» »

Google Voice

Google Voice

recmajkemi ::

Sem opazil v gmailu možnosti klicanja na mobilne številke. Naložil sem nekaj evrov dobropisa, nikjer pa ne najdem svoje google voice številke. Ima kdo kaj več izkušenj z GV storitvijo v Sloveniji?

Lonsarg ::

Google Voice je kot Skype, internetna telefonija. To, da dobiš poleg še dejansko telefonsko številko je dodatna storitev. Google Voice ponuja samo ameriške številke.
Skype pa ponuja kar nekaj držav, ampak rabiš plačati se mi zdi 10EUR na mese samo zato, da imaš telefonsko številko.

Bedno je, da Google Voice aplikacija za Android zahteva tudi to številko, da sploh deluje, tak da je gmail vmesnik na računalniku edini način zaenkrat za klicat poceni drugje in zaenkrat zastonj po Ameriki.

znbojan ::

Google je razširil "telefonijo" tudi na Slovenijo..
http://googlevoiceblog.blogspot.com/

A je kdo testiral.. opažanja glede delay-a?
(se mi zdi, da je pri freecall tega manj)
Pogrešam da bi imel svojo cifro oz. morebiti, da bi lahko nastavil katera številka se ti izpisuje, kot omogoča Freecall!
znbojan

Lonsarg ::

Podrobno beri novico. DOdal je 38 novih JEZIKOV, ne DRŽAV. Slovenija je bila podprta že od vsega začetka. Sam Slovenski jezik ne. Jaz sem v nastavitvah dal na angleški in sem imel že takoj google voice, da sm mami posodil za klicanje v Avstralijo:)

znbojan ::

Ups, moj lapsus.

Kako pa so izkušnje s telefoniranjem v Australijo (kakovost, zakasnitev..)?
ps. bi tole delovalo? http://obihai.com/googlevoice.html

Drugače v Free Callu lahko nastaviš, da katera številka se izpiše klicočemu (do 5 številk lahko nastaviš npr. work/home/job mobile -home..) so pa tarife malo drugačne odvisno kako kličeš oz. če kličeš kar s telefona.
znbojan

Lonsarg ::

Ameriško cifro rabiš, za te napredne storitve. Brez ega je Google voice nič več kot Skype zate.

Pesimist ::

2 leti kasneje se to drzi?

Drugace pa ta free cal ko omogoca posiljanje tvoje slo stevilke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni mednarodni klici

Oddelek: Loža
356555 (5462) hmm23
»

prejem smsov in klicev ONLINE

Oddelek: Mobilne tehnologije
171907 (1639) NeMeTko
»

Gmail odslej s podporo za telefonske klice (v ZDA) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6116332 (14012) Bor H
»

Google Voice na voljo vsem (Američanom)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
148013 (7477) googleg1
»

Google Nexus One pod drobnogledom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
11112904 (9519) Bor H

Več podobnih tem