edino kar opazim
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

CaqKa ::

e zdaj pa še preberi naslov te teme pa primožev prvi post

morphling1 ::

:D sem mislil da gre za bolj radikalno spremembo, kot pa nekaj kar komaj opaziš. To še za omenit ni
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

CaqKa ::

sej jaz sem tui najprej mislo pa gledo kje se je kaj spremenilo...

Primoz ::

Ok.. to se da zdej nastavit (glejte osebne nastavitve). Bi bila komu progavost všeč pri novicah?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

BaRtMaN ::

Ne!

njok ::

Progavost v forumu mi je vsec, novice so OK tako kot so.


V cem je tezava da so obrobe tabel v mozilli drugacne kot v iexplorerju?

(sic) ::

Zakaj pa progavost ne nastavite pri zadetkih pri sikanju?

Primoz ::

bo ASAP
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Asgard ::

administratorji prosim zaklenite to temo ker ne spada v to skupino !!!!!!


pravica in enakost za vse !!!!

Primoz ::

Itak da spada... v Slo-Tech.. samo flag "globalna" ima, zato da je več mnenj (še kakšen dan - potem pa nič več)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

LOL

alien-w ::

Asgard: to je GLOBALNA tema in se vidi povsod in to celo na vrhu, vedno, tudi če nanjo nihče ne odgovarja.

TheD ::

Izmenjavanje barv je kul, tako pri forumih, kot pri novicah.

Cist tko: ce bi kaksno varianto layouta naredu za Slo-tech, komu jo naj posljem v predogled? Kar na forum fliknem?
TheD or not TheD?

Sergio ::

poslji zadevo na team@slo-tech.com. Če že bomo delali redesign, naj bo le-ta vsaj skrit očem javnosti do zadnjega. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

rc-car ::

Ok, tale pisanost (meni osebno) ni ravno nekaj najboljšega po namazanem kruhu, ampak - če ne drugega - se jo da vsaj izklopit.

Me pa bolj moti to, da se ob teh globalnih (al kako jim pravite) temah, ki se pojavljajo v vseh forumih narobe izrisuje modra črta. Namesto, da bi se narisala med novimi in starimi se pojavi pod globalno temo (ne v vsakem primeru, ampak boste že pogruntali kdaj). Pri preverjanju torej ne upoštevajte globalnih tem in črta bo prikazana pravilno.

Dobrodošla bi bila tudi možnost izklopa prikazovanja globalnih tem v vseh forumih - mene moti, da moram povsod isto temo gledat...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Sergio ::

možnost izklopa tega ne bo sprogramirana. nekako so globalne teme namenjene ravno temu, da jo vidiš. večrat. konsekutivno. ane :D

glede modre črte bom obvestil primoža.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

njok ::

Obrobe v mozilli popravljene... niceeee!! :D

Bravo! :D

alien-w ::

Jap, s tem se je pa primoz danes matral.

CaqKa ::

hehe pa res.. samo še vseeno nebom šel na mozillo zdaj sem se s časom že preveč navadil na myie :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšnih sprememb si želite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
928052 (6427) Bor H
»

Spremembe designa

Oddelek: Slo-Tech
491959 (1321) darh
»

Cudna crta?!

Oddelek: Slo-Tech
151193 (921) Sergio

Več podobnih tem