» »

Kontakti iz androida "googla" na nokio ?

Kontakti iz androida "googla" na nokio ?

;-) ::

Do sedaj sem imel skoraj vedno android telefon in posledično sem si kontakte shranjeval na gmail...sedaj imam nokio pa ne najdem nič pametnega da bi potegnil kontakte kar iz gmaila ? je to sploh možno

jype ::

Če si šu z androida na nokijo, potem očitno nekaj delaš narobe, ane.

Adrijan0 ::

mail for exchange program si poglej.

;-) ::

jype je izjavil:

Če si šu z androida na nokijo, potem očitno nekaj delaš narobe, ane.


Niti ne, sem mel 2 galaxyja s (2x wildfire, 1 desire, lg optimus itd.dost menjujem). Prvega sem prodal po 1 mesecu ker mi je dopizdo potem sem kupil nokio in sem začel pogrešat android-igračkanje itd. stalno maš nekaj za "postorit" na telefonu ker nikoli ni vse ok, kak program odpove ono tisto...pač za brata ko hodi v 7 razred je ok.

Nokia pa je mercedes med telefoni, ni se mi skoz nekaj igračkat pa že ko primeš v roko je to to ne neka kvazi plastika.

Mail to exchange me jebe ...nwm kaj delam narobe nikakor nemorem sinhronizirat

jype ::

Lastim si E72 in pošto berem v puttyju, ker so vsi vmesniki na telefonu prenerodni.

Adrijan0 ::

;-), to ti pa nemorem pomagat.. dela pa 100%.

jype, kaj ma tle veze pošta kje jo bereš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

jype ::

Ogromno.

;-) ::

Falo si temo al kaj...nima veze.

Sinhronizacija mi skoz gnjavi da naj napišem geslo, ga napišem še kar gnjavi isto...

jype ::

Blinkys ::

Če ima tvoja nokia Mail for Exchange pol gre. Navodila sync-anja kontaktov, maila in koledarja so na linku.

;-) ::

Evo pa je res šlo po navodilih, zajebal sem pri up. imenu sem napisal up. ime namesto celega gmail naslova.

Sedaj pa je še en problem...je možno da prikaže kontakte samo z tel. številko ?

Blinkys ::

Mislim da ne gre. Najbolje da jih ročno ven pobrišeš iz mobitela. Edino, če probaš naredit nov gmail syncaš fon z novim mailom pobrišeš tam ven vse kaj ne potrebuješ in to je to. Govorim na pamet.

Samo pol bi moral izklopit sync kontaktov z tvojim pravim gmail računom.

;-) ::

Jao, ko bi vsaj kak program obstajal da bi iz gmaila pobrisal ostale pa pol preneso na tel. če je kaj takega oz ima kdo kako rešitev se priporočam, saj imam sedaj 2000 kontaktov bv rabim pa jih mogoče 150-200.

Na androidu sem se tega elegantno ognil z tem da sem prikazal samo kontakte z tel. št.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Mr Hilter ::

;-) je izjavil:

jype je izjavil:

Če si šu z androida na nokijo, potem očitno nekaj delaš narobe, ane.


Niti ne, sem mel 2 galaxyja s (2x wildfire, 1 desire, lg optimus itd.dost menjujem). Prvega sem prodal po 1 mesecu ker mi je dopizdo potem sem kupil nokio in sem začel pogrešat android-igračkanje itd. stalno maš nekaj za "postorit" na telefonu ker nikoli ni vse ok, kak program odpove ono tisto...pač za brata ko hodi v 7 razred je ok.

Nokia pa je mercedes med telefoni, ni se mi skoz nekaj igračkat pa že ko primeš v roko je to to ne neka kvazi plastika.


+1
je pa res da imaš pol za 10cm krajšega, kar zame niti ni problem :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia e5, simobil, mail for exchange (ne dela)

Oddelek: Mobilne tehnologije
5856 (682) neres
»

Nokia spet z rekordno izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6414943 (13195) SLO_Matej
»

Včerajšnji izpad BlackBerry storitev

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
215583 (4671) amigo_no1
»

Nokia N8 vs Apple iPhone 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10026567 (24560) MrX
»

Pošiljanje podatkov iz nokie 7650 preko usb bluetooth

Oddelek: Zvok in slika
81176 (1111) partysound

Več podobnih tem