» »

Best buy TOP Grafična

Best buy TOP Grafična

x45 ::

Mentalist ::

Haha spet se je Radeon fan oglasil.
Lool.

bluefish ::

No, načeloma ima prav, čeprav ne vidim smisla za to omembo.

The HD 6870 X2 is currently listed at Newegg for $520 which is certainly not cheap. When taking performance into account the card actually becomes the best price/performance card in the high-end segment, yet I would like to see lower pricing, definitely below $500 to make this card attractive to more buyers.

http://www.techpowerup.com/reviews/Powe...

Mentalist ::

Smisel je v tem, da če bi prišla ven 560X2 in bi bila najboljša grafična, bi njemu to dol viselo, ampak zdaj ker je pač Radeon, pa že kar nova tema. Drugače pa izgleda v redu grafična, ampak je cena pač zasoljena. Mislim, da ga Radeon od serje 6000 serje.
Lool.

Dr_M ::

Kr draga zadeva, ena 6870 te pride pa 140€ v tujini.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dzinks63 ::

Če gledaš na golih 10€ razlike (pri takšni ceni ne vem koliko je smisla), potem že mogoče , s tem da ima npr.: GTX580 še physx in cudo, kar nekaterim dosti pomeni.

subby ::

Zdi se mi, da nekdo, ki je pripravljen dat malce več za grafično kartico, ne bo niti pomislil na Club3D.

Machiavelli ::

To bi si sam nakopal težave z driveri....
Nigaaazz

gruntfürmich ::

dzinks63 je izjavil:

Če gledaš na golih 10€ razlike (pri takšni ceni ne vem koliko je smisla), potem že mogoče , s tem da ima npr.: GTX580 še physx in cudo, kar nekaterim dosti pomeni.

nima pa dobre enkripcije pa bitcoine...:P
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

fr4nc ::

Ne vem no... sam bi raje mel 6950 CF (pa še ceneje je): http://geizhals.at/eu/611369

Lp

dzinks63 ::

Letos cene v računalništvu padajo kot hruške, ob koncu leta bo že vse napol zastonj. Trenutno je nakup top kompa najslabša možna investicija.

trnvpeti ::

To je vedno najslabse, a ni?

fr4nc ::

Kolk jaz vem je dejansko vedno bilo in bo... najbolj se vedno splača kupit mid-range kartice (6870, 6850, GTX 560 Ti ipd.)
Pač tako kot naže moja tabela (načeloma seveda):
3DMark 11 Performance/€

...



Lp

eieieie1 ::

Ta grafična stane 350€ medtem ko na zadnji strani napišejo to:
" It's way cheaper to get two 6870 graphics cards which get you exactly the same performance for the money. See Radeon HD 6870 cards can purchased for 150 EUR these days, that's 300 EUR for two of them. "

Tako, da se ti bol splača kupiti dve 6870 in daš 300€ in imaš res največ za ta denar. Ampak druga zgodba je, če se ti splača tolko dat za grafično kartico... In še druga zadeva, če se ti splača SLI/Crossfire. Če vsaj malo premisliš in lahko preživiš pri najnovejših igrah, da nekaj bonbončkov izklopiš se ti to seveda nikakor ne splača.


Če bi jaz zdaj kupoval nov pc bi vzel recimo gtx 560ti in največ gtx 570 ali pa hd 6950 in največ 6970 in nato čez 2 leti prodal in kupil spet novo mid range grafično.

fr4nc ::

@eieieie1: ''Če bi jaz zdaj kupoval nov pc bi vzel recimo gtx 560ti in največ gtx 570 ali pa hd 6950 in največ 6970 in nato čez 2 leti prodal in kupil spet novo mid range grafično.''

Vsekakor več kot GTX 560 Ti/6950 ne rabiš in če vzameš kaj več se ne splača... btw za denar, ki ga daš za gtx 570/6970 dobiš že CF 6870...

Lp

eieieie1 ::

fr4nc je izjavil:

@eieieie1: ''Če bi jaz zdaj kupoval nov pc bi vzel recimo gtx 560ti in največ gtx 570 ali pa hd 6950 in največ 6970 in nato čez 2 leti prodal in kupil spet novo mid range grafično.''

Vsekakor več kot GTX 560 Ti/6950 ne rabiš in če vzameš kaj več se ne splača... btw za denar, ki ga daš za gtx 570/6970 dobiš že CF 6870...

Lp


No ja, če že kopuješ malo dražji gaming pc je smiselno razmišljati ali kupiti neko gtx 560ti z dvojnim ventilatorjem za okoli 200-210€ ali pa recimo to gtx 570 z dvojnim ventilatorjem za 260€, kar je še vedno manj kot 2x 6870 za 300€:
http://www.hoh.de/PC-Komponenten/Grafik...

Problem z SLI/Crossfire je v tem, da moraš plačat več za matično ploščo, ki podpira sli/crossfire in nato še več za močnejši napajalnik, pa še elektrike ti več požre... gtx 570 bo brez problema 2 leti zdržala in jo lahko za 100€ prodaš in spet kupiš eno za 250€, medtem ko ima gtx 560ti manjše probleme že zdaj pri najzahtevnejših igrah + najboljšimi nastavitvami... 2 6870 je pa seveda tudi težje prodati čez 2-3 leta, ker bodo posamezne že kar slabe...

Nevem pa kako je s tem, da nekateri govorijo o problemih z gonilniki pri sli/crossfire, ker še nikoli nisem imel sli/crossfire in nimam nobenih izkušenj...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup gaming PC za 1100 - 1200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8012570 (11514) IvoJan
»

Kaj kupiti? Samo grafično ali nov računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
382444 (1898) slovenc5
»

Katero grafično kartico kupiti 6870 ali 6950? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17330893 (27324) galu
»

Prispel GeForce GTX 560 Ti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5626671 (24153) SavoKovac

Več podobnih tem