» »

Nakup Wheya iz tujine

Nakup Wheya iz tujine

Temo vidijo: vsi
««
11 / 12
»»

romegregor ::

detroit ::

Keyser kdaj pa boste še kaj naročal? Rabam zase in mladenko (ki je btw večji fitnesser ko jst haha)
Skero

Keyser Soze ::

Verjetno šele naslednji mesec. Ker jaz odhajam na prvi letošnji dopust, tako da sem v odklopu za 14 dni. Potem pa čiči pa čaki na kakšen popust.

Če ni nuje, predlagam da mi pošlješ na ZS seznam, pa te obvestim ko bom naročal - naročam pa ponavadi samo ko je tam okoli 20%, ker sem preveč stiskaški, da bi dal kakšen EUR več od sebe. :D

Če pa vmes dobiš kje drugje pa tud ni panike. Ponavadi mi uspe zbobnat skup tolk materiala, da je vsaj poštnina zastonj. Pa da je malce bolj opazen paket in ga ne zgubijo kar tako na pošti. ;)
OM, F, G!

detroit ::

še ne vem kaj sploh rabim...nek fart powder it seems?:P
Skero

BigD ::

Kok časa traja da pride v Slo? vzel bi 5kg http://www.myprotein.com/sports-nutriti...

Jekdo že tega vzel?

CMpunk ::

Jaz bi tud vzel 5kg, ali pa 2.5kg, nevem še...uglavnem štejte me zraven

CMpunk ::

omg, zdajle sem pogledal ceno micellar caseina in me pride 2.5kg 54eur...saj so nori..whey je pa 39eur

Tac20 ::

a dobiš cenej al kaj

CMpunk ::

ne ne dobim cenej, samo so pa cene vseh teh dodatkov močno pretirane.

Tac20 ::

Ja nekatere stvari so dražje kot tukaj oz. enaka cena, medtem ko Whey jaz ga v Slo ne najdem ceneje. Še posebej z 20% off.

BigD ::

Tac20 je izjavil:

Ja nekatere stvari so dražje kot tukaj oz. enaka cena, medtem ko Whey jaz ga v Slo ne najdem ceneje. Še posebej z 20% off.


http://www.myprotein.com/sports-nutriti...
torej se da dobit whey ki je za 5kg 47 pounds za 20% ceneje al to ceno za unflavored ne gre nižje?

c3p0 ::

Čakaš na primeren kupon, sem jih videl tja do 25%.

Tac20 ::

Ja največji popust kar sem jaz videl do sedaj je 25%. Se pravi na ceno unfalvoured: 46.79 še dodatno -25%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

detroit ::

wow 35EUR ehm funtov za 5kg .. Jst bi 15kg uzel potem. No ja ko se zorgazmiramo:P Sicer pa tko čist offtopic a tisti z okusom so dražji al zakaj preferirate brez okusa.
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

c3p0 ::

Če vzameš 3x po 5kg ne rabiš nobene skupinske akcije, ker je itak poštnina v tem primeru brezplačna, pa še bonus pike dobiš.

detroit ::

Še vedno bi pa raje 25% manj. Torej za 3x5kg plačal cca 135eur s poštnino vred (če prav razumem), sj veš šparat je treba:P
Skero

BigD ::

Tac20 je izjavil:

Ja največji popust kar sem jaz videl do sedaj je 25%. Se pravi na ceno unfalvoured: 46.79 še dodatno -25%.


samo kda je to ? na pol leta? kako vedt?

Tac20 ::

Če potrebujete pošljem na PM kodo za 15% off, tist ko bo prvi rekel mu pošljem.

detroit ::

mislim da je javna, ker sm neki klikal in mi je isto dalo jo.
Skero

electricity ::

Zivjo, boste se kaj narocevali? Se pridruzujem, kontaktirajte me! ;)

detroit ::

size and strength off 25% na myproteins whatever that means:P
Skero

CMpunk ::

to je že več dni, ampak to je samo na nekatere izdelke. Zakaj piše size and strength, pa nimam pojma.

detroit ::

Naš glavni akter Keyer Ramboze slacka na počitnicah:) Če kdo zapazi kake popuste naj tu javi bomo najbolj obvešečeni. Potem pa se odločimo za en masovni nakup pa je:)
Skero

CMpunk ::

Hey! Bi kdo vzel z mano proteine po tej akciji ki je zdej 2x2.5kg za 50 funtov?? rabim še enega da bo 100funtov in zastonj poštnina...

Mike Guns ::

Živjo! Jst bi se prdružu nakupu, ampak bi vzel manj in druge izdelke. Nisem še nikoli probal Myprotein in se ne bi rad zafrknil s preveliko količino ;)

V mislih sem imel Pea protein 2,5 kg in 1 kg peanut butter = 25 funtov.

Je kdo že probal Pea protein? Impact whey zgleda bolj privlačno, ampak me skrbi, da bom imel prebavne motnje zaradi mleka.

CMpunk ::

nekam ste zaspal vsi skupi...

Keyser Soze ::

Evo, če kdo želi lahko pove na ZS, pa mu naročim. Upam, da mi uspe sklepat skupaj dovolj za free postage. Je pa trenutno aktivna koda za 20% do polnoči.

Tako da, hitr se obračat.
OM, F, G!

CMpunk ::

u, ja jaz sem zraven...še sporočim kaj bom vzel :)

9797 ::

Pozdravljeni,

A je mogoče še kdo živ v tej temi? :) Sem gledal malo cene proteinov in res so na MyProtein najcenejši, pa se kar pozna na daljši rok, sem primerjal z The Nutrition, tako da je kvaliteta tam tam pomoje. Me pa zanima če bo kdo kaj naročal v kratkem, pa bi lahko naročil še moj del :) Je namreč nek christmas 20% popust trenutno :)

Hvala že vnaprej za odgovore,

Lp :)

detroit ::

sounds interesting 20% heh. well ce se kdo najde...
Skero

9797 ::

Ja če kdo naroča od tam, pa bi bil tako prijazen, bi bilo super :) Izgleda da je ta tema malo zastarala..

Aquinas ::

V Herkulu v MB imajo Myproteinove izdelke. Cen nisem primerjal, mogoče se pa komu splača.

http://herkul.eu/shop/beljakovinski-nap...

9797 ::

Cene so enako kot na myproteins, mogoče se kateri izdelek razlikuje za 2,3€. Nimajo pa velikih pakiranj (npr. whey 5kg) in pa popustov seveda. Če ne bo drugega, bomo pa tu naročili. Hvala za info!

CMpunk ::

a je kdo že zmešal kivi+proteine v šejk? prosim ne tega delat..

scommetix ::

je kdo z kopra da naročimo skupaj in delimo stroške poštnine?

9797 ::

Izgleda da ga ni niti iz SLO, ne pa iz Kopra, usaj tu na forumu ne hehe :)

tomaz88 ::

katera uk stran im najbolj ugoden lgd-4033, sdrol, trestolon in ostale delujoce reci

MeGreat ::

Kakšne stroške poštnine? Če naročite nad 80 funtov je poštnina zastonj, sploh ne razumem zakaj bi skupno naročevali .. Nad 80 funtov boš pa že kupil

Keyser Soze ::

Kdo kaj rabi iz MP?

Bom naročil danes, jutri tako da želje na ZS.
OM, F, G!

Tac20 ::

Saj imajo ves čas neke popuste, problem je samo da funt raste proti euru in je že zelo močan, 1 funt je 1.27 €, recimo ta peanubutter so dvignil iz 4.99 na 5.99 itd, edino mogoče Whey je res da je ugoden še vedno za naše razmere.

pcb199 ::

Samo info. v BTC-ju v Ljubljani za Mullerjem je trgovina z Myprotein izdelki, cena wheya z okusom je 39,89EUR. Tako da se splača preverit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pcb199 ()

Kinjiru ::

Če kdo rabi myprotein kode za popust, jih lahko najde tu: www.fitness-info.si/coupons

Keyser Soze ::

Rabi kdo kaj? Sem ful zgoden, ampak sem se šele zdajle spomnil, da se tud tule gor najde kdo, ki kaj naroči.

Danes naročam, malce večjo pakungo.
OM, F, G!

musicfreak ::

Kako dolg rok uporabe imajo proteini? Ker bom naročil več škatel iz myprotein.com, me zanima ali več kot pol leta za kolikor bo ta zaloga, al je bolje sproti kupovat?

fantasycamp ::

ima kdo kodo za Uk ? rabim whey 5kg...

scorpio5 ::

Če potrebuje kdo - naročam iz myprotein, ko so akcije, zato je vse skupaj tudi malo ceneje .. nekdo je omenjal fizične trgovine v SLO , kjer se prodajajo myprotein izdelki/dodatki .. se definitivno ne splača tam kupovat, ker je cena bistveno višja (razen če imajo kakšne posebne akcije)

torej če koga zanima naj mi piše ZS

Keyser Soze ::

Myprotein.si

So tud pri nas že, plus akcije so slične, če ne boljše kot v UK.
OM, F, G!

Matija82 ::

Keyser, kaj je fora linka?

bluefish ::

Verjetno je mislil na tole: http://si.myprotein.com/home.dept

scorpio5 ::

kar je želel povedat je to , da je sedaj stran myprotein tudi v slovenščini

akcije na si.myprotein so lahko povsem neodvisne in drugačne od angleške strani
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818866 (7443) ramiz?!
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925642 (22046) kakob
»

Proteini.si mnenje

Oddelek: Šport
2911927 (7492) Steinkauz
»

Skuta namesto proteinov

Oddelek: Šport
279059 (8115) Looooooka
»

MAMMUT proteini

Oddelek: Loža
318840 (8073) alexa-lol

Več podobnih tem