» »

Viagogo

Viagogo

Furb ::

Ima kdo izkušnje z nakupom vstopnic preko VIAGOGO ?
Je zanesljivo? Kako je s plačilom in dostavo vstopnic, kakšne so možnosti, da dobiš ponarejeno vstopnico?

FireSnake ::

Jaz sem hotel iti na Pink na Dunaj.

Karte nisem dobil, denar so mi vrnili.

Sem pa tudi bral, da so ljudje dobili vstopnice eno uro pred koncertom za koncerte, ki so bili stotine kilometrov proč.

Pobrskaj malo po spletu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Karen ::

Mislim da sem jaz kupil karte za Depeche Mode preko njih. Motilo me je to, da je oglaševana cena ena, potem pa še nafookajo davek, pa še neko posredniško zadevo: skratka začneš pri 50 EUR (si rečeš to je še ok), ko se naklikaš do konca pa končaš pri 85 EUR ob plačilu, kar je čisto mimo. Drugače ni težav, prej se prepričaj da ne bo kot zgoraj opisano.

Skagawa ::

Da obudim temo. Je kdo v zadnjem letu kaj kupoval pri njih? :) Izkušnje? Kupil dve karti, šele nato šel brat reviewe in sedaj upam da bo vse ok.

xx23 ::

eric_cartman ::

Bog ne daj!!

Kupil karte tudi jaz. Ampak se ne mislim vozit v Salzburg, zato da tam izvem, da so karte neveljavne oz. da jih sploh ne dobiš.

To bo šola za naslednjič. Kupil sem še ene karte na Eventimu, ki pa so bile hkrati cenejše od teh na Viagogo. Če kart ne dobim, bom zahteval denar nazaj. V kolikor pa bi karte dobil, pa sem izgubil 260 €.

Od 260 €, je bilo provizije 90 €. Torej

VIAGOGO == VIANOGO!!!

Skagawa ::

Kdaj pa imaš koncert? Da javiš kako je z kartami. :D Sem optimist in upam da bo šlo čez, glede provizije je pa pri meni isto 265 EUR dve karti, od tega nekaj okoli 90€ EUR provizije.

eric_cartman ::

Event je 7. aprila. Sam pa bolj navijam zato, da kart ne dobim, ker jih lahko potem terjam za vračilo. Ravno zato, ker sem kupil še 2 karti na Eventimu. Tako da ČE bi dobil karte in ČE bi bile veljavne, sem izgubil denar. Če jih ne dobim, potem imam še možnost vračila. Dogodka pa se bom udeležil v vsakem primeru.

FireSnake ::

Torej boš zagotovo šel na dogodek.

Kako veš, da karte ne bodo veljavne?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Skagawa ::



Glede da je koncert 6. Julija je tole kar hitro, hvala bogu. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Skagawa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna prodaja vstopnic

Oddelek: Loža
123658 (2125) fireX88
»

Pixies v Krizankah

Oddelek: Sedem umetnosti
242515 (1236) c3p0
»

Najboljši sedeži v Stožicah?

Oddelek: Loža
814880 (14253) jokl
»

Vstopnice za Unijon Olimpijo

Oddelek: Loža
201988 (974) JercSI
»

David Guetta - Slovenia 17.12.2010

Oddelek: Sedem umetnosti
427964 (5655) Dr_M

Več podobnih tem