» »

radeon hd 6970 ali gtx 570

radeon hd 6970 ali gtx 570

1 2 3
4
5

SavoKovac ::

IvoJan je izjavil:

SavoKovac je izjavil:

X&tK:
Kaj pa vidva vesta, ponavljata za drugimi. >:D
Pri cpu intenzivnih špilih z velikim pretokom podatkov še pač pozna tako. Pri ostalih špilih pa do 4-10% namesto 15% lol.

ok. si doma sprobal kaka je razlika med rami? ne? stfu.


Glej, vizualni podatek s primerjalnimi rezultati je pač screenshot z oddaljenega računalnika, ampak je avtentičen, v skladu z pričakovanji.

Dat najbolj navadne DDR3 rame na OC ploščo višjega ranga je pač poceni, pa če Noctua lepo te prosim.

stoneman ::

Ja kaj pol.A so zanič.Nej dam druge?

fr4nc ::

Ja če maš denar, zakaj pa ne?

Recimo tele bi bili malo boljši:
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

mihec87 ::

Tele rame(vengeance) lahko pozabiš z noctuo d14,oz pod hladilnik ne pridejo,če imaš skrajni 2 reži prosti oz jih hladilnik ne pokrije potem bo šlo
G.skill ripjaws še grejo pod noctuho d14

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

fr4nc ::

Xserces je izjavil:

my ass da se tako pozna pri spilih.

+1

tut jst tezko verjamem... ker sem velik testov vidu prav na to temo in ni blo velike razlike...


recimo +1

http://www.xbitlabs.com/articles/memory... v Metro2033 ni dejanske razlike...

Sicer pa tudi tukaj pri F1... razlike ne vidiš z očesom :D.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

SavoKovac ::

stoneman je izjavil:

Ja kaj pol.A so zanič.Nej dam druge?


Boli me, da se inžinerji tako trudijo z osebki, ki postavljajo podobna vprašanja.
Dej si gor plastične teniske, bele nogavice, kravato pa idi na hamburger.

Če se boš počutil kot bebec, sredi belega dneva, potem še obstaja upanje.

Zgodovina sprememb…

stoneman ::

ja oprosti da nismo vsi vsevedi tako k ti.
Nekateri gremo čez dan tut mal na sonce ne pa da smo cel dan zabubleni pred računalnikom.

Xserces ::

stoneman je izjavil:

ja oprosti da nismo vsi vsevedi tako k ti.
Nekateri gremo čez dan tut mal na sonce ne pa da smo cel dan zabubleni pred računalnikom.


Haha kajla ;)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

stoneman ::

Al bi blo bolš da dam namesto noctue nh-d14 eno vodno hlajenje kot je corsair h60 pa dam pol lahko tiste rame corsair 8gb

mihec87 ::

Izbira je tvoja samo noctua ne zaostaja veliko za corsair h60(moje mnenj glede vodnega je takole če bi želel imeti bi se odločil za samograndjo z zadevami od ekwaterblocks).Ne vem zakaj kompliciraš pač vzami neke rame ki grejo pod hladilnik pa čao..
So kakšni g.skill prav tako dobri..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

stoneman ::

Ja sam pr dinokompu nimajo g skill -ov .Js bi pa rad vse pr njih nabavu

A kaj je corsair h60 bolše kot noctua nh-d14?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stoneman ()

mihec87 ::

http://www.dinokomp.si/index.php/cPath/... Ni neke izbire to je res pa še dražji so..

Razlika je mogoče par stopinj...
Corsair mi ni všeč zaradi tega ker je črpalka v vodnem bloku in če stvar crkne stran vržeš cel blok..

IvoJan ::

http://www.dinokomp.si/product_info.php...
teli so trenutno top shit, narejeni za noctuo in podobne coolerje.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stoneman ::

Pa bi bili tile dobri za moj sistem.Mislim bolši od tistih ki smo jih prej omenjali?

stoneman ::

mihec87 je izjavil:

http://www.dinokomp.si/index.php/cPath/... Ni neke izbire to je res pa še dražji so..

Razlika je mogoče par stopinj...
Corsair mi ni všeč zaradi tega ker je črpalka v vodnem bloku in če stvar crkne stran vržeš cel blok..


Ja sej je itak garancija in ti ga morjo zamenjat al ne?
Pa drugač sem zato reku ker je corsair h60 cenejši kot noctua nh-d14

Xserces ::

omg stoneman :) rami so rami... uzem ene itak ti opazu ne bos ce bos mu 1600mhz al pa 2000mhz... tko da une k uzams bos pac uzeu

pa ni nujno da so g.skill
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

stoneman ::

Al ne bodo 1600 al pa 2000 ampak bodo 1333 :)

Xserces ::

nima veze... sam da mas ram edin ce nisi ksn benchmark freak in hocs use top da bos mu bols k sosed...

IvoJan je izjavil:

http://www.dinokomp.si/product_info.php...
teli so trenutno top shit, narejeni za noctuo in podobne coolerje.


+1
te so tut uredu...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

mihec87 ::

Stoneman garancija ni večna..od teh bi se odloču še zmer za noctua,če bi pa šel v vodno pa nekaj od ekwaterblocks...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

RejZoR ::

stoneman je izjavil:

Al ne bodo 1600 al pa 2000 ampak bodo 1333 :)


Če ima XMP profil je stvar enostavna, če ne pa pač ročno nastaviš na 1600MHz in na prave voltaže ter timinge po specifikacijah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SavoKovac ::

stoneman je izjavil:

ja oprosti da nismo vsi vsevedi tako k ti.
Nekateri gremo čez dan tut mal na sonce ne pa da smo cel dan zabubleni pred računalnikom.


Ni poanta v "iti na sonce", ampak v celostni podobi osebka oz. konfiguracije. Nekateri se pač trudimo delovati usklajeno v različnih situacijah. Če je kdo na tej ravni, da nezavedno natika plastične športne copate na bele nogavice sredi poletja, potem s tem sporoča neko celostno podobo. Nekateri celo mislijo, da mora tako biti pri vseh, s čimer pa se seveda niti ti ne strinjaš, a ;)ne?

stoneman ::

Sem malo gledal hladilnik noctua nh-c14.
Mislim da bi pod tega pašali tisti rami.Samo me pa zanima če pri temu hladilniku ves zrak ostaja v ohišju?

stoneman ::

Nekaj me nujno zanima glede matične.
Računalnik bo predvsem za igranje igric.

Pa me zanima če bi bila tale matična boljša kot sabertooth p67.Pa seveda če se na njej dobro navija.
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

In še enkrat.Računalnik bi bil izključno za igranje igric.

mihco ::

stoneman je izjavil:

Nekaj me nujno zanima glede matične.
Računalnik bo predvsem za igranje igric.

Pa me zanima če bi bila tale matična boljša kot sabertooth p67.Pa seveda če se na njej dobro navija.
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

In še enkrat.Računalnik bi bil izključno za igranje igric.

stoneman je 3. jul 2011 ob 21:09:59 izjavil:

To pa sploh nism opazu.In zakaj naj bi js namesto sabertooth p67 dal notr ploščo mATX.A je bolša?


sicer odvisno od potreb ampak za moje pojme je za ta denar najboljsa plosca za s1155, ce ne potrebujes veliko razsiritvenih mest

-Z68 chipset (iGPU, Lucid Virtu, ssd caching)
-ROG izgled, dodatki(ROG connect, Game first,...)
-SupremeFX X-Fi 2
-onboard power, reset switch, clear cmos@back i/o
...je nekaj stvari, ki jih sabertooth nima



Tebi je pa ene stvari res treba narisat :S

stoneman ::

Ja kaj pa naj.
Razširitvenih mest ne potrebujem veliko.Ampak za gamer računalnik je pa bolša ko sabertooth?

mihco ::

stoneman je izjavil:

Ja kaj pa naj.
Razširitvenih mest ne potrebujem veliko.Ampak za gamer računalnik je pa bolša ko sabertooth?

Da je iz serije ROG..."Republic Of Gamers" ne pove dovolj samo po sebi?

stoneman ::

Ok.Jutri naročim to ploščo.

Hvala za pomoč

Xserces ::

omg... igrce ne bojo delale nc bols... OMG
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

mihco ::

Xserces je izjavil:

omg... igrce ne bojo delale nc bols... OMG

...to je sicer res
Imajo pa ROG plosce eno fukcijo "Game first" , ki naj bi reguliral internetni promet na tak nacin, da imajo igre vedno prednost. Zanimiva funkcija ko gre za multiplayer igre, ki pa je se nisem sprobal v praksi.
+boljsa zvocna kartica
...torej na nek nacin bodo tudi igre delovale "boljse"

Kakorkoli pogledas je pa Maximus IV GENE-Z superiorna plosca napram Sabertooth P67!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihco ()

mihec87 ::

Delovale bojo obe plošči ok,fora je samo v bombončkih...

SavoKovac ::

mihco je izjavil:

Xserces je izjavil:

omg... igrce ne bojo delale nc bols... OMG

...to je sicer res
Imajo pa ROG plosce eno fukcijo "Game first" , ki naj bi reguliral internetni promet na tak nacin, da imajo igre vedno prednost. Zanimiva funkcija ko gre za multiplayer igre, ki pa je se nisem sprobal v praksi.
+boljsa zvocna kartica
...torej na nek nacin bodo tudi igre delovale "boljse"

Kakorkoli pogledas je pa Maximus IV GENE-Z superiorna plosca napram Sabertooth P67!


Če je en komp na liniji potem vsekakor. Sicer obstajajo zadeve kot je ta gaming router. Pri Dinokomp sem opazil da naročijo artikel za 5€. :D
Oops...a da kritiziram, pri ASUS se pač trudijo fantje, še nos bi vam brisali z mikrofonom ko bo folk tko daleč.

mihco ::

SavoKovac je izjavil:


Oops...a da kritiziram, pri ASUS se pač trudijo fantje, še nos bi vam brisali z mikrofonom ko bo folk tko daleč.

in to je slabo za...?

Ce bi bilo treba za take dodatke placati premium ceno bi se verjetno strinjal. Tako pa je cena za Maximus IV Gene-z okoli 150EUR kar je isto kot vecina boljsih p67 plosc, ki pa nudijo manj.

stoneman ::

A mi lahko poveš v kateri trgovini majo to ploščo za 150 evrou.Ker na dinokompu je 170 evrou in bi raje prišparal tistih 20 evrou.

mihco ::

http://direkt.jacob-computer.de/_artnr_...

predvidevam, da bi na tvojo kofiguracijo prihranil vsaj 50EUR v primerjavi z dinokomp.

stoneman ::

Mogoče res samo nisem navajen naročanja iz tujine.
Bom verjetno kar iz slovenske trgovine kupu pa je.

SavoKovac ::

mihco je izjavil:

SavoKovac je izjavil:


Oops...a da kritiziram, pri ASUS se pač trudijo fantje, še nos bi vam brisali z mikrofonom ko bo folk tko daleč.

in to je slabo za...?

Ce bi bilo treba za take dodatke placati premium ceno bi se verjetno strinjal. Tako pa je cena za Maximus IV Gene-z okoli 150EUR kar je isto kot vecina boljsih p67 plosc, ki pa nudijo manj.


Načeloma se ne strinjam. Nastopa mlajša generacija kupcev in uporabnikov performance strojne opreme, ki se navdušuje za težko izmišljene bonbončke. Osebno me navdušuje primernost za 24/7 HeavyOC (Sabertooth), USB Bluetooth stick imam, Samsung Galaxy S prow tko (Apple se preveč vsiljuje, za moj okus), kwa je to torrent, streamat HD video pa gejmat hkrati pa zmore siamski dvojček, če DL.jam driver pa rad gledam prenos. :)

ROG Maximus IV Extreme je za wow efekt res najboljša plošča na trgu. Recimo za škrtega igričarja, ki hodi na dopuste in bi se rad dokazal pred frendi, ki so ga zalagali s HW. Recimo. Ni pa za praktičnega power userja, ki rabi performance in je igričar stare sorte. Recimo, da je tudi fin za dekleta, ki rade igrajo+online.

Stoneman morda nima občutka za strojno opremo, morda se bo pred svojo publiko z njo bolje prezentiral oz. si bo dopedoval, da ima 2ms manj laga, da rabi iPad in bo menjaval jacke na prednji plošči ter igral z bluetooth miško. O tem govorim. To ni performance igričarstvo. To je komercializacija na račun uporabnosti. A da ne bo? Kaj pa pol kupuje Maximus IV Extreme?

mihco ::

mmm...Maximus IV Extreme-z je 300EUR!

Machiavelli ::

RejZoR je izjavil:

TOP je izjavil:

Če so 2 kartici vsaka toliko porabi watov po dobro tole ni toliko važen,fora je da v določenih igrah ni toliko napredka,kot bi moralo biti.Bolše eno dobro grafo in mir.Pa če že omenjaš serijo 6 od ATI je toltalni crap od graf,sem mel 6870 sami problemi.


No no, 6870 je neke vrste filler med pravo 6000 serijo in satro 5000 serijo. Največji problem je, da ima HD6950 in naprej drugačen ROP kar ji omogoča poseben FSAA filter (EQAA) in izboljšan Anisotropic filter (praktično povsem angle independent).
6870 pa je samo cenejša HD5850 v novi preobleki in nič drugega.


6870 je oskubljena 5850 in 6000 serija je sranje od graf sploh pa driveri,570 je v povprečju boljša od 6970 edino kar nima je eyefinity ima pa fizike in cudo :D
Nigaaazz

stoneman ::

Galemir.
Če nisi opazil se nismo pogovarjali o maximus iv Extreme ampak o maximus iv gene-z ki je malo cenejša kot sabertooth in če je bolša bi raje kupil to kot pa sabertooth.

RejZoR ::

Machiavelli je izjavil:

RejZoR je izjavil:

TOP je izjavil:

Če so 2 kartici vsaka toliko porabi watov po dobro tole ni toliko važen,fora je da v določenih igrah ni toliko napredka,kot bi moralo biti.Bolše eno dobro grafo in mir.Pa če že omenjaš serijo 6 od ATI je toltalni crap od graf,sem mel 6870 sami problemi.


No no, 6870 je neke vrste filler med pravo 6000 serijo in satro 5000 serijo. Največji problem je, da ima HD6950 in naprej drugačen ROP kar ji omogoča poseben FSAA filter (EQAA) in izboljšan Anisotropic filter (praktično povsem angle independent).
6870 pa je samo cenejša HD5850 v novi preobleki in nič drugega.


6870 je oskubljena 5850 in 6000 serija je sranje od graf sploh pa driveri,570 je v povprečju boljša od 6970 edino kar nima je eyefinity ima pa fizike in cudo :D


Imam MSI 6950 TwinFrozr III in nimam nobenih problemov z driverji. Sicer se mi ni hotela odklenit v 6970 ampak me ne moti preveč. Z driverji ni nobenih posebnih težav. Vmes so bile ene malenkosti, ki so jih že zrihtal (lagganje miške v desnem zgornjem kotu recimo).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SavoKovac ::

stoneman je izjavil:

Galemir.
Če nisi opazil se nismo pogovarjali o maximus iv Extreme ampak o maximus iv gene-z ki je malo cenejša kot sabertooth in če je bolša bi raje kupil to kot pa sabertooth.


Kupi kar te bolj mika. Vsaka plošča ima svoje dobre lastnosti.

SavoKovac ::

Ne gre samo za tvoj nakup, pa tudi naslov teme se ne sklada s tem, o čemer se zdaj debatira. Ljudje so pač nenatančni v svojih utemeljitvah kaj je boljše oz. kaj je slabše. To je pomembno, ker se znajo individualne zahteve do plošče, dokler služi kot primarna platforma spreminjat, Sabertooth pa ponuja robustno OC platformo, "plastičnih" bonbončkov pa se človek naveliča zelo hitro, sploh, če se ne primejo.

mihco ::

SavoKovac je izjavil:

Ne gre samo za tvoj nakup, pa tudi naslov teme se ne sklada s tem, o čemer se zdaj debatira. Ljudje so pač nenatančni v svojih utemeljitvah kaj je boljše oz. kaj je slabše. To je pomembno, ker se znajo individualne zahteve do plošče, dokler služi kot primarna platforma spreminjat, Sabertooth pa ponuja robustno OC platformo, "plastičnih" bonbončkov pa se človek naveliča zelo hitro, sploh, če se ne primejo.

brez zamere...ampak ce je kdo nenatancen v svojih trditvah si to ti!
sam sem sicer razumel tvoje metafore ampak bi jim tezko rekel argumenti.
"igricarstvo stare sorte, fin za dekleta ki rada igrajo online, iphone vs Galaxy,..."
Glede plasticnih bonbonckov si pa zadel...sabertooth jih ima na pretek. Od tactical vesta do senzorjev za temperaturo usb portov. WTF???
Aja pa se glede robustnosti platforme...po katerih kriterijih sodis? Jaz gledam maxOC in redko vidis Sabertooth plosce preko 5Ghz, medtem ko so ze prvi nadebudnezi prisli z MIVG-z preko 6Ghz. Res so ti sistemi hlajeni z dusikom ampak imo precej boljsi pokazatelj vzdrzljivosti sistema kot pa baba-cula-baba-rekla robustnost TUF komponent pri Sabertooth.

Sicer pa vsakemu svoje(se mi zdijo pa nepotrebne izjave v smislu "se bo bolje prezentiral publiki")

mihec87 ::

Preden stonemana do konca zmedeta pa da bo računalnik kupil pred koncem poletja.

Med tema dvema platama v igrah ne bo razlike.
Frekvenca navitja procesorja je veliko odvisna od samega procesorja namreč če je eden šel 6ghz ne pomeni da bodo tudi ostali oz tvoj.
Obedve plati niso slabi, saj tudi niso najnižje serije od te firme..

Xserces ::

stoneman kup to LiNK Zgresu nebos nc pa se neki folka bo lazi spal k bos mu to plato...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

galu ::

redko vidis Sabertooth plosce preko 5Ghz, medtem ko so ze prvi nadebudnezi prisli z MIVG-z preko 6Ghz. Res so ti sistemi hlajeni z dusikom ampak imo precej boljsi pokazatelj vzdrzljivosti sistema kot pa baba-cula-baba-rekla robustnost TUF komponent pri Sabertooth.


LoL?
No, na Maximus III Formula + i7 860 sem jaz na vodnem dosegel frekcenco 5016MHz. Na Saberju + 2500k pa 5450Mhz. Srsly dude, ti govoriš o ekstremnem hlajenju, jaz pa ti te frek. dobim z vodo..
Tako to gre.

SavoKovac ::

mihco je izjavil:

Aja pa se glede robustnosti platforme...po katerih kriterijih sodis? Jaz gledam maxOC in redko vidis Sabertooth plosce preko 5Ghz, medtem ko so ze prvi nadebudnezi prisli z MIVG-z preko 6Ghz. Res so ti sistemi hlajeni z dusikom ampak imo precej boljsi pokazatelj vzdrzljivosti sistema kot pa baba-cula-baba-rekla robustnost TUF komponent pri Sabertooth.


Robustnost je relativna zadeva. Morda pri Sabertooth prej odpove CPU, pri Gene-Z pa plošča sama. V tujini jo marsikje prodajajo z 5 letno garancijo (+30€) (recimo, da daš 5€ za dinokomp, da jo uvozi, prihraniš pa 25€ doplačila za dodatna 3 leta garancije). Dodatna SATA 3 PCIe kartica je lahko tam okrog 40€ (45€ pri enaa, edina v ponudbi). skupaj je to že za 70€, kar ni malo. ST ponuja drugačne, a praktične prednosti. Če se hladi z Noctua D14 je OC pri obeh ploščah primerljiv, pri TUF pač pustiš pri varni voltaži 24/7 brez slabe vesti. Če bo kaj nehalo delovati, to verjetno ne bo plošča. Tovrstno robustnost imam v mislih.

4xSATA III? 2xSSD v raid0, 2xSATA3 HDD v raid0 (2 hdd imata lahko skupaj 128MB cache, iz cache se potem prenaša dvakrat hitreje). 1TB spinpoint za backup, 1 DVD-RW, 1 BD-RW...lalala...4+3 je 7 sata priključkov. "CM 690 maxed out". Bajeslovne hitrosti prenosa podatkov, nizka cena, res pa je, da si ljudje ne upajo tega aplicirat v svoji kišti, čeprav je denarja dovolj.

mihec87 ::

galu je izjavil:

redko vidis Sabertooth plosce preko 5Ghz, medtem ko so ze prvi nadebudnezi prisli z MIVG-z preko 6Ghz. Res so ti sistemi hlajeni z dusikom ampak imo precej boljsi pokazatelj vzdrzljivosti sistema kot pa baba-cula-baba-rekla robustnost TUF komponent pri Sabertooth.


LoL?
No, na Maximus III Formula + i7 860 sem jaz na vodnem dosegel frekcenco 5016MHz. Na Saberju + 2500k pa 5450Mhz. Srsly dude, ti govoriš o ekstremnem hlajenju, jaz pa ti te frek. dobim z vodo..


In največjo vlogo tukaj igrata cpu-ja.

Bi lahk nehala nabijat kaj prej odpove plata ali cpu(če si konj sfukaš bp eno in drugo)..
Dvomim da bo stoneman navijal v extrem pač pa bi rad samo nek comp za igre z čimer nima nobena od teh dveh plat problema...
Pač vzameš plato glede na potrebe bombončkov ki jih ponuja ena in druga..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

SavoKovac ::

mihec87 je izjavil:


Ce bi bilo treba za take dodatke placati premium ceno bi se verjetno strinjal. Tako pa je cena za Maximus IV Gene-z okoli 150EUR kar je isto kot vecina boljsih p67 plosc, ki pa nudijo manj.
...
Bi lahk nehala nabijat kaj prej odpove plata ali cpu(če si konj sfukaš bp eno in drugo)..
Dvomim da bo stoneman navijal v extrem pač pa bi rad samo nek comp za igre z čimer nima nobena od teh dveh plat problema...
Pač vzameš plato glede na potrebe bombončkov ki jih ponuja ena in druga..


Zagovarjaš svoj izbran artikel, le da nauš berač 'k le svojo mauho hvalš.

mihec87 ::

SavoKovac je izjavil:

mihec87 je izjavil:


Ce bi bilo treba za take dodatke placati premium ceno bi se verjetno strinjal. Tako pa je cena za Maximus IV Gene-z okoli 150EUR kar je isto kot vecina boljsih p67 plosc, ki pa nudijo manj.
...
Bi lahk nehala nabijat kaj prej odpove plata ali cpu(če si konj sfukaš bp eno in drugo)..
Dvomim da bo stoneman navijal v extrem pač pa bi rad samo nek comp za igre z čimer nima nobena od teh dveh plat problema...
Pač vzameš plato glede na potrebe bombončkov ki jih ponuja ena in druga..


Zagovarjaš svoj izbran artikel, le da nauš berač 'k le svojo mauho hvalš.


Žal nebo držalo sem v čisto drugem taboru..gigabyte-amd..
Če še nisi porajtu sem nevtralen..
Hočem samo povedat da nobena od teh plat ni zanič,klump pač pa so obe dobri razlike so kaj katera ponuja..
Čeprav sabertooth mi je malo mimo z tem kupom pleha okrog..

1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

racunalnik do 1100 e

Oddelek: Kaj kupiti
294608 (3822) jazbec
»

Nakup proc + matična + rami (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7011633 (10699) mihco
»

plošča za i5-2500k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11612126 (10663) jazbec
»

Gaming Computer! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
608822 (7358) jazbec
»

nov pc za gaming (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11112006 (10254) slovenc5

Več podobnih tem