» »

Nakup knjig iz Azije

Nakup knjig iz Azije

dejanslo ::

Pozdravljeni,

nakup študijske literature iz tujine se je zmeraj splačal. Trenutno sem se zagledal v nekaj medicinskih priročnikov, ki jih iz Indije dobim 3 do 5 za ceno enega pri nas, vendar se soočam s problemom "For sale in India only". Pa me zanima, če imate kakšne izkušnje z nakupom iz tistih koncev ter predloge za kak workaround? :)
There`s More Than One Way To Do It

bluefish ::

Če bi napisal naslov vsaj ene knjige, bi bilo lažje.

dejanslo ::

No, zanimali so me kakšni general nasveti, konkretno pa iščem slednje:

Oxford Handbook of Clinical Medicine (Oxford Medical Handbooks) 8th ed - ISBN 9780199232178
Oxford Handbook of Acute Medicine (Oxford Medical Handbooks) 3rd ed - ISBN 9780199230921
Oxford Handbook of Clinical Surgery (Oxford Medical Handbooks) 3rd ed - ISBN 9780198568254


Našel sem ene par trgovin, ki pošiljajo tudi v EU, vendar s tako visoko ceno poštnine, da se skoraj več ne splača. Ali pač nau šlo?
There`s More Than One Way To Do It

genesiss ::

Poskusi tu: http://bestseller.si/ mislim da so cene zelo ugodne, poštnine ni.

bluefish ::

Si že gledal bookdepository? Poštnina je brezplačna, cene za posamezno knjigo so okoli 27€.

dejanslo ::

Aha, hvala, sem počekiral, pa niso bistveno cenejši. Zato me zanima Azija, kjer se te dobijo tudi po ceni okrog 7€ brez poštnine. Kar sem našel, da pošiljajo k nam, so imeli višje (sprejemljive) cene, vendar neprimerno visoke poštnine - po 10-15€ na posamezno knjigo.
There`s More Than One Way To Do It

bluefish ::

Hm, nek catch mora biti, ker so tudi na ameriškem Amazonu cene podobne zgornjim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiaDens Terapija

Oddelek: Loža
262906 (331) mat xxl
»

Knjige za branje

Oddelek: Sedem umetnosti
71150 (974) jizzer
»

Amazon.com; noce poslati v Slovenijo

Oddelek: Loža
185491 (4353) bastadu
»

Handbook of Applied Cryptography na voljo za prenos iz spleta

Oddelek: Novice / Zasebnost
81649 (1647) cryptozaver
»

Dobre strokovne, znanstvene in poljudnoznanstvene knjige (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8029238 (19170) scarble

Več podobnih tem