» »

EdIT 2011

EdIT 2011

black ice ::

Podjetje Comtrade bo tudi letos izvedlo poletno šolo imenovano Education for Innovative Thinkers 2011. Traja od 4. do 15. julija in na dveh lokacijah: v Ljubljani in Mariboru.
V Ljubljani bosta dve "različici": Razvoj inovativnih mobilnih odjemalcev v Javi na Android platformi ter Analiza potreb in pričakovanj uporabnikov finančnih informacijskih rešitev, medtem ko se bo v Mariboru odvijala samo ena in sicer Večuporabniška mobilna igra s Facebook integracijo.

Ravno včeraj sem dobil mail, da me vabijo k udeležbi mariborske variante. Je na forumu še kdo, ki se bo udeležil poletne šole? Se je je kdo že udeležil v prejšnjih letih? Kaj lahko pričakujem v teh dveh tednih?

Drugače tega podjetja ne poznam in se mi zdi relativno novo. Slišal sem, da bi naj prevzeli Hermes Softlab, to je v bistvu tudi vse. Ve kdo kaj več?

Ashrack ::

Jaz sem se jo udelezil v Ljubljani za android.
Noben drug nic ne ve o tem?
....

c0dehunter ::

Šele zdajle vidim tole temo.. Jaz sem prijavljen v MBju in prvi občutek je precej pozitiven, dobiš izkušnje, poznanstva, predavanja in tasty free lunch :) black ice, si se prijavil?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Viagogo

Oddelek: Loža
93220 (2579) Skagawa
»

WebCampLjubljana

Oddelek: Novice / Ostalo
295452 (3963) jype
»

Lokalne volitve 2010

Oddelek: Loža
213076 (2321) Ziga Dolhar
»

28. državno tekmovanje v znanju računalništva

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
72711 (2711) BSD-jas
»

Poletna šola računalništva

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
132614 (2614) Jebiveter

Več podobnih tem