» »

Maneger blog

Maneger blog

Dejan20 ::

Lep pozdrav,

pripravljam blog na temo menegerstvo. Blog je trenutno še v fazi formirjanja v načrtu imam, da bom blog končal enkrat oktobra. Pišem vam zato ker bi rad povabil ljudi k sodelovanju. Kako lahko sodelujete? No če ima kakšen željo pistat članke na blogu ga vljudno vabim, da se mi javi na mail, da se zmenimo o sodelovanju.

Moj mail: dejanspasojevic@web-center.si

Hvala
  • spremenil: Dejan20 ()

DOOM_er ::

črkovanje fail in ti naj bi blog pisal :|
Robots will steal your job. But that's OK

Gray_Warden ::

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name...

manager in menedžer -ja [ménedžer] m (e??) 1. v kapitalistični ekonomiki vodilni uslužbenec podjetja; direktor, ravnatelj: družbo upravljajo managerji; odločilna vloga managerjev 2. publ. voditelj, organizator zlasti v gospodarstvu: biti manager turistične agencije; dober, nesposoben manager / turistični manager // poslovni vodja moštva, skupine, posameznika v poklicnem športu, popevkarstvu: pevko je spremljal manager; manager boksarja; moštvo z managerjem in trenerjem ?
Why so serious?

kalko ::

Koliko plačaš?

erkgheoruugh ::

Tudi jaz ti priporočam, da do oktobra predvsem malo povadiš Slovenski jezik, ker vse skupaj zgleda zelo nekredibilno.
Vsak, ki bo prišel na tvojo stran, se bo kaj hitro odločil, da klikne gumb back, ko bo videl, da že pri naslovu šepa,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IoT - standardna komunikacija

Oddelek: Omrežja in internet
122059 (1617) srus

Zoran Janković - slovenski mesija 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5210003 (8800) Ziga Dolhar
»

Lestvica najbolje plačanih slovenskih uprav in menedžerjev

Oddelek: Loža
212380 (1922) pirat
»

Kaj naj Slovenija najprej pridobi iz EU - managerje ali ostale zaposlene (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
603762 (3194) BigWhale

Več podobnih tem