» »

Skoči v Portorož

Skoči v Portorož

1
2
3

fosil ::

Plačilo je pa kakšno?
Kar se igralcev tiče je pa vseeno ali vzameš enega človeka s ceste ali pa ministra. Igrata enako dobro, za tujce, komur je zadeva namenjena, sta pa oba enako znana.
Nasploh je za take stvari brez veze uporabljat "znane" slovence, ker jih v tujini itak ne poznajo. Samo stane vse skupaj več, ker je "slavne" treba mastno plačat.
Tako je!

bluefish ::

Sodeč po zgornjem članku so sodelovali zastonj.

jype ::

fosil> Plačilo je pa kakšno?

Slava.

fosil> Kar se igralcev tiče je pa vseeno ali vzameš enega človeka s ceste ali pa ministra.

Ja, zato pa ne vzameš nobenega od teh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

jure slabše kot tole ne moreš narediti, oz moraš biti genij da ti rata tole skropucalo, spot pa naj bi stal 50k.

Daš eno dobro žensko v miničo zadaj pa jo snemaš ko hodi po portorožu, gre na sladoled, skoči v morje...to je to. Kaj več pa tako ali tako ne moreš tam predstaviti, saj portorož nima nekega programa za odrasle, mladino, upokojence...

jype ::

Vidim, da bi ti rajš tisto... stvar iz reklame za pokojnine :P

dzinks63 ::

Spot prikazuje točno tisto kar smo, pač malo prf*****n podalpski balkanski narod z glupim smislom za humor na parodije Monty Python. Po svetu je dovoj deb****v katerim se bo to dopadlo. V končni fazi je zadeva dosegla svoj namen.

hamax ::

Madonca smo vzviseni.

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Vidim, da bi ti rajš tisto... stvar iz reklame za pokojnine :P



rekel sem dobro, ne neko plastiko, nafilano s človeškimi organi.

ZaLoMaT ::

Ni pomembno, če je slaba ali dobra reklama. Poanta vsakega oglasnega sporočila je, da si ga zapomniš in da je "udarno" sporočilo! V tem primeru so dosegli svoj namen, saj vsa Slovenija govori o tem spotu, Hrvati in verjetno še kdo drug.
Večina se bo čez čas spominjal tega oglasa "ajajaaaj Portorož to je tam kjer imajo vsi tiste čelade in na koncu kalapurtirajo Vespo v morje". Torej je njihov primarni namen dosežen.

jype ::

Ramon dekers> rekel sem dobro, ne neko plastiko, nafilano s človeškimi organi.

Rekel si "dobro" in "v miniki". Spotu ni treba bit seksualno vsiljiv, da je dober - je prej obratno.

Ramon dekers ::

jure potem pa ne veš kako se delajo oglasi. Kdo je rekel da je sexualno vsiljiv huda bejba lahko ponazarja da imamo v Zloveniji lepe punce (baje).

"Ni pomembno, če je slaba ali dobra reklama. Poanta vsakega oglasnega sporočila je, da si ga zapomniš in da je "udarno" sporočilo! V tem primeru so dosegli svoj namen, saj vsa Slovenija govori o tem spotu, Hrvati in verjetno še kdo drug.
Večina se bo čez čas spominjal tega oglasa "ajajaaaj Portorož to je tam kjer imajo vsi tiste čelade in na koncu kalapurtirajo Vespo v morje". Torej je njihov primarni namen dosežen."

Dvomim da je namen dosežen, če to prebereš v dnevniku še ni nujno da je res, povprečen hrvat si misli keri butalci. Mogoče je odmeven, mogoče ti ostane v glavi, ampak ne da pa ti razloga zakaj bi prišel v Portorož.

lexios ::

V tem primeru so dosegli svoj namen, saj vsa Slovenija govori o tem spotu, Hrvati in verjetno še kdo drug.
Večina se bo čez čas spominjal tega oglasa "ajajaaaj Portorož to je tam kjer imajo vsi tiste čelade in na koncu kalapurtirajo Vespo v morje". Torej je njihov primarni namen dosežen.


True! Ciljamo torej na domače goste? In na to namiguje že slogan "SKOČIMO v Portorož"!? Koga? Smetano? Upokojence? Žurerje? Ni bilo sicer govora o širših ciljih projekta? Predvajanju v tujini, youtube itd?

Se sicer absolutno strinjam, da gre za odlično idejo! Vsaka čast avtorjem. Je pa imho niso razvili do polnega potenciala! Krive so morda tudi želje naročnika. Kljub failom gre še vedno za enega boljših slovenskih izdelkov (heh, če ne štejemo še spota Urške Čepin, ki poseka vse po vrsti>:D). Jebiga, "šok tretma" med slovenskimi oglaševalci je trenutno očitno na višku popularnosti. >:D

Bo spot kjer "vsi nosijo nore čelade in katapultirajo vespo v morje" na slovensko obalo res privabil še koga razen tradicionalno domačih gostov in Italijanov?;) Koga? Padalce v Kempinski Palace?;) Kaj mi spot kot tujcu pove o Portorožu ali Sloveniji?

So what, če se bo "večina" čez 2 leti še vedno spomnila tega spota? Spomnili se bodo tudi "reklame za pokojninsko reformo" - je bil namen pokojninske kampanije tudi dosežen?;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Ramon dekers ::



Še enkrat poglejte si tale posnetek, in primerjajte z narejenim skropucalom. To je to, s čimer bi se morala Slovenija predstavljat, neokrnjena narava pa poslat takle oglas sredi šanghaja, bankoka...pa zmagaš.

ZaLoMaT ::

Seveda, bi lahko vse skupaj izpadlo boljše, vendar tudi ni tako katastrofalno, kot nekateri opevate zadevo.


Glede tujine: Nemcem je všeč ...

Ramon dekers ::

je všeč tudi hrvatom baje:)kaj to pomeni? naval turstov? Vse kar je v tem spotu ok je beyba, pa še ta je v napačnem kontekstu notr dana.

Zalomat kaj predstavlja ta oglas? Nevem no potrošniki niso bebci.

lexios ::

Seveda, bi lahko vse skupaj izpadlo boljše, vendar tudi ni tako katastrofalno, kot nekateri opevate zadevo.


Super je, ker vsaj je! ;) Pričakujem pa, da ekipa razvije idejo naprej, širše kar se oglaševanja celotne Slovenije tiče...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Ramon dekers ::

če je super samo zato kar je potem je vseno če ga sploh ni, in če bo delal ista ekipa kot je delala tole skropucalo, bo smo še večja žalost. Če je človek sposoben dati tole kot oglas potem se lahko zamislimo kje smo. Hrvatom se ni potrebno tržiti za njih je splošno znano da imajo lepo morje, mi se moramo, in bebci s takšnimi idejami ne pripomorejo k ničemur.

Limit-sky ::

Ramon dekers je izjavil:



Še enkrat poglejte si tale posnetek, in primerjajte z narejenim skropucalom. To je to, s čimer bi se morala Slovenija predstavljat, neokrnjena narava pa poslat takle oglas sredi šanghaja, bankoka...pa zmagaš.


Ej, Ramon, verjetno si linke zamešal. Tole je zanič. Jaz ne vidim nobene minike in lepotičke, ki se sprehaja in potem skoči v vodo in "je to to"?
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Vajenc ::

Komad "Here i come here i go" ima fajn ritem in taprav naslov z refrenom. Sicer pa nekako ne paše na predstavitev slovenskega mesta. Video je za moj okus dobro posnet. Scenarij je ravno tako ok. Največja zmaga pa je simpatična glavna igralka.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Ramon dekers ::

Limit-sky verjetno si malo zamešal. Pojdi malo nazaj brati. Jure je vprašal če ima kdo idejo za boljši spot, dal sem samo predlog, kako bi lahko z nizkim budgetom naredil dober spot.

Limit-sky moraš brati od začetka ne na sredini, saj veš tako kot knjige, abecede se tudi ne začneš učiti na sredini.

darkolord ::

Ramon dekers je izjavil:



Še enkrat poglejte si tale posnetek, in primerjajte z narejenim skropucalom. To je to, s čimer bi se morala Slovenija predstavljat, neokrnjena narava pa poslat takle oglas sredi šanghaja, bankoka...pa zmagaš.
Ampak tisto je reklama za Portorož. Portorož nima kaj dosti naravnih znamenitosti, prav tako tudi man-made starejših ali ogleda vrednih stvaritev; ima hotele, kazinoje, par lokalov in majhno plažo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Ramon dekers ::

darklord true. Zato pa je potrebno Zlovenijo predstavljati kot celoto ne samo obalo. Portorož sam po sebi pa nima nič za pokazat. No župana ki je črn, to pa tudi ni neka posebnost ali pač...če pa želijo videti turisti črnega župana gredo lahko v zda tam imajo črnega predsednika lol.

pa niti magnificova muska ne gre v ušesa. Obup je tole. Boljša bi bila Maja Keuc.

Vajenc ::

Ramon dekers je izjavil:

darklord true. Zato pa je potrebno Zlovenijo predstavljati kot celoto ne samo obalo. Portorož sam po sebi pa nima nič za pokazat. No župana ki je črn, to pa tudi ni neka posebnost ali pač...če pa želijo videti turisti črnega župana gredo lahko v zda tam imajo črnega predsednika lol.

pa niti magnificova muska ne gre v ušesa. Obup je tole. Boljša bi bila Maja Keuc.

Portorož ima za pokazat točno to kar so pokazali v predstavitvenem videu: plažo, soline, kazino, najbolj nobel hotel v tem delu Jadrana, lokale, letališče ... Bossman pa je sicer župan Pirana (kamor sicer spada tudi Portorož; edit po googlu) ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

lexios ::

če je super samo zato kar je potem je vseno če ga sploh ni, in če bo delal ista ekipa kot je delala tole skropucalo, bo smo še večja žalost. Če je človek sposoben dati tole kot oglas potem se lahko zamislimo kje smo. Hrvatom se ni potrebno tržiti za njih je splošno znano da imajo lepo morje, mi se moramo, in bebci s takšnimi idejami ne pripomorejo k ničemur.


Za razliko od tebe mislim, da ekipa, ki je razvila idejo in uspela sestaviti ta spot zmore še bolje! Če gre za predstavitev Portorža ali Slovenije je imho nekje 30-40% kadrov odveč, brezveznih, mejijo na videospot za predstavitev komada in turistu ne povedo ničesar (intermezzo, ki služi le temu, da se Magnificov komad izpelje do konca...)! Ta "intermezzo" se da odlično nadomestiti z 20% kadrov, ki povedo več o Portorožu, ali širše, vseskupaj pa povezujejo izvirne ideje in humoristični vložki - nimam nič proti norim čeladam, dokler je še kaj v prvem planu... In rezultat bi lahko bil spot, ki bi konkuriral "Incredible India"!

Ampak tisto je reklama za Portorož. Portorož nima kaj dosti naravnih znamenitosti, prav tako tudi man-made starejših ali ogleda vrednih stvaritev; ima hotele, kazinoje, par lokalov in majhno plažo.


Opcija A) močno skrajšaš zadevo...
Opcija B) zastaviš projekt širše (predstviš celo obalo, širšo Slovenijo mogoče...)
...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Ramon dekers ::

no vajenc vse je bilo pokazanov v napačnem kontekstu, magnatov z denarjem ti ne boš privabil s temle idiotksimi spoti. Če pa šteješ 15 let in si nek otrok pa valda da ti je fascinantno vespa v vodo.lol

"Za razliko od tebe mislim, da ekipa, ki je razvila idejo in uspela sestaviti ta spot zmore še bolje! Če gre za predstavitev Portorža ali Slovenije je imho nekje 30-40% kadrov odveč, brezveznih, mejijo na videospot za predstavitev komada in turistu ne povedo ničesar (intermezzo, ki služi le temu, da se Magnificov komad izpelje do konca...)! Ta "intermezzo" se da odlično nadomestiti z 20% kadrov, ki povedo več o Portorožu, ali širše, vseskupaj pa povezujejo izvirne ideje in humoristični vložki - nimam nič proti norim čeladam, dokler je še kaj v prvem planu... In rezultat bi lahko bil spot, ki bi konkuriral "Incredible India"!"

Torej si v grobem in zavitem povedal da je spot zanič ki ne predstavlja nič drugega kot smešne čelade. To si zavil v celofan in rekel da naj ta ekipa sestavlja ideje dalje, z manjšim kadrom. Tako bo zadeva konkurirala spotu incredible india. Čestitke.

49106 ::

racprodaja je izjavil:

Da niti letališča nimamo v Portorožu pa da morejo vsi skočit s padalom če hočejo prit v Portorož???

Slovenija moj doma

Ramon dekers ::

49106 je izjavil:

racprodaja je izjavil:

Da niti letališča nimamo v Portorožu pa da morejo vsi skočit s padalom če hočejo prit v Portorož???

Slovenija moj doma



kam pa lahko greš s tega letališča, v Anglijo mogoče? Je kakšna direktna (zaresna) povezava poleg panoramskega leta?

Vajenc ::

no vajenc vse je bilo pokazanov v napačnem kontekstu, magnatov z denarjem ti ne boš privabil s temle idiotksimi spoti. Če pa šteješ 15 let in si nek otrok pa valda da ti je fascinantno vespa v vodo.lol

Če bodo še na parih mestih govorili o spotu približno toliko kot mi, je namen spota dosežen. Štejem kar nekaj več kot 15 let, če to kaj šteje, skok z Vespo pa je za moj okus predrag a glede na vsebino spota na mestu. Upam, da so pred skokom spraznili in spucali tank in ostala maziva z Vespe :)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

lexios ::

Ramon, če je fail 30% je fail 30%, ne 100%; kaj teb ni jasno? :P

Btw., promoviraš spot, ki se začne kot oglas za Adidas in se ga naveličaš nekje pri 0:40... Res pa je, da spotu "Skočite v Portorož" manjka več podobnih predstavitvenih vložkov!;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Ramon dekers ::

Vajenc je izjavil:

no vajenc vse je bilo pokazanov v napačnem kontekstu, magnatov z denarjem ti ne boš privabil s temle idiotksimi spoti. Če pa šteješ 15 let in si nek otrok pa valda da ti je fascinantno vespa v vodo.lol

Če bodo še na parih mestih govorili o spotu približno toliko kot mi, je namen spota dosežen. Štejem kar nekaj več kot 15 let, če to kaj šteje, skok z Vespo pa je za moj okus predrag a glede na vsebino spota na mestu. Upam, da so pred skokom spraznili in spucali tank in ostala maziva z Vespe :)



koliko si star? resno? si že bil v kakšni drugi državi? na drugih mestih ne bodo govorili toliko kot mi, verjemi mi. Večina držav se zna promovirati, hrvatom se pa res ni treba.

lexios je izjavil:

Ramon, če je fail 30% je fail 30%, ne 100%; kaj teb ni jasno? :P

Btw., promoviraš spot, ki se začne kot oglas za Adidas in se ga naveličaš nekje pri 0:40... Res pa je, da spotu "Skočite v Portorož" manjka več podobnih predstavitvenih vložkov!;)



pri spotu za adidas veš da se gre za reklamo za čevlje pri tem oglasu tudi če pogledaš samo 30% ne veš kaj so hoteli pokazati. Torej je fail celoten spot.

Zgodovina sprememb…

lexios ::

tem oglasu tudi če pogledaš samo 30% ne veš kaj so hoteli pokazati. Torej je fail celoten spot.


Kako hudiča ne veš, sj si visoko izobražen? >:D

Jst pa še kdo ve, pa zaradi tega še vedno ne trdim(o), da gre za popoln izdelek!;) Tistga s čevlji pa tud nisi razumel zgleda...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Ramon dekers ::

lexios ta spot bo torej privabljal štajerce, gorenjce in ostale slovence? Nevem no tvoja inteligenca je očitno tudi fail. Gre se zato da privabimo tujce. Sam vem kaj je portorož ampak tujec ne bo vedel kaj je, kaj hudiča hočejo povedati, mogoče promovirajo skok z letalom, who knows.

Vajenc ::

koliko si star? resno? si že bil v kakšni drugi državi? na drugih mestih ne bodo govorili toliko kot mi, verjemi mi.

To ti ne bom verjel na besedo. Sicer pa si lahko za prvi vtis prebereš vzpodbudne nemške odzive na že omenjeni YT verziji.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Ramon dekers ::

eh verjemi mi na besedo. Očitno sam še nisi bil zunaj našega hriba. Naj oni govorijo kar hočejo, štejejo cifre, das geld, money...turizem se zaradi tega ker so 15 letniki navdušeni da smo spustili vespo v morej ne bo povečal, pa če se na glavo postaviš.


in če vprašaš tujca kaj bi znal povedati o portorožu bi ti povedal na takle način: lol

Zgodovina sprememb…

ZaLoMaT ::

Ramon dekers je izjavil:

ZaLoMaT kaj predstavlja ta oglas? Nevem no potrošniki niso bebci.
Spot predstavlja ravno to kar lahko vidiš/izkusiš v Portorožu. Tudi kakšna Alaya bi bila primerna ...

Ramon dekers ::

ZaLoMaT je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ZaLoMaT kaj predstavlja ta oglas? Nevem no potrošniki niso bebci.
Spot predstavlja ravno to kar lahko vidiš/izkusiš v Portorožu. Tudi kakšna Alaya bi bila primerna ...



ti imaš pa dobro razvita čutila da po tem spotu okusiš Portorož:))

bluefish ::

Zato pa je potrebno Zlovenijo predstavljati kot celoto ne samo obalo.
Oglas je namenjen promociji Portoroža, ostalo tukaj ni važno.

49106 ::

Ramon dekers je izjavil:

49106 je izjavil:

racprodaja je izjavil:

Da niti letališča nimamo v Portorožu pa da morejo vsi skočit s padalom če hočejo prit v Portorož???

Slovenija moj doma



kam pa lahko greš s tega letališča, v Anglijo mogoče? Je kakšna direktna (zaresna) povezava poleg panoramskega leta?


Verjetno pa lahko skočiš s padalom ;)

ZaLoMaT ::

Ramon dekers je izjavil:

ZaLoMaT je izjavil:

Spot (((predstavlja))) ravno to kar lahko vidiš/izkusiš v Portorožu. Tudi kakšna Alaya bi bila primerna ...

ti imaš pa dobro razvita čutila da po tem spotu okusiš Portorož:))

Argumenitrana debata niso smeškoti.
Prosim zavoljo drugih, ne piši več takšnih neumnosti, saj delaš budalo iz sebe, adijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaLoMaT ()

Ramon dekers ::

ZaLoMaT je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ZaLoMaT je izjavil:

Spot (((predstavlja))) ravno to kar lahko vidiš/izkusiš v Portorožu. Tudi kakšna Alaya bi bila primerna ...

ti imaš pa dobro razvita čutila da po tem spotu okusiš Portorož:))

Argumenitrana debata niso smeškoti.
Prosim zavoljo drugih, ne piši več takšnih neumnosti, saj delaš budalo iz sebe, adijo!



ne bodi no jezen, na podlagi tvojih argumentov ne evem kaj človek lahko čuti v portorožu, oz bi lahko občutil s to (((predstavitvijo))) mogoče pač rabi človek takšna čutila kot jih imaš ti, ali pa potrebuje skoz s padalom. Nevem in mi ni jasno.

Ko smo pri argumentirani debati saj samo nekaj flancaš kaj predstavlja spot in da spot predstavlja portorož realno pa tujec s tega spota ne more vedeti kaj mu hoče povedati, mogoče je to panoramski let in nato skok z aviona.

Evo še enega:)) so tako fletni

EDIT>:kdo so to drugi, so ti mogoče naročili da naj neham pisati. Jah vem hudo je če ima človek gužvo v glavi.

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Nekateri govorite o spotu.
In točno to je tole, spot. Moral pa bi bit oglas, oziroma reklama.
Spot je namenjen zabavi, oglas pa je namenjen prodaji.
Tako je!

darkolord ::

Ker Portoroža nihče ne prodaja, je tole čisto lepo promocijski video.

Vajenc ::

fosil je izjavil:

Nekateri govorite o spotu.
In točno to je tole, spot. Moral pa bi bit oglas, oziroma reklama.
Spot je namenjen zabavi, oglas pa je namenjen prodaji.

Reklamni spot je vrsta reklame in lahko spremlja tudi oglas, če češ.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

smash ::

spot je fantastičen, enostavno trga

ne vem zakaj bi delali spot za celo državo, če je bil namen predstavitev portoroža, in to portorož je

o spotu govorijo čisto vsi v sloveniji, tudi hrvatje, avstrijci, italijani, itd., kar pomeni, da je namen dosežen

ramon dekers - skoraj vsak tvoj post vsebuje elemente agresivnosti. Potem sem videl tvoj naziv, da si persona rudis, kar pomeni, da tvoje argumente ne gre jemati resno.

vespa v morje? govorite o nekem praznem tanku? pa a ste resni? ta pljunek nafte v morje? več nafte priplava z morskim tokom

mogoče je res, da je spot malce predolg...ampak ne vem..ko sem si ga pogledal drugič, mi je bil še boljši in še bolj sedel

lexios ::

o spotu govorijo čisto vsi v sloveniji, tudi hrvatje, avstrijci, italijani, itd., kar pomeni, da je namen dosežen


Še enkrat zastavljam retorično vprašanje - o Urški Čepin je govorila cela Slovenija, je bil namen pokojninske kampanije dosežen?

ne vem zakaj bi delali spot za celo državo, če je bil namen predstavitev portoroža, in to portorož je


Ni potrebe. Zakaj pa delat spot kjer se zrola cel Magnificov komad?

smash ::

lexios je izjavil:

o spotu govorijo čisto vsi v sloveniji, tudi hrvatje, avstrijci, italijani, itd., kar pomeni, da je namen dosežen


Še enkrat zastavljam retorično vprašanje - o Urški Čepin je govorila cela Slovenija, je bil namen pokojninske kampanije dosežen?

ne vem zakaj bi delali spot za celo državo, če je bil namen predstavitev portoroža, in to portorož je


Ni potrebe. Zakaj pa delat spot kjer se zrola cel Magnificov komad?


ampak spot z urško čepin je bil slab, tale je pa dobr

magnificov komad pač sede direktno v ta spot, kje je tu problem? ker tebi ni všeč?

lexios ::

ampak spot z urško čepin je bil slab, tale je pa dobr


:)) Kako, zakaj slab? O njem je nekaj ur po objavi govorila cela Slovenija!>:D Me zdj štekaš?

Kvaliteto spota "Skočimo v Portorož" (s stališča turistične reklame) sodiš po tem kdo vse govori o njem? Torej sta oba "oglasa" dobra, in namen je bil/bo najbrž dosežen pri obeh...;(( Btw. marsikdo je hvalil tudi parodijo Urške Čepin.


magnificov komad pač sede direktno v ta spot, kje je tu problem? ker tebi ni všeč?


Super sede, moje stališče je zgolj da v 3+ minutah lahko o Portorožu kot turist izvem več - sicer pa good job!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

jype ::

lexios> Btw. marsikdo je hvalil tudi parodijo Urške Čepin.

Show me :|

lexios ::

Poglej si komentarje v temi "Slovenska levica", mogoče je med "it`s a parody, maybe you just don`t get it" komentarji tudi kakšen tvoj...

"Eh, folk pač ne zastopi. Potem pa čustveno odreagirajo in osebno napadejo vse, ki se s tem ne strinjajo. Meni osebno se zdi oglas s Čepinovo dobra parodija raznim oglasom, sicer iz prejšnje kampanje, ki jih je ven metala nazadnjaška protireformacijska klika iz vrst ŠOU, sindikatov in nenazadnje tudi samooklicanih desničarjev."

Dalje brskaj sam, za svoje komentarje pa najbrž sam bolje veš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

jype ::

lexios> Poglej si komentarje v temi "Slovenska levica", mogoče je med "it`s a parody, maybe you just don`t get it" komentarji tudi kakšen tvoj...

Sem pregledal. Nisem našel nikogar, ki mu bi bil spot všeč. Morda pa le sklepaš, da "levičarjem" okus diktira partija, pa si zato v zablodi?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Info glede slovenske obale, izola itd

Oddelek: Loža
184007 (2895) MIHAc27
»

kje v SI so gokarti

Oddelek: Loža
439446 (6111) amigo_no1
»

I feel sLOVEnia - A story of success and happines (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546278 (4754) darkolord
»

S kolesom na morje

Oddelek: Loža
3917743 (14410) BrezCilja

Več podobnih tem