» »

Inštalacija magento template

Inštalacija magento template

acca ::

Zdravo,

Če je takšno vprašanje že bilo, se opravičujem, sem nova na forumu in po pravici povedano, nisem ravno računalniški ekspert. Torej, potrebovala bi pomoč pri inštalaciji magento templeta. Sem kupila nek template, ki mi je bil všeč, pred tem sem uporabljala njihov 30 dnevni demo in se v bistvu naučila vsega kar moram znati (v osnovi) za urejanje strani. Problem pa imam pri sami instalaciji predloge. Tega ne znam oziroma se že dva dni ukvarjam z literaturo in izgubljam voljo... :) Je kdo tukaj, ki bi mi lahko pomagal okoli tega? Verjetno bo veliko ljudi reklo naj najamem kakšno firmo... Sem povprašala okoli in dobila nekaj ponudb a vseeno se mi zdi to predrago, namreč finančno sem zelo omejena, predvidevam pa tudi, da kdor zna te stvari, za to ne bo porabil veliko časa, ker sama inštalacija pomoje ni tako zakomplicirana, če se na te stvari vsaj malo spoznaš. SAj imam navodila, kjer vse lepo natančno piše ampak nekih fraz oz besed pa res ne poznam...) Sicer pa je sam template precej nezahteven, nič ne bi spreminjala, vse ostane tako kot je, samo inštalacijo rabim. Domeno imam. Torej, kak nasvet?

Že vnaprej hvala in lp,
M.

keworkian ::

Če imaš navodila ti lahko jaz pomagam, čeprov tega sploh še nisem delu ampak dobra volja pač-
Obscenities in B-Flat

acca ::

joj, hvala. ti pošljem navodila?

Netrunner ::

uf Magento ... že nekaj časa kar ne delam več z Magentom ... ma kar vem za predloge ne rabiš nekih instalacij .. vse jar moraš naredit je skopirat v pravo mapo in aktivirat v adminu .. kar se tiče prilagajnaja je pa druga zgodba

včasih sem nekaj malega pisal okoli tega .. mogoče ti bo kaj prav prišlo magento-first-step
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena postavitve webshopa na platformi Magento za lokalno obmocje (Slovenija)

Oddelek: Izdelava spletišč
72866 (1315) Netrunner
»

Izdelava spletne trgovine - pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
457771 (6419) Netrunner
»

Cena postavitve spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7013418 (10069) Netrunner
»

Izdelava spletne trgovine 2

Oddelek: Izdelava spletišč
344590 (2588) IceIceBaby
»

izi trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
91594 (1411) Shait

Več podobnih tem