» »

Age of Mythology problemi.

Age of Mythology problemi.

YuGo ::

serbus.
Nikakor ne morem zagnat te igre...pojavi se črn ekran (kot stanje pripravljenosti)..edino kaj lahko naredim je reset...vse možne gonilnike sem že sprogal, od originalnih (priloženi na cdju), do najnovejših na Nvidijini strani...pa nič...vedno isti problem...


lp

jos69 ::

Kateri OS in grafo uporabljaš ?

Airskull ::

To se tud men dogaja , vendar pri drugih špilih kot so NFS HP2, Planscape Torment...
Mam pa Win xp + sp1 in GeForce 3 Ti200 + detonator 40.72
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Han ::

Z Detonatorji 30.82 deluje v Win2k v redu na TNT2.

Sem pa imel isti problem na Radeonu 8500, dokler nisem naložil starejših Catalystov (2.23)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

YuGo ::

tega problema še zdaj nisem rešo..sem htel it deus ex spilat, pa je isto sranje...xp+gf4 mx440+detonatorji novi...

lp

s4sH ::

probaj z malo starejsim detonatorjem... meni se je dogajalo isto pri drugih igrah, recimo ko sem pognal Free TV (programcek) se je racunalnik kar ugasnil in ko sem ga prizgal nazaj sem dobil msg da so se win xp obnovili po katastrofalni napaki8-O ... sem dal kar nazaj starejse detonatorje in dela "vse"...

MI_KO ::

1. zaženi v Safe Načinu! To je meni pomagalo!

Drugač pa je špil ful v r...! Meni neprestano ven meče, pa še neki kvadrati se okrog miši pojavljajo!

[D|g|t] ::

a je za kej??? (AOM)

YuGo ::

no vsem ki bodo meli podobne tezave sporocam, da sem sam resil problem...service pack 1 je blo treba instalirat in zdaj zadeva dela...tudi deus ex, ko je mel isti problem..

lp

AngelOfDeath ::

saj sp1 pa tak ali tak moraš met instaliran :\

BendeR ::

Ok pri meni se je pojavo nadležn problem z tem špilom ko ga zaženem pridem skozi začetno sivenco po tem filmu pa me vrže v winse in mi javi initialization faild.
Se komu kaj sveti kaj bi lahko blo.
Moj sistem je naslednji:
D800
256MB
Abit KT7A v1.1
Geforce 2 mx 32mb
OS je winxp z sp1,detonatorji pa 41.09.
:=)

BendeR ::


MI_KO: jaz ga tudi lahko samo usposobim v AoM - Safe video.Tak da veretno mama probleme z gonilniki.V čem je finta tega safe video moda,kaka je razlika kot pri navadnem zagonu razen da ne kaže začetnega filma in da je v winodowd načino pridržan?

Windowd način se mi zdi neuporaben saj je premali.:D
:=)

MI_KO ::

Ne vem v čem je finta. Jaz sem to prebral na nekem tujem forumu, ker mene špil zajebava ko norc! Sprva se ni hotel zagnat, pol pa še ven meče, pa neki kvadratki se pojavljajo okol kurzorja, tak da je igranje nemogoče!

Jaz sem ga samo enkrat moral zagnat v safe modu. Pol sem mensezdi nekaj na nastavitvah spremenil pa je laufalo tud normalno!

BendeR ::

Hm zanimivo bom malo pomrdal nastavitve pa poročam če je pomagalo.
:=)

YuGo ::

safe mode pravis?
sej to je pri meni isto delalo...če imaš xpje si inštaliraj service pack 1 in ponovno inštaliraj igro..gonilnike daj najnovejše in zadeva bo delala..

lp

BendeR ::

Zgoraj sem napiso da mam sp1 gor in mam tudi najnovejše uradne gonilnike tak da .....
:=)

MI_KO ::

Kak sem jaz dober::D

Hey! If anyone is having a hard time with Age of Mythology crashing to the desktop after the movie plays with an "initialization failed" error, try setting your desktop resolution to 16 instead of 32...Worked for me

Izpisek iz foruma na sharereactor - ju! Mislim, da je to to, kar je meni pomagalo. Trej: zeženi v safe mode in prestavi na 16 bitne texture!

Pa poročajte, če vam špil kaj ven meče, pa če vidite kvadratke okol miši (ko jih boste vidli, boste vedeli kaj mislim!)

BendeR ::

Heh ravno sem hoto to napisat:D
Šel sem not v varnem načinu in spremenil iz 16 v 32bitno.In glej ga zlomka delalo je.Heh si me prehitel:D :\

Torej šel sem skozi celi tuturial in zadeva je delovala preizkusil pa sem tudi kampanijo in je tudi špilalo tak da dela zdaj.Vseeno hvala.
:=)

BendeR ::

Pa daj no ko bom glih zdaj comp skoz okno vrgo.Spet ne dela oz v igro pridem pol pa me ven meče po nekaj minutnem igranju.
:=)

Airskull ::

men so pa probleme rešil starejši driverji, bolj natančno 30.91 in zaenkrat delajo vsi špili brez da bi se mi monitor in comp ugašala
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

BendeR ::

Pom sprobo malo spreminjat drivere.Mam pa itak same probleme z toto grafo in to že vse od 23.11 naprej.
:=)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TweakForce Xtreme-G 260.99 & 9800 GTX problem

Oddelek: Strojna oprema
91072 (927) m0f0x
»

Okvara prenosnika ---ne vem česa :>

Oddelek: Pomoč in nasveti
221522 (987) kiros
»

Hheeeeeeelp!!! nv4_disp.dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
141240 (990) dondevil
»

a bo treba grafo zamenat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191349 (936) Scorpia
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251436 (1175) MaD_Mavr0

Več podobnih tem