» »

Mešetar.com [razvojno-beta testiranje]

Mešetar.com [razvojno-beta testiranje]

1
...
3 4
5
»

Janac ::

pri meni tudi

Lion29 ::

ja zaenkrat je zadeva povezana z google maps API in ce vpisete polni naslov, bi v vecini primerov moralo delati BP

ce imate kak problem, dajte mi prosim na zs print screen, da uspem debugirat in resit, da bomo vsi veseli ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Looooooka ::

Super. Dela zelo hitro.Upam, da dobite cim vec prometa in da le-ta ne bo vplival na hitrost.
Design mi pa osebno ni ravno vsec. Spominja me na vbulletin verzijo 1.0, ki jo je nekdo sel delat se bolj zaokrozeno in zasenceno. Slike in gumbe so tud ulala velike(1680...resolucija).
Accounta si sicer se nisem odprl(vsaj dokler ne vidim kaj kar bi kupil) ampak...ce tega se ni notri predlagam, vsaj kaksno interno moznost menjanja teme.Nekaj bolj minimalisticnega z manjsimi slikami in manj robovi.
Kar spet nima nobene veze s funkcionalnostjo.
Tle je ze na prvi strani lazje priti do reultatov, kot pri bolhi.
Keep it up :)

Lion29 ::

hvala.

ja design bomo full preuredili in zeloooo poenostavili. nalo linij in malo motecih elementov.

ampak imamo se nekaj drugih milestonov pred tem, bo treba mal pocakat... vsekakor pa delamo na tem!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Blinder ::

Kar manjka bolhi so vsaj približno človeško napisani oglasi. Na bolhi pri izdelavi oglasa te bolha vodi v 4 korakih. No vi bi morali neki podobnega naredit s tem da dodat korak, kjer prodajalec obvezno označi kontaktne informacije in obvezno možne lokacije prevzema.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Lion29 ::

hvala za input.

pri nas imamo nastimano, da si lahko dolocis 3 razlicne javne kontaktne podatke (tel1, tel2, email) + moznost zasebnega sporocila. To se lahko nastavi za v profil in bodo potem vsi oglasi s tem oznaceni ali vsak oglas posebej

S telefonom

brez kontatktov

z emailom


doloci se tudi lokacijo (po istem principu)



sistem pa deluje tako, da ko 1. vnasas oglas imas se carovnik (popup) kjer si prvic nastavis omenjene podatke)... kasneje jih pac po zelji spreminjas


sedaj, ko bo novi dizajn, bo se velik bolje, med drugim bodo oznacene verificirane tel. stevilke
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Šimpanz ::

Izberem vozila. Iz menija spodaj izberem avtomobili, še nižje pritisnem zadnji oglasi in dobim ponudbo za vročo čokolado za hujšanje wtf.....

5er--> ::

Da se mi zapre slika moram nujno kliknit na tisti majhen "Zapri" gumb v desnem zgornjem kotu?

Lion29 ::

Šimpanz je izjavil:

Izberem vozila. Iz menija spodaj izberem avtomobili, še nižje pritisnem zadnji oglasi in dobim ponudbo za vročo čokolado za hujšanje wtf.....



hvala za feedback... tisti jezicki "zadnji oglasi, popularni, etc" veljajo za vse in ne izbrano kategorijo

ja, sosledje (layout) je malo zgreseno in nejasno. se zavedamo tega zato tudi kompleten redesign. pa to ne nek easy facelift... ampak res redesign...

tisti, ki bi radi videli, mi lahko pisete na ZS


5er--> je izjavil:

Da se mi zapre slika moram nujno kliknit na tisti majhen "Zapri" gumb v desnem zgornjem kotu?


tudi te manjse pomakljivosti se zavedamo...ker kot receno pripravljamo komplet novo verzijo, smo opustili razvoj in krpanje te verzije...nekaj bugov in manjsih pomalkjivosti tako pac ostaja
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Janac ::

Lion29 ::

Janac je izjavil:

http://beta.bolha.com/


poznamo, poznamo... to je njihova "nova" bolha :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

blackbfm ::

bistveno bolj pregledna kot mešetar;)

Lion29 ::

blackbfm je izjavil:

bistveno bolj pregledna kot mešetar;)


stvar okusa in navade... se pa, kot receno, popolnoma strninjam, da je mesetar prepoln balasta... v zelji ponudit najboljse, z najboljsimi orodji, smo dosegli ravno kontra ucinek.... vendar je to cisto naravno...prva verzija ni nikol najboljsa...

zdaj ko imamo vse zeljene elemente, je postavitev nove, 90% bolj lahke verzije, precej lazje...

kot receno, ZS za preview ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Janac ::

Mi pošlješ ti, ker jaz imam onemogočeno pošiljanje ZS-jev.

Ice-Heki ::

Po slabem letu obujam temo ... in se sprašujem, kaj je novega na tej sceni?
Bolha na čase mrkne (recimo danes sem ko budalo oddajal oglase, na koncu pa niso bili objavljeni, ker so imeli nekaj ur tehnične težave), Diler.si sicer še obstaja ... ampak tudi Mešetarju ne gre najbolje (Število aktivnih oglasov uporabnikov: 22?)
Projekt še živi?

Magic1 ::

Bolha je res krep, a kaj ko ni izbire. Advanced search je šel po gobe, oglasov se ne da deaktivirati/zbrisati(kar ene tehnične težave)....
Magic

turk1990 ::

Diler.si bo 15 novembra zaprl stran, tako da ostane le še bolha. Kaj pa se je zgodilo z mešetarjem? Govora je bilo o nekem oglaševanju? Gor ima pa 100 oglasov in še to od spletnih trgovin...

Janac ::

turk1990 je izjavil:

Diler.si bo 15 novembra zaprl stran, tako da ostane le še bolha. Kaj pa se je zgodilo z mešetarjem? Govora je bilo o nekem oglaševanju? Gor ima pa 100 oglasov in še to od spletnih trgovin...


Zakaj bo Diler zaprl?

turk1990 ::

Dragi naši Dilerji,

žal vas moramo obvestiti, da se diler.si, kot ste ga poznali do sedaj, poslavlja. Veliko smo se naučili eden od drugega in ne bomo rekli, da se tokrat vidimo zadnjič - nikoli ne reci nikoli. Zahvaljujemo se vsem, ki ste nas podpirali in spodbujali pri našem delu. Svoje Dile lahko zaključite do 15. novembra 2013, potem pa bomo stran ugasnili.

Hvala za vaš support in lep pozdrav,
Ekipa Diler.si


Evo, to sporočilo se pojavi, ce se prijavis kot uporabnik.

mtosev ::

nisem presenečen. slovenija je pač premala za tolk bolha like websitov.
jebiga za razvijalce
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

blackbfm ::

zgolj z nekim skopiranim modelom/pristopom bo težko taka stran uspela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

urli ::

Propala investicija (mesetar.com) :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

opeter ::

Diler. si že en čas ne deluje. Izgleda, da Bolha na slovenskem trgu enostavno nima (in vprašanje, če kdaj sploh bo) imela alternative oz. konkurence.
Če je to dobro ali ne, pa je že drugo vprašanje.

Sicer Salomonov oglasnik nekaj poskuša spremenit, samo ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DeeJay ::

Dal bi se, sam bi rabu ogromno oglaševanja. In pol posledično pride vprašanje, ali se sploh splača?

Lion29 ::

problem pr nas je bil "ban" googla... brez iskalnikov nimas kaj iskat...to nas je pokopalo, glede na to, da nismo imeli globokih zepov za marketing
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ziga Dolhar ::

Ban Googla? Do tell.
https://dolhar.si/

Lion29 ::

na kratko: ker smo startali s 60k produkti od oglasevalcev... in smo oglasevali seveda enako vsebino kot v njihovih spletnih trgovinah, nas je google banal zaradi "podvojene vsebine".
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

čuhalev ::

Lion29 je izjavil:

nas je google banal zaradi "podvojene vsebine".

Tole je pa zanimivo. Ali vas je pred tem Google obvestil ali vas je zgolj zbrisal iz seznama?

Lion29 ::

ah kje... 3 mesece sem rabil, da sem pogruntal v cem je fora..

prvih par dni ko je zacel indeksirat, smo imeli super odziv... prvih 1.000 strani (produktov) indeksiranih nam je prineslo precej obiska... (to je blo nekje 2 tedna)... in pol ko je poindeksiral naslednjih 5.000 strani (glede na webmaster tools) so karnaenkrat vse podstrani bile umaknjene... ostala je le glavna stran in par podstrani... in obisk je padel na 20-30 obiskov dnevno :(

ker pa nimajo direktnega kontakta, nismo mogli narediti poizvedbo... smo preko proxija (seedcamp, ki imajo dobro relacijo z njimi) poskusali navezati stik in poizvedeti, pa nic...tak da dobri 2 leti razvoja... pa-pa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

technolog ::

To je bolj problematika tega, da imaš veliko strani, kjer je vsebina 99% podobna.

Aka identična problematika www.topdeejays.com

Gama ::

Oglaševanje nebi smel bit problem. Pa poceni oz. skoraj zastonj.

DeeJay ::

Gama je izjavil:

Oglaševanje nebi smel bit problem. Pa poceni oz. skoraj zastonj.

ok, ne bom takoj reku, da trolaš, povej kje? K me res zanima kje v sloveniji lahko skor zastonj, oziroma zelo poceni oglašujem.

Za neko bolha "killer" stran bi rabu močno kampanijo plakatov, tv in radijskih oglasov. Šele pol bi povprečen Janez mogoče zamenjal bolho za neko drugo stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

urli ::

Gama je izjavil:

Oglaševanje nebi smel bit problem. Pa poceni oz. skoraj zastonj.


No shit :)) troll alert!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Assass1n ::

Kaj manjka bolhi, da bi jo bilo potrebno ubit?
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

amacar ::

Feedback za uporabnike, vsak dan eni in isti scammer oglasi, folk se ne drži avkcij...

opeter ::

Assass1n je izjavil:

Kaj manjka bolhi, da bi jo bilo potrebno ubit?


Kaj manjka Bolhi? Vse, kar ima eBay. Predvsem pa sistem zaščite za kupce, pa tudi za prodajalce.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Assass1n ::

To se strinjam, dalo bi se jo fajn izboljšat, ampak je vsaj meni OK in veliko nakupov in prodaj opravim preko nje. Jih pa vsekakor več preko ebay, samo ne zaradi vmesnika :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

blackbfm ::

Jz si ne predstavljam da bi stran tipa ebay lahko funkcionirala v sloveniji.

Gama ::

DeeJay je izjavil:

Gama je izjavil:

Oglaševanje nebi smel bit problem. Pa poceni oz. skoraj zastonj.

ok, ne bom takoj reku, da trolaš, povej kje?
Za neko bolha "killer" stran bi rabu močno kampanijo plakatov, tv in radijskih oglasov. Šele pol bi povprečen Janez mogoče zamenjal bolho za neko drugo stran.


Nebom povedal kje, ampak tako se začne.. Potem čez čas pa daš na radio in podobno, plakate, najames mlade punce itd..
Ampak na začetku lahko začneš z 200€ na mesec za oglaševanje, in dodaš še veliko zastonj propagande, in počasi napredujes.

Sej imam namen, čakam za osnutek strani, mora pa bit več namensko. [Forum,Avkcije,Mali Oglasi, Spletna Trgovinca.. pa še kakšen prostor za 'Top Ponudbe', na sceno kuponko.. .. in tako dalje..

blackbfm ::

Ja ziher folk bo kar navaliu ohjoh.

Lion29 ::

Gama je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Gama je izjavil:

Oglaševanje nebi smel bit problem. Pa poceni oz. skoraj zastonj.

ok, ne bom takoj reku, da trolaš, povej kje?
Za neko bolha "killer" stran bi rabu močno kampanijo plakatov, tv in radijskih oglasov. Šele pol bi povprečen Janez mogoče zamenjal bolho za neko drugo stran.


Nebom povedal kje, ampak tako se začne.. Potem čez čas pa daš na radio in podobno, plakate, najames mlade punce itd..
Ampak na začetku lahko začneš z 200€ na mesec za oglaševanje, in dodaš še veliko zastonj propagande, in počasi napredujes.

Sej imam namen, čakam za osnutek strani, mora pa bit več namensko. [Forum,Avkcije,Mali Oglasi, Spletna Trgovinca.. pa še kakšen prostor za 'Top Ponudbe', na sceno kuponko.. .. in tako dalje..



daj no, bodi resen... za 200eur ne dobis nic... radio je za internet stran ena izmed najbolj neumnih investicij... sploh pa ce nimas kar debele denarnice... se uporab lja bolj za utrjevanje branda in ne za vzpostavitev tega in generacijo obiskov

ah well
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gama ::

Sej pravim, da začnes zastonj, brez 200€, če ne znaš delat zastonj marketinga in oglaševanja na intronetu nisem jst kriv :)
Za facebook oglaševanje daš ene 75€, tok da malo boosta.. Ostalo pa itak po kanalih, z dobro prezentacijo.

Ko enkrat nardis stran profitabilno, začneš vlagat.

blackbfm ::

kolk misliš da boš dobil uporabnikov od tistih 75 €?

Lion29 ::

ah... eni res zivijo v oblakih
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Roadkill ::

Gama: Vsi se že veselimo tvojega projekta, da se bomo kaj naučili.
Ü

DeeJay ::

Gama je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Gama je izjavil:

Oglaševanje nebi smel bit problem. Pa poceni oz. skoraj zastonj.

ok, ne bom takoj reku, da trolaš, povej kje?
Za neko bolha "killer" stran bi rabu močno kampanijo plakatov, tv in radijskih oglasov. Šele pol bi povprečen Janez mogoče zamenjal bolho za neko drugo stran.


Nebom povedal kje, ampak tako se začne.. Potem čez čas pa daš na radio in podobno, plakate, najames mlade punce itd..
Ampak na začetku lahko začneš z 200€ na mesec za oglaševanje, in dodaš še veliko zastonj propagande, in počasi napredujes.

Sej imam namen, čakam za osnutek strani, mora pa bit več namensko. [Forum,Avkcije,Mali Oglasi, Spletna Trgovinca.. pa še kakšen prostor za 'Top Ponudbe', na sceno kuponko.. .. in tako dalje..


Ok zdej vem, da trollaš tole temo.

Gama ::

Aha, jst dam 350€ za moje oglaševanje, dobim pa 5.000 - 10.000€ po 4-5ih mesecih.
Mogoče imate prav, ker nikoli nisem meu tazga portala, ampak samo pravim da naj nebi smel bit problem.

opeter ::

Poskusi, pa boš videl.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534562 (14141) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910026 (6384) 2dark
»

bolha.com - počasna

Oddelek: Pomoč in nasveti
303984 (2254) Hayabusa
»

Shranite si oglase za kasnejši ogled

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
249310 (7879) Bistri007

Več podobnih tem