» »

Pozabil prnest potrdil na vojsko

Pozabil prnest potrdil na vojsko

Marabela ::

Pozabil prnest potrdil o šolanju na vojsko-dons sm ga prnesu. Mogu bi ga do 31.oktobra. Zdej so kao zagrozil s 50k kazni pr sodniku za prekrske - samo a sem drugac dolzen placat - k s kaznijo nisem bil seznanjen pa še polnoletn nism.

?

MaX ::

Ker si mladoleten ne boš plaču NIČ. Glede staršev pa nebi vedu, so pa oni odgovorni zate...

Kaiser ::

Jest ga vsako leto prinašam konec novembra (po tem, ko dobim opomin) pa mi ni še nobeden nič grozil s kakšno kaznijo. Res pa je, da me ženska, ki ima naborniške zadeve čez, vsako leto napizdi (pa nič ne nuca).
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

tejo ::

Pri vpisu ti lepo povedo glede tega kako je, sam ti si mal zgodi začel...

borinho ::

Nič panike zganjat, mal se neumnega nared, pa mal pojamri pa bo

Binji ::

Ja baje ti povejo sam jst nism nic slisou. Sicr nism nit poslusu ma pstmo:D
Drgac pa enkrat pol ku dobis opomin prnesi pa je
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Marabela ::

Fora je takale: jest sm imel do sedaj samo nabor, zdarvniškega še ne, mogel bi takrat prnest potrdil o šolanju, pa ga že dva mesca nism. A bi moral dobit kšn opomin prej?

alien-w ::

Pred povabilom k sodniku bi mogu dobit opomin. IMO

IR Babun ::

Jest sem jim potrdiu prnesu pred 1. Oktobrom, pa mi je zanč en kolega, k dela u vojsk reku, de sem napisan, da grem 13.1.03 v vojsko, očitno so imbecili nesposobni potrdiu založil;(( , pa sam en naj mi zagrozi s kaznijo, če me pa VP odpele jih pa sam tožm>:D .
SCREW THE GOVERNMENT

ali3n ::

IR Babun: ko te bodo povabili v vojsko, jim še enkrat prines potrdilo o vpisu/šolanju, pa povej, da pač ne greš. That's it.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

IR Babun ::

Sam, da ne bi rekl de nism prnesu potrdila in hotl, da plačam kakšno kazen (baje za vojsko ne zastara).
SCREW THE GOVERNMENT

ali3n ::

če je treba se skregi!!
- jest sem se enkrat prepiral z enim "oficirjem" na Linhartovi v Lj.... mi je reku da se izmikam, pa neke zakone je omenjal, pa... gobec sem mu zaprl, ko sem mu rekel, da mi naj vse, kar je rekel napiše, spodaj poštempla in se podpiše. Itak da ni hotu. Pa sva bla zmenjena... Une tete na šalterjih so pa OK...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

IR Babun ::

Bom počakal, da dobim poziv, mogoč bojo najdl potrdiu, še enga jim pa iz principa ne mislm nost!
SCREW THE GOVERNMENT

flajer ::

jst sm lansklet (ker sem biu pavzer) po koncu oktobra, dobu se enkrat "vabilo" da prnesem potrdilo o solanju, pa se enkrat decembra. se pravi, 3x sm dobu tale poziv al karkol ze je. u vojsko so me pa vpoklical avgusta letos. sam sem na sreco dobu prej status studenta, pa sm samo potrdilo o solanju prnesu konc septembra, pa je bla zadeva resena! :D

SkIDiver ::

Zajeban. Ko si polnoleten se ne sekiraš:D Če ne plačaš te pa mal v arest dajo:D Jz še cajku za kazen rečem, da ni treba pisat, ker ne bom plaču:D

Lucifer Tanatos ::

hehe jst tut se nism prnesu potrdila, pa mi niso nc poslal :)
Les yeux sans visage

Kaiser ::

flajer: saj bi na faksu lahko dobil potrdilo, da opravljas izpite (cetudi pavziras) pa bi bil resen.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

the_unborn ::

Jst sem mel nabor eno leto kasneje...ker se 3x nisem odzval na "vabila".:D Pa letos tudi se nism prnesu potrdila:\

flajer ::

kaiser: sej sm vprasou, ce lahko samo potrdilo, da opravlam izpite prnesem, pa so mi rekl, da ti ni dost. da morm prnest prou potrdilo o solanju - tega pa nism mogu dobit, ker pac nism meu statusa studenta. ;(

vihar ::

Ker nisi oddal potzrdila te lahko samo napotijo na služenje vojaškega roka. Praviš, da še nisi polnoleten, potem še hodiš v srednjo šolo. Sodnik za prekške nima nič opraviti s tvojim potrdilom, s potrdilom samo odlagaš služenje vojaškega roka. Obvezno služenje vojaškega roka v R Sloveniji bo ukinjeno oktobra 2004.
Predvsem brez panike in če imaš sedaj to potrdilo doma, ga pošlji priporočeno s kratkom opravičilom na Sekretariat za obrambo v matični občini (na tvoj pristojni urad).
lp vihar

Marabela ::

Ja pa fora je tud da še sploh nisem imel zdr.pregleda in psihotestrov, samo nabor sem imel

dobr sj zdej sm ga prnesu, ampak pomoje je tisst s sodnikom bol bullshit(kao ustrahovanje):D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdaj konec naborništva?

Oddelek: Loža
351668 (1177) Tr0n
»

vojska > zamujen nabor

Oddelek: Loža
331807 (906) kuglvinkl
»

Izogibanje vojaškemu roku z opravljanjem pripravništva ???

Oddelek: Loža
371768 (1056) Leo
»

Dobil sem poziv v vojsko - WTF?!

Oddelek: Loža
433015 (2098) SHARK
»

Kako razvleči študij?

Oddelek: Loža
111288 (1025) tha_man

Več podobnih tem