» »

WD 2T Zunanji disk težava

WD 2T Zunanji disk težava

GregorTon ::

No mam tuki pač 2T zunanji disk ki je delal do zdaj, samo da sem danes ko sem ga priklučil v računalnik, AVG program opozoril na virus/infekcijo, seveda sem premaknil v vault ter zbrisal (vsaj mislmim da sm saj ko zdaj pogledam v AVG vault (history) je tam v podopciji Virus vault naveden ta virus (unknown-ime) in imam opcijo restore a k temu pozneje)

Po tem ko sem reštartal računalnik (kakor je AVG zahteval) sem spet priklučil WD2T disk in mi v računalniku (computer) ne kaže več WD logota ampak samo mapo z Elements E/: oznako in ko kliknem nanjo mi napiše da pač računalnik ne more odpret te datoteke. (zravn napiše še da mogoče nimam dovoljenja za odpiranje te datoteke).

Od takrat sem na internetu gledal za rešitev in na WD forumu našel en program s katerim lahko odprem terpregledam datoteke v WD-ju ampak ne morem ustvarjati novih map, jih kopirat, brisat in tako dalje.

Zato vas še tukaj prosim za pomoč.

Hvala
  • spremenilo: GregorTon ()

popster ::

lahko probaš z ubuntu boot cdjem če ti tam normalno bere, piše, briše itd.

GregorTon ::

Update:

zdej sm nekak (še sam ne vem kako točn) pšu do datotek k so ble shranjene gor jih prenesu in potem formatiru zdej je disk virus free pa sm vse nazaj dal kokr je blo na žalost se je par datotek zbrisal (ker ni bilo možno jih prenest) ampak večina (vsaj t najpomembne) so na varnem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prižgal PC in manjka večino ikon! Kaj se je zgodilo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
15972 (739) Excavator
»

Ukash virus

Oddelek: Informacijska varnost
147187 (4451) Hayabusa
»

Neznane tmp datoteke na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
192895 (2535) solatko
»

Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131040 (794) BaRtMaN
»

Trojanski Konj

Oddelek: Pomoč in nasveti
121921 (1707) matic35

Več podobnih tem