» »

80GB disk?

80GB disk?

Tito ::

Kater 80 GB disk mi priporočate...

Kakšen se vam zdi:
WD, 80GB, WD800JB, ATA100, 7200rpm, 8MB

Ali obstaja kakšen test diskov v katerem tekmuje zgoraj navedeni disk?

Ali se bolj splača kupiti 120 GB disk za 10 tisočakov več?

Hvala!

kuglvinkl ::

relevatni testi diskov se navadno nahajajo na storagereview.com.
Your focus determines your reallity

smilyxx ::

Če boš kupoval kupi WD z 8mb prepomnilnika. Koliko prostora pa potrebuješ najbolje veš sam.

Lp
Save water.
drink beer.

Tito ::

Ali se bolj splača nabavt Samsung, SP8004H, 80GB, 7200rpm, ATA100 za 6000 sit ceneje?

Klemenn ::

WD, 120GB , WD800JB, ATA100, 7200rpm, 8MB

vzeim..in ne unega samsunga al kr nekiTM:\

R0K ::

Hja, WD je trenutno najboljši. Sam ni najbolj tih ane. Najtišji so vrjetno od Seagate-a. Majo zlo tiher motorčke notr...sam so mal predragi..

Drgač pa WD zaenkrat all the way...8MB predpomilnika pač dela svoje...

iration ::

dej rok ne zavaji ljudi. če imaš v računalniku kakšen ventilator (na napajalcu ali mogoče tudi na cpu-ju?), potem wd-ja ziher ne boš slišu.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

R0K ::

Ne zavajam, ampak trpim, ko imam pržgan rač. čez noč, pa se fajn sliši ko eMula končuje alpa nalaga kak fajl, k začne škrtat :D

Je pa res, da sm že jest hrupa kr navajen. AMD pa to :D

iration ::

lol, razumem. na amd-ju imam gor globalwin cooler, tako da harddiskov že živ dan nisem slišu.:D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

cekr ::

Fantje, dejte stroje ven iz sob. Pol pa študirate zjutraj, zakaj ste vsi tolk živčni.

R0K ::

Jest ga nimam kam dat. U kuhni pa ga tut nebom mel :D

Itak že študiram glede zvočne izolacije. Ker mi počas že peni ;) :)

Klemenn ::

jzst pa laufam v7+ na minimalnih obratih (2k) pa se ga sploh ne sliš...res da mam še disk cooler (ki ima 2 4x4 venta) pa mam še 5 ventov v ohišju...ampak v bistvu jih še nimam prižganih...študiram za polj ko bo treba kej overclockat..:):\

Klemenn ::

drgač pa jzst tut k nisem meu nobenega venta prižganega sploh nisem slišal diska...čist tih res..naproti mojemu fujitsu 2.1 in seagateu 6.4 ki ŠKRTATA kot 3tonski medved :D je to kot en list papirja ki pade z drevesa :)

aja..čudna stvar se mi je pripetila pri tem disku...enkrat sem med prižganim račualnikom skušal nekaj premakniti..en kabel (nix nisem odklapljal oz vklapljal...in je v disku sm nardilo..klik...kot pri restartu...in nasledjnič mi ni več bootalo v winse..samo v doosu je nc vidu disk..potem pa skopiral in zdej mam ntfs..:)

[MYTiX] ::

Moj maxtor80 pa vsake tolko časa piska in je močno glasnejši od maxtorja 20. In še nekej, se mi dozdeva da glava vsake tolko časa zadene ob steno, naredi 'klok'.

urosbe ::

Tudi sam se odločujem za nakup podobnega diska in me zanima, zakaj ima recimo WD samo ATA100, maxtor pa ATA133. Mogoče v kratkem pridejo tudi WD ATA133?

Kje si pa ti videl, da dobiš 120 GB samo za 10k SIT razlike. Pri Mlacomu je 18k SIT razlike!

LP! uroš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kere komponente

Oddelek: Kaj kupiti
211386 (1049) Sadida
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310425 (7610) Keyser Soze
»

spet u stilu: a bo uredu tale racunalnik:) ?

Oddelek: Kaj kupiti
211321 (923) frenk
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296504 (4563) kloshar
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
272027 (1473) Airskull

Več podobnih tem