» »

Android tablica?

Android tablica?

1
2
»

kmetek ::

205€ prištej še 20% DDV in nekaj PTT pa si na 250€....potem pa v jok in stok, ko (če) bo treba pošiljati nazaj v garancijo če kaj shodi itd....pa dokazovati carinski pošti, da je že bilo obdavčeno, vredno?

AvtoR ::

Se mi ne mudi z nakupom, tako da računam, da enkrat do konca leta bi to lahko tudi pri nas kdo prodajal. Za normalno ceno seveda.

Sicer imam ogledano tudi tole, vendar se mi zdi da je procesor bolj švoh, pa še market je verjetno problem:
http://www.wayteq.si/trgovina/sl/tablic...
Ta naj bi podpiral Google Play. Če prav razumem je to Android market?

first_line ::

AvtoR je izjavil:

Se mi ne mudi z nakupom, tako da računam, da enkrat do konca leta bi to lahko tudi pri nas kdo prodajal. Za normalno ceno seveda.

Sicer imam ogledano tudi tole, vendar se mi zdi da je procesor bolj švoh, pa še market je verjetno problem:
http://www.wayteq.si/trgovina/sl/tablic...
Ta naj bi podpiral Google Play. Če prav razumem je to Android market?


Kje si pa odkril to wayteq.si trgovino? Najlepša ti dala, sem že prečesal cel internet za eno poceni bluetooth tablico!

kmetek ::

pa sej imaš PRESTIGIO 5097 PRO isto!

AvtoR ::

first_line je izjavil:



Kje si pa odkril to wayteq.si trgovino? Najlepša ti dala, sem že prečesal cel internet za eno poceni bluetooth tablico!


Čisto po naklučju. Če boš nabavil, poročaj kako se obnese ;)

first_line ::

Jaz sem eno že naročil prejšni teden iz Kitajske. Res da ima še GPS, a sem hotel z Android 4, pa sem obupal.

Naročil sem A8X.

kmetek ::

link?

Alamar ::

AvtoR je izjavil:

Se mi ne mudi z nakupom, tako da računam, da enkrat do konca leta bi to lahko tudi pri nas kdo prodajal. Za normalno ceno seveda.

Sicer imam ogledano tudi tole, vendar se mi zdi da je procesor bolj švoh, pa še market je verjetno problem:
http://www.wayteq.si/trgovina/sl/tablic...
Ta naj bi podpiral Google Play. Če prav razumem je to Android market?
Še ena copy-paste trgovinica s podobnimi artikli
http://www.mojatrgovinica.si/sl/25-tabl...

kmetek ::

sprobal danes PRESTIGIO 5097PRO, preprosto fenomenalna zadeva za 249€.

first_line ::

kmetek je izjavil:

link?

http://www.pandawill.com/dropad-a8x-7-i...

Cena je bila malo nižja kot danes. Skupnost pa se trudi in morda pride Android 4.

thramos ::

Kaj pa npr. Zenithink C91

kmetek ::

thramos: nima ips ekrana, ko sem danes videl ips ekran, ne gledam več ostalih tablic....se pozna razlika.

Alamar ::

Dolgo časa si potreboval. Izogibajte se kitajkih jajčk brez IPS zaslona.

kmetek ::

niti 1x nisem pomislil o nakupu, imajo nizke cene, samo 1x moraš garancijsko tja poslati, pa gre ves "prihranek" h vragu.

tec ::

Splaca se redno bolho spremljat, ker se pojavijo transformerji brez tipkovnice po 250 eur. Best buy v vseh pogledih. Drugace pa bi jaz se vedno priporocal original galaxy tab, ki ga dobis tudi za 150 eur, pa je kvalitetno narejen in ima dober zaslon, pa se 3g. Ceprav ima Android 2.x, se z dobrim launcherjem da vse zrihtat.

Sprobal sem jih pa vse skupaj ene 10 komadov in sem pristal na Asus Transformer in Samsung Tab 7.7.

kmetek ::

cordoba ::

Pozdravljeni. Danes sem dobila asus transformer tf300f in je super zadevca, ampak imam težave s predvajanjem videa. Probala sem že več video programov pa vedno dobim "this video cannot be played"
Kaj lahko naredim? Res nimam sreče s temi tabi, skoz neke težave.

Lp

SLO_Matej ::

V kakšnem formatu pa imaš video?

Poskusi ga pretvoriti v drug format. Npr. s temle, če želiš vanj vdelati še podnapise: http://www.zmaga.com/ucenje.php?id=1514 (pri 8. koraku pač izberi nek format, ki ga Android podpira, verjetno bo MP4 zagotovo deloval) ali pa s tem: http://www.dvdvideosoft.com/products/dv... (je profil prav za Asusovega Transformerja tudi).

Samo tale Transformer pa ni Prime. Je nek nov Transformer. Mislim, da nima kovinskega ohišja ali se motim? Spet high-en tablica iz Asusa bo TF700 Infinity.

Saj sem rekel, da počakaj na kakšno tablico z Windows 8. Hehe. :)

cordoba ::

Rešila z inštalacijo driverjev. Ja pomota ni prime! Drugače pa tale zadevca je čist super, čene lahko samo čakaš, pri tehniki bo vedno nek nov model boljši ;)
Ima vse, še celo usb s katerega vse dela. Dock je pa prav super, sem mislila, da bo bolj neuporabna zadeva.
Mogoče je baterija malo solabša, ampak upam, da bo sčasoma delala malo več časa.

Priporočam nakup, ker prej sem imela kitajčka in sem samo živce zgubljala, surfanje je nočna mora. Skoz šteka in ni bilo marketa.

Me pa zanima, če kdo ve ali je možno priklopiti wireless controller od ps3 na usb za igre?

Lp

kmetek ::

kje si kupila tf300?

aja cyberport....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

cordoba ::

Imam tf300t model ;)

SLO_Matej ::

cordoba je izjavil:

Ja pomota ni prime! Drugače pa tale zadevca je čist super, čene lahko samo čakaš, pri tehniki bo vedno nek nov model boljši ;)
Ima vse, še celo usb s katerega vse dela. Dock je pa prav super, sem mislila, da bo bolj neuporabna zadeva.
Mogoče je baterija malo solabša, ampak upam, da bo sčasoma delala malo več časa.

Ja, ne sej nisi nikjer rekla, da je Prime, hehe. :) Sem samo omeni, da to ni Prime, ampak še nekaj novejšega, vendar mislim da ni čisto pravi high-en naslednik Prima, tisti in sicer TF700 Infinity še pride.

Drugače pa je tale ASUS Transformer Pad TF300T trenutno najnovejša Asusova tablica. S predvajanjem videa ne bi smel imeti nikakršnih težav, saj ga poganja zmogljiva štirijedrna Nvidia Tegra 3, IPS LED zaslon pa je odličen. :)

Baterija pa naj bi po Asusovih podatkih zdržala do 10 ur brez tipkovnice, s tipkovnico vred pa do 15 ur. Transformerji so znani po dolgi avtonomiji baterije, sploh zaradi dodatne tipkovnice. Tako, da s tem ne bi smelo biti težav.

Zaupaš v kakšni barvi si ga vzela? :)

cordoba ::

Ja nekje sem brala, da je baterija čez nekaj časa boljša oz dlje drži. Je pa res, da zdaj skoz visim na njemu :)Vzela sem modrega, ampak zgleda kot črn. Kupila sem ga v Nemčiji je pa res super zadevca, priporočam.
Z videom so bile težave z driverji, tko da zdaj dela ok. Dock je res super, ko se navadiš. je pa res, da za nekoga, ki ima debelejše prste se bo malo matral.

sulaco ::

cordoba: Koliko časa pa drži baterija?? Pa kje v Nemčiji si ga kupila...a imaš v android 4.0 SLO-tipkovnico (ne mislim na doku)

cordoba ::

Baterija cca. 4 do 5 nonstop na njemu. Filmi, igre, in browsing. Kupila sem ga na cybort.de. Ja se da nastaviti slo tipkovnico. žćč itd dela

coffeetime12 ::

cordoba je izjavil:

Me pa zanima, če kdo ve ali je možno priklopiti wireless controller od ps3 na usb za igre?




Več tukaj

listje123 ::

Ali se splača kupit tole tablico iz tuša na strani 17
http://www.tustrgovine.si/katalog/?k=00...

medenko ::

probaj in poročaj?

AvtoR ::

Ali ima ta tablica iz Tuša Google Play?

medenko ::

Moderatorje prosim, da združijo temo, saj je 3-4 tem o isti zadevi.

listje123 ::

Sam zanimivo da na youtube ne duha ne sluha o tej tuševi tablici 8-O

medenko ::

itaq.

ricola ::

Kupili smo tablico MPman MP1027 8 GB (Big Bang) pa je težava da ne gre uporabljati Google Play, saj zahteva da se doda 'account to the device to continue'. Če daš 'yes' gre enostavno nazaj na APK Installer meni, kjer sta ikoni za Google Play in Market - zanimivo je da je na obeh ikonah ključavnica. Account je bil dodan takoj po vklopitvi tablice.

mm1992 ::

Odločam se katero od teh dveh izbrati:

GoClever A103
Yarvik GoTab Xerios 10

Ali si že kdo lasti katero od naštetih ter kake so izkušnje (Google play, zaslon....)

Hvala za pomoč! :D

kmetek ::

ricola: samo LOL.

mm1992: avoid.

djordjevic ::

Jap, buy a proper tablet. Danes sem ravno gledal Tab2 10.1 - za 379€. Zelo spodobna cena za 10-inčni tablet, ki dejansko _deluje_.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

točno tako je djorjeviic....samsung galaxy 2 je malce spustil cene. imamo tudi mi :)

damjanll ::

Hmm, ne vem zakaj so 2 enake teme, ampak mogoce bi se tukaj omenil kaj je po moje ugoden in pameten nakup:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0

259 EUR

http://www.prvavrsta.net/si/izdelek/558...

Kar je ceneje in slabse so smeti. Jaz bi se izogibal non-name cudnim zadevam. Jaz sem nabavu tale Tab 2 in zaenkrat sem zadovoljen.

djordjevic ::

Edino, kar me moti, je, da ima samo 8GB prostora, je pa res, da počiš noter hitro kartico, pa si takoj na več. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Mavrik ::

Kot ste nekateri že omenili, enaka debata teče že v Katero tablico izbrati?, tako da bodo nasveti še bolj uporabni če premaknemo vse tja :)
The truth is rarely pure and never simple.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablični računalniki - so za kaj ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13962230 (29206) Opkow
»

Kateri tablični računalnik mi priporočate?

Oddelek: Pomoč in nasveti
3214005 (3724) don-d
»

Tablični računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
248476 (5296) Bluzer13
»

tablet PC ali netbook?

Oddelek: Kaj kupiti
242917 (2746) SLO_Matej
»

nettbok_tablica z windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
193184 (2836) Lonsarg

Več podobnih tem