» »

win98 update po reinstalciji win-sov

win98 update po reinstalciji win-sov

Boky ::

Ker sem win98 novo namestil prek starih win98(nekaj je zajebavalo ampak zdaj je ok), me zanima kako lahko updejtam windowse? Sprasujem zato, ker ce grem na windows update stran, mi tam javi, da so vsi popravki ze namesceni. A res so ?
  • spremenil: Boky ()

boštjan ::

mislim da se MS že dolgo ne ukvarja z updejtom za win98

Boky ::

Koliko se Ms danes ukvarja z tem ne vem, ampak vem, da ce zdaj na novo namestim windowse 98, se povezem na net in dam windows update, lahko namestim popravke za win98. To se zagotovo dela!
Problem je v tem, da sem jaz windovse se enkrat namestil prek strarih vinowsov in s tem popravke iznicil oz pobisal. Windowsi oz. windows update pa misli, da so popravki se namesceni, zato mi ne pusti jih se enkrat instalirat(oz. jaz ne vem kako). Zato me zanima, kje moram kaj pobrisat, da bom lahko popravke se enkrat namestil?

p.s. tole pise na windows update strani, pod installation History: "Note The items listed on this page reflect only the actions you've performed on Windows Update. If you have subsequently restored your computer, or reinstalled or uninstalled programs, some items listed here might no longer be installed on your computer."

In tocno to je pri meni problem.

boštjan ::

pol bi te samo freš instal rešo

Boky ::

Zaenkrat ne pride v postev. Mogoce ima Andrej kako idejo?

Boky ::

Vidim, da je Andrej spet zacel malce pisati po forumu, zato bi vprasnje se enkrat zastavil!

nuclear ::

A ne kapiraš? Če si si naložu boljšo inačico win98 ti ne bo več uptade-al. Ko maš pa staro win98 verzijo ti pa pol v bistvu update-a te fajle ki jih maš na novejših win98. A ni to preprost.
:D Ma še kdo kako idejo?:D


Good Puppy, Good Puppy

jlpktnst ::

najdi kje shranjuje windows update konfiguracijo ozirma namescene popravke... mozna mesta so: tam kjer se nahaja exe fajl od updata, /windows, /windows/system (malo verjetno), register, kje cisto drugje... (malo pac isci, pa find uporabljaj...)
pol pa seveda zbrisi ven tisto kar se nimas...

na zalost bo to wse, ker nimam win98 pri roki da bi ti pomagal, 1 nasvet: naredi backup ce bos kaj brisal ali spreminjal, pa vedi da ni nujno da bo to delalo
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win 7 update ne dela ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5311270 (8797) konspirator
»

Največja varnostna luknja kdajkoli? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
557540 (5730) flipflop
»

SUS; kako nastavit, da na clinet PCju Windows Update kaze na lokalni SUS server?

Oddelek: Operacijski sistemi
131641 (1435) Microsoft
»

Windows nastavitve

Oddelek: Pomoč in nasveti
301911 (1443) MadMax
»

SHUT DOWN COMPUTER

Oddelek: Operacijski sistemi
9954 (757) Mr.B

Več podobnih tem