» »

Oslo, teroristicno dejanje

Oslo, teroristicno dejanje

Temo vidijo: vsi
««
2 / 29
»»

DeusVult ::

Keyser Soze je izjavil:

Islamski skrajnež =! musliman

Upam, da je to zdravorazumskim jasno. Maš pa bebce na vseh straneh. Očitno.


Ne, islamski skrajnež je človek, ki dobesedno verjame v Koran.
"Miroljuben musliman" pa je lažnivec ali pa izdajalec, ki verjame samo delom, ki so mu všeč.

Muslimanski ekstremizem JE islam.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

gulfstream ::

Na ta napad na zahod je potrebno odgovoriti hitro in silovito. Poiskati krivce in poskrbeti za njih tako kot se za skrajneže spodobi.

...

vir: Wikipedia


Oni nam eno bombo, mi njim tisoč. Edini način, da zmagamo.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

poweroff ::

DeusVult je izjavil:

Za bombni napad na sedež vlade in pomor pomladka vodilne stranke?

Napadalec je streljal na udeležence vsakoletnega tabora pomladka Stoltenbergove vladajoče Laburistične stranke. Da niso kakšni desničarji izvedli napada in se skrili za "muslimani"?
sudo poweroff

jype ::

gulfstream> Oni nam eno bombo, mi njim tisoč.

Komu, natanko? Kako bo to pomagalo rešiti težavo? Kolikor jaz razumem, z bombami ustvarjamo teroriste. Vojna proti terorizmu očitno ne deluje, glede na to da porabimo abotne količine denarja zanjo, učinek pa je negativen.

DeusVult> Za bombni napad na sedež vlade in pomor pomladka vodilne stranke? Ne, tako okrutnost lahko pripišemo samo nerazumnemu kultu islama.

Ne delaj se neumnega. Katoliki ste dobro zverzirani v okrutnih umorih.

Pšenični ::

"Oni nam eno bombo, mi njim tisoč. Edini način, da zmagamo."

Tudi "naši" imajo eno bombo. Upam da ne bojo izbrali tiste "tipa 100 megaton".

Glede na Norveške grožnje, ne vem kaj naj si mislim.



No, tko se je sicer začela atomska doba.....

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

gulfstream ::

Komu, natanko? Kako bo to pomagalo rešiti težavo? Kolikor jaz razumem, z bombami ustvarjamo teroriste. Vojna proti terorizmu očitno ne deluje, glede na to da porabimo abotne količine denarja zanjo, učinek pa je negativen.

To pa bomo še videli. Vsekakor pa je potrebno nekomu poslati bombo. Če ne bomo, bo to sporočilo, da takšna dejanja dopuščamo, in jih bo še več. Ko bodo videli, da se ne splača, bodo odnehali.

Tudi "naši" imajo eno bombo. Upam da ne bojo izbrali tiste "tipa 100 megaton".


Ah ne, tiste enotonske (Mark 84 se mi zdi) so kar ok za discipliniranje zmešanih kameltreiberjev.

DeusVult ::

Vi kar fantazirajte o desničarskih "false flag" operacijah. Rešitev pa je po vašem še več muslimanov? Pa kdaj boste vi zadovoljni, ko bodo muslimani v večini in legalno izvolili, da so taki poboji zakoniti in zaželjeni?

...

http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Pšenični ::

"Ne delaj se neumnega. Katoliki ste dobro zverzirani v okrutnih umorih."


No, zdej vem pa sigurno da bojo kmalu volive. Ko gre Yipe s takimi ven...je "vse jasno". Brezkompromisno in na nož-pravi partijec.....sve za odbranu tekovine...


"Ah ne, tiste enotonske (Mark 84 se mi zdi) so kar ok za discipliniranje zmešanih kameltreiberjev."

Sicer mislim, da nasilje ni rešitev....Taktično orožje sicer znajo uporabit proti Iranu, če mu ne bo uspeo kmalu narediti svoje A-bombe.

Zgodovina sprememb…

jype ::

gulfstream> To pa bomo še videli. Vsekakor pa je potrebno nekomu poslati bombo. Če ne bomo, bo to sporočilo, da takšna dejanja dopuščamo, in jih bo še več. Ko bodo videli, da se ne splača, bodo odnehali.

Bombardirali bomo torej potencialno nedolžne, ker še ne vemo, koga bi morali?

DeusVult> Rešitev pa je po vašem še več muslimanov?

Rešitev je po našem manj zblojencev. Vernikov vsake vrste, torej.

poweroff ::

Čeprav verjetno Deusu kar srce igra, ko gleda kako pobijajo levičarske laburiste?
sudo poweroff

Pšenični ::

Podatki o žrtvah se večajo, čeprav je jasno da jih je več..., podatke počasi dvigujejo, da ne bi povzročili panike. Govori se o nastavljenih bombah na vlakih, letališčih...skratka vojska je morala ven-dobra odločitev.

Kaže pa tud na to, da morda še ni konec.

jype ::

Guardian> Counter-terrorist police flew to the island and it was reported that a man, described in reports as tall and blond, had been arrested.

Se res sliši kot pravi taliban.

poweroff ::

Sicer se je ravno včeraj moj brat vrnil od tam. In Norveška je po njegovih besedah res urejena država. V vseh pogledih - tudi pravno.
sudo poweroff

Pšenični ::

"Guardian> Counter-terrorist police flew to the island and it was reported that a man, described in reports as tall and blond, had been arrested."

Sem videl sliko in ne vem, kam bi dal modela. Na bližnji vzhod in Afganistan sigurno ne. Lahko pa, da so v paniki prijeli napačnega?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Po moje je bolj verjetna tvoja teorija, da so bili kakšni Baader-Meinhof tipi. No, glede na to da so pobijali laburiste bržkone desničarski skrajneži, ampak to so nepomembni detajli.

gulfstream ::

Sicer mislim, da nasilje ni rešitev...

Velikokrat ni, včasih pa tudi, ko ostalo odpove. Razen če imaš idejo kako se pogajati z islamskimi skrajneži, ki se ne nameravajo pogajati in jim je edini cilj, da pobijejo čim več 'nevernikov'. Sam sicer še vedno pravim, da se z nekom, ki tepta načela svobode in demokracije, ne pogovarja.

Bombardirali bomo torej potencialno nedolžne, ker še ne vemo, koga bi morali?

Potencialno nedolžne? To je vojna, in ni časa za zasliševanja, sojenja in podobne stvari. Ko si 98% prepričan, da si našel pravega, mu pošlješ raketo v šotor in to je to.

Verjetno bo kakšna nedolžna žrtev, ampak tako je. Oni so začeli. Oni so poklali samo nedolžne.

jype ::

gulfstream> Oni so začeli.

Kdo? Nedolžni? Kaj pa so storili?

Pšenični ::

"Po moje je bolj verjetna tvoja teorija, da so bili kakšni Baader-Meinhof tipi. No, glede na to da so pobijali laburiste bržkone desničarski skrajneži, ampak to so nepomembni detajli."

Po moje bodo zdej Norvežani dvakrat premislili, preden se bojo delali norca iz drugovernih in se pri tem sklicevali na svobodo govora. Vsi pa bodo počasi začeli razmišljati, kam nas bodo pripeljale že vnaprej izgubljene vojaške avanture. Od katerih, (če slučajno uspejo) imajo korist le določeni krogi.

djordjevic ::

Pšenični je izjavil:

Lahko pa, da so v paniki prijeli napačnega?

Šit. Dejstvo je torej zabetonirano, zdaj je treba samo še najti dokaze. Najs. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

gulfstream ::

Kdo? Nedolžni? Kaj pa so storili?

Skrajneži, iz katerekoli vukojebine že so.

Kaj pa je tvoja rešitev če smem vprašati? Jih lepo prositi, da nehajo, in da se opravičijo za pokol?

jype ::

gulfstream> Skrajneži, iz katerekoli vukojebine že so.

Torej lahko tebe mučimo in umorimo, ker je tvoj rojak Silvo Plut morilec?

gulfstream> Kaj pa je tvoja rešitev če smem vprašati? Jih lepo prositi, da nehajo, in da se opravičijo za pokol?

Ni, ampak vsekakor bi bila ta rešitev manj bedasta od tvoje (ki jo izvajamo že deset let, rezultate pa vidiš danes).

Pšenični ::

No, sedaj so sporočili, da gre za politični terorizem. Zgleda da notranji. Mednarodni terorizem izključen. Matr v eni uri vse vejo....

No, sedaj lahko pospravimo atomske bombe nazaj v skladišča.

Muslimani nimajo prstov vmes. Sicer je to iz Žurnala - izredna novica. No jaz mislim, da majo Norvežani za začetek že polne gate in mešajo meglo....

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

gulfstream je izjavil:

Sicer mislim, da nasilje ni rešitev...

Velikokrat ni, včasih pa tudi, ko ostalo odpove. Razen če imaš idejo kako se pogajati z islamskimi skrajneži, ki se ne nameravajo pogajati in jim je edini cilj, da pobijejo čim več 'nevernikov'.
...
Verjetno bo kakšna nedolžna žrtev, ampak tako je. Oni so začeli. Oni so poklali samo nedolžne.

A to govoriš o ameriškem pobijanju civilistov v Faludži ali o izraelskem pobijanju otrok pred 2. intifado v Gazi?

Ker tiste ljudi je za razumet, da so se na koncu zatekli k nasilju...
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Kaj pa je tvoja rešitev če smem vprašati? Jih lepo prositi, da nehajo, in da se opravičijo za pokol?

Če tko čislate skandinavce kot model, po katerem naj se ravna naša domača, dejte čislat še pošlihtanost njihovega sodstva in policije (čeprav so z aktivacijo vojske IMO že zahebal). Al' ste tko mal, kot mlahavi kurci v vetri?

In Norveška je po njegovih besedah res urejena država. V vseh pogledih - tudi pravno.

In vendar so šli v Irak in Afganistan...

poweroff ::

Pšenični je izjavil:

No, sedaj so sporočili, da gre za politični terorizem. Zgleda da notranji. Mednarodni terorizem izključen. Matr v eni uri vse vejo....

No, sedaj lahko pospravimo atomske bombe nazaj v skladišča.


Kako pospravimo?

Zmetat vse atomske bombe... na Norveško!

Se opravičujem, ampak se res nisem mogel zadržat. Kakšno glupo logiko imate nekateri. Preden se karkoli ve, vi že veste, da so krivi muslimani. Takoj privlečete ven atomske bombe... Ko se pa izkaže, da muslimani niso krivi, bi pa bombe lepo pospravili v predale.
sudo poweroff

Pšenični ::

"Se opravičujem, ampak se res nisem mogel zadržat. Kakšno glupo logiko imate nekateri. Preden se karkoli ve, vi že veste, da so krivi muslimani. Takoj privlečete ven atomske bombe... Ko se pa izkaže, da muslimani niso krivi, bi pa bombe lepo pospravili v predale."

Jbg. Sej veš kaj je govoril Tito. "Radimo kao da će 100 godina biti mir,spremamo se kao da će sutra biti rat"

dzinks63 ::

Guardian> Counter-terrorist police flew to the island and it was reported that a man, described in reports as tall and blond, had been arrested.

Sem videl sliko in ne vem, kam bi dal modela. Na bližnji vzhod in Afganistan sigurno ne. Lahko pa, da so v paniki prijeli napačnega?


Izgled je popolnoma nepomemben, važna so njegova prepričanja in kaj je zanje in za koga pripravljen narediti, oziroma storiti.

Ma jeba je tole, prva šahovska poteza je padla, sedaj je na plošči mali milion možnosti za nadaljni razvoj dogodkov.

poweroff ::

Samo je pa svinjska tale. Da se napadalec preobleče v policista.

Sedaj so se socialdemokratski otroci skrili pred policisti in se bodo skrivali tudi pred tistimi, ki so pravi...
sudo poweroff

Pšenični ::

"Ma jeba je tole, prva šahovska poteza je padla, sedaj je na plošči mali milion možnosti za nadaljni razvoj dogodkov."

Glede na to, da bo mrvih tam od 40 do 50 morda še več, mislim da bojo Norvežani lepo pospravili kufre in šli ven iz vojaških operacij. Kot Španci.

poweroff ::

O, vidim, da Irena poroča za Žurnal:
http://www.zurnal24.si/resevalci-pomaga...
sudo poweroff

Keyser Soze ::

Od kje ti vlečeš te številke?
OM, F, G!

jype ::

Zelo slabo skriva, kako uživa v gledanju nasilja.

gulfstream ::

Torej lahko tebe mučimo in umorimo, ker je tvoj rojak Silvo Plut morilec?

Spet se delaš neumnega. Kot ponavadi.

Ni, ampak vsekakor bi bila ta rešitev manj bedasta od tvoje (ki jo izvajamo že deset let, rezultate pa vidiš danes).

Rezultat moje bedaste rešitve je, da je z Al Kajdo kot mrežo konec, ker smo jih razjebali s silo.


A to govoriš o ameriškem pobijanju civilistov v Faludži ali o izraelskem pobijanju otrok pred 2. intifado v Gazi?

Seveda, provocirajo in streljajo na Američane in Izraelce, potem pa jamrajo, ko ti udarijo nazaj.

Ko se pa izkaže, da muslimani niso krivi, bi pa bombe lepo pospravili v predale.

Seveda, ostali so ljudje z nekimi cilji in se z njimi da pogovarjat in pogajat. Muslimanski skrajneži pa so primitivne opice, ki jih lahko samo postreliš.

S teroristi se ne pogaja.

Ramon dekers ::

@nny je izjavil:

Lahko kdo pove, kaj se dogaja?
Teroristične klike imajo (so imele svoj cajt?!?) tragikomičen bonton in napovejo napad, da se izognejo žrtvam. Zdaj pa ne bev, ne mev, samo bum? Bombe takega obsega ne moreš spacati v domači garaži. To je napad dobro organizirane skupine.



ja tko kot je za 9/11 kriva al kaida. Ne me basat da bo takšno bombo spacalo skupaj par muslimanov.

Sem zadnjič v življenje in tehnika ravno bral, no sicer je bila izdaja iz leta 2006 ampak vseeno, kako težko je spraviti takšno tehnologijo v kovček, ki bi povzročila škodo.

Bin Laden je od mrtvih ostal, aja no sedaj je to Gadafi.

DeusVult ::

Torej, muslimani so popolnoma prevzeli odgovornost, liberalci pa še vedno obsojate neke fantazijske desničarske ekstremiste. Kaj je zdaj, bomo krivdo za poboj določevali po politični korektnosti ali kako?
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Keyser Soze ::

Ne resno. Mene res zanima od kje telbancu te cifre oz. kako jih lahko utemelji v tem momentu?

Al se zaveda, da je huj k ena histerična zmešana baba, ki je zjutraj pozabila na svoje tablete za dobro počutje. Taki paničarji me gredo pa res na k.
OM, F, G!

poweroff ::

gulfstream je izjavil:

Seveda, provocirajo in streljajo na Američane in Izraelce, potem pa jamrajo, ko ti udarijo nazaj.

Hočeš rečt, da mi provociramo muslimane s karkaturami, potem pa jamramo, ko ti udarijo nazaj? :D

Sicer pa, če je par brezveznikov "prevzelo" odgovornost, še ne pomeni, da so res kaj naredili. Verjetno je tisto neka islamistična skupina forumašev, ki veliko gobcajo, narediti pa ne znajo nič.
sudo poweroff

Brane2 ::

DeusVult je izjavil:

Torej, muslimani so popolnoma prevzeli odgovornost, liberalci pa še vedno obsojate neke fantazijske desničarske ekstremiste. Kaj je zdaj, bomo krivdo za poboj določevali po politični korektnosti ali kako?



To da je tam nekdo reku "jaz sem te šutnu na pi*ko zaradi XXX" ima ene tolk teže kot če bi jaz reku, da babice v tisti basni ni pojedu volk ampak da sem jo jaz štihnu in ruknu v peč.

Vsekakor jim prav prida za lastno petelinjenje- to pa še ne pomeni, da je res...
On the journey of life, I chose the psycho path.

PaX_MaN ::

Torej, muslimani so popolnoma prevzeli odgovornost, liberalci pa še vedno obsojate neke fantazijske desničarske ekstremiste.

So vzel nazaj:
Čeprav je omenjena organizacija prevzela odgovornost za napad, je več drugih organizacij povezanih z džihadom to kasneje zanikalo.


Kaj je zdaj, bomo krivdo za poboj določevali po politični korektnosti ali kako?

Pravijo da je bil blond pa visok? Vikingi so bli!!!

Ramon dekers ::

DeusVult je izjavil:

Vi kar fantazirajte o desničarskih "false flag" operacijah. Rešitev pa je po vašem še več muslimanov? Pa kdaj boste vi zadovoljni, ko bodo muslimani v večini in legalno izvolili, da so taki poboji zakoniti in zaželjeni?




amerikanci so prišli v Falujo, in začeli streljati civiliste, posiljevali vse kar se je posiliti dalo. Zraven pa so bili še specialci iz celega sveta v skupini Black Water, kjer so imeli popolno imuniteto. 4 pripadnike (black water-ja) so namenoma poslali v Falujo da bi takrat varovali konvoj z žlicami - dobesedno. Poslali so jih z navadnim jepom pajerotom. Normalno, množica razdražena, videla možnost ter jo zagrabila in obesila vse 4. Po tem dogodku so američani še dolgo časa ostali v iraku zaradi maščevanja teh 4 pripadnikov ki niti nista bila us vojaka.

No ampak bil je war against terror. Kdo verjame tem zgodbicam je bodisi motem ali pa slep.

jype ::

DeusVult> Torej, muslimani so popolnoma prevzeli odgovornost,

URL, prosim.

gulfstream> Spet se delaš neumnega. Kot ponavadi.

Ne, se ne. Kako so nedolžni rojaki kateregakoli terorista povezani z njim, da jih smeš kaznovati s kakršnimkoli nasiljem? Kaj naj bi storili, da bi se temu lahko izognili? Pobegnili k nam?

Pšenični ::

"Al se zaveda, da je huj k ena histerična zmešana baba, ki je zjutraj pozabila na svoje tablete za dobro počutje. Taki paničarji me gredo pa res na k."

Glede na vse, bi bilo čudno če bi jih bilo kaj manj. Nisem paničen in ne uživam v nasilju. Ampak vojska ni šla ven zaradi 5 mrtvih. 11 v Oslu in 30 na otoku. Da bi pomirili javnost govorijo najmanj 2 .....najmajn 7 itd...Na začetku so začeli da spkoh ni bil noben, kar sploh ni bilo logično.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

DeusVult je izjavil:

Torej, muslimani so popolnoma prevzeli odgovornost, liberalci pa še vedno obsojate neke fantazijske desničarske ekstremiste. Kaj je zdaj, bomo krivdo za poboj določevali po politični korektnosti ali kako?



saj so jo tudi 9/11 so what?

gulfstream ::

Ne me basat da bo takšno bombo spacalo skupaj par muslimanov.

Ne boš verjel, ampak iz 100 kil dušikovega gnojila in 20 litrov modelarskega goriva lahko narediš grdo bombo v dveh dneh brez vsake posebne opreme in znanja kemije. Detonator lahko narediš iz treh kemikalij, ki jih ima vsaka samopostrežna trgovina na oddelku čistil.

Hočeš rečt, da mi provociramo muslimane s karkaturami, potem pa jamramo, ko ti udarijo nazaj?


Umor za karikaturo je neumnost. Umor za umor je nekaj povsem drugega.

Ne, se ne. Kako so nedolžni rojaki kateregakoli terorista povezani z njim, da jih smeš kaznovati s kakršnimkoli nasiljem? Kaj naj bi storili, da bi se temu lahko izognili? Pobegnili k nam?


Eno je nedolžna žrtev zaradi napake, drugo pa je nameren pokol nedolžnih.

Ramon dekers ::

Seveda, ostali so ljudje z nekimi cilji in se z njimi da pogovarjat in pogajat. Muslimanski skrajneži pa so primitivne opice, ki jih lahko samo postreliš.

S teroristi se ne pogaja.

Tele opice niso sposobne spravit tega skupaj.

PaX_MaN ::

amerikanci so prišli v Falujo, in začeli streljati civiliste, posiljevali vse kar se je posiliti dalo. Zraven pa so bili še specialci iz celega sveta v skupini Black Water, kjer so imeli popolno imuniteto. 4 pripadnike (black water-ja) so namenoma poslali v Falujo da bi takrat varovali konvoj z žlicami - dobesedno. Poslali so jih z navadnim jepom pajerotom. Normalno, množica razdražena, videla možnost ter jo zagrabila in obesila vse 4. Po tem dogodku so američani še dolgo časa ostali v iraku zaradi maščevanja teh 4 pripadnikov ki niti nista bila us vojaka.

No ampak bil je war against terror. Kdo verjame tem zgodbicam je bodisi motem ali pa slep.

It's Blackwater, stoopeed. Mislim, kdo bo pa verjel zgodbicam, če niti imena korporacije ne znaš prav napisat?:))

jype ::

gulfstream> Eno je nedolžna žrtev zaradi napake, drugo pa je nameren pokol nedolžnih.

Ja, in kaj je tisto, kar povzroči bombnik, ki si ga nalepil, ko bombardira hribovsko ohcet v Afganistanskih hribih?

Pšenični ::

"It's Blackwater, stoopeed. Mislim, kdo bo pa verjel zgodbicam, če niti imena korporacije ne znaš prav napisat?"

Faludža, je bila kar dobro požgana s fosforjem. Umrlo je čuda civilistov. Sam ne bo nobenga v Hag. Pa je bilo pobitih nekajkrat več civilistov kot v Srebrenici.

Omenjeno podjetje ima še vedno 100.000 svojih uslužbencev v Iraku. Danes.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

PaX_MaN je izjavil:

amerikanci so prišli v Falujo, in začeli streljati civiliste, posiljevali vse kar se je posiliti dalo. Zraven pa so bili še specialci iz celega sveta v skupini Black Water, kjer so imeli popolno imuniteto. 4 pripadnike (black water-ja) so namenoma poslali v Falujo da bi takrat varovali konvoj z žlicami - dobesedno. Poslali so jih z navadnim jepom pajerotom. Normalno, množica razdražena, videla možnost ter jo zagrabila in obesila vse 4. Po tem dogodku so američani še dolgo časa ostali v iraku zaradi maščevanja teh 4 pripadnikov ki niti nista bila us vojaka.

No ampak bil je war against terror. Kdo verjame tem zgodbicam je bodisi motem ali pa slep.

It's Blackwater, stoopeed. Mislim, kdo bo pa verjel zgodbicam, če niti imena korporacije ne znaš prav napisat?:))



oprosti mi, učitelj angleškega jezika, se bom naslednjič bolj potrudil.

DeusVult ::

Za svoje motive torej citirajo "razžalitev Preroka Muhameda". Edino smiselno, da njihov zmešan kult zdaj dokončno "razžalimo" in požgemo meko. V Koranu piše, da so vsi muslimani, ki preživijo požig Meke obsojeni na večno trpljenje, ker je niso obranili, torej je to logičen konec islamskega kulta.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."
««
2 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998143405 (129068) BigWhale

Posilstva v Oslu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11017466 (14129) Gandalfar
»

Napad v Oslu: igre niso krive, spet stare debate o nadzoru interneta

Oddelek: Novice / NWO
409874 (8465) vidz81

Več podobnih tem