» »

Barvni tiskalnik 500-800€ za pisarno

Barvni tiskalnik 500-800€ za pisarno

B0rg ::

Pozdravljeni!

V podjetju (cca 8 uporabnikov) kupujemo barvni laserski tiskalnik in me zanima kaj priporočate v cenovnem razredu od 500 - 800 EUR (morda kak evro več).

V poštev pridejo naprave z mrežnim priključkom (print server), robustnejše izvednbe za večjo količino printov A4 na mesec (pisarniška raba).
Standardne prioritete: strošek vzdrževanja (najvažnejši kriterij), kvaliteta izpisa, hitrost.

Katere proizvajalce priporočate? Do sedaj smo imeli HP Laserjet 3600 pa nam je shodil po dobrih dveh letih, tako da potrebujemo nekaj robustnejšega. HP bi se izognili - če se le da. Kyocera Mita imamo ČB tisdklanik, kakšni so kej barvni npr. FS-C5250DN?
Mi kdo zna razložiti stavek napisan ob tiskalniku Kyocera FS-C5150DN "Življenska doba 100.000 strani!"

bobby ::

kaj pa je blo narobe pri HP clj 3600?

drgače pa, ČE HP, potem Color Laserjet 4700 (imaš tudi revizijo v reviji monitor), oz imaš tam kar orng revizijo vseh tiskalnikov. poglej malo na njihovi strani starejše številke v PDF.
100.000 pol pa kupi novega oz pričakuj več defektov ker bo po proizvajalčevih podatkih oz predvidevanjih obsolete. ne znam si najbolje predstavlat.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

pershi ::

Razmisli še o Ricoh tiskalnikih, imajo zelo nizko ceno izpisa glede na ostale.
V tem cenovnem rangu smo prodali že kar precej Aficio SPC231N in so se za zdaj izkazali za neproblematične.
Če te zanima kaj na temo Ricoh, ali pa rabiš ponudbo, mi pošlji zs, da ne bom obtožen promocije tukaj :)

lp, p

B0rg ::

bobby je izjavil:

kaj pa je blo narobe pri HP clj 3600?

laserska enota je šla...

Tea Time ::

Kot je že bilo nekje omenjeno. Samsungi so me razočarali, OKI-ji pa zelo prijetno presenetili (nakup je bil po priporočilu, čeprav jih sploh nisem poznal). Boljši izpis, cenejši tonerji, tišji-v primerjavi s Samsungom... Je pa to bilo cca 3 leta nazaj, rang (v €) obeh tiskalnikov je bil približno enak. Ne vem pa karakteristik (daleč nazaj). Sorodnik ima v službi barvni Xerox, težkokategornika (precej, precej dražji od vašega budgeta). Dela take barvne printe, da dol padeš. Samo cena pa je ohoho, pa namenjen je bolj za promocijski material oz. za printe, kjer je kvaliteta res zelo pomembna...

Sem pa laik na tem področju...

Drugih barvnih žal ne poznam. Sporoči, za kaj se boš odločil, pa poročaj prosim, kako se obnese (da vemo za naprej).

LP, pa dober nakup.
Have a break!

IceIceBaby ::

Jaz sem za firmo tiskalnik najel. Fiksni strošek okoli 60 eur na mesec pa imaš za ta denar praktično neomejeno število kopij (barvno in ČB) pa še soliden printer dobiš. Če slučajno kaj crkne pa enostavno pokličeš in ti pripeljejo nov tiskalnik.

http://www.optiprint.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142157 (953) easyrider3
»

barvni laserski printer - multi naprava

Oddelek: Kaj kupiti
385575 (3306) mailer
»

Barvni laserski tiskalnik (s skenerjem)

Oddelek: Kaj kupiti
183911 (3565) kinimod5
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
122325 (2093) sleby
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
153745 (3489) Nebomgabiksa

Več podobnih tem