» »

Izbris lučke na števcu pri avtomobilu

Izbris lučke na števcu pri avtomobilu

jalovec09 ::

Se res izbriše, če se odklopi akumolator za nekaj časa. Avto je star 10 let.

T0RN4D0 ::

Res je, dokler bo akumulator odklopljen, zagotovo ne bo gorela nobena lučka.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

amigo_no1 ::

Lučka za kaj ? Kaj bi rad popravil& spremenil ? Katero vozilo ?

Zgodovina sprememb…

harvey ::

1. tip vozila
2. katera lučka (servisna)

Da se resetirati, vendar ne svetujem odklop akamulatorja, ker to "zmede" tudi druge elektronske naprave (blokada vžiga motorja, daljinsko odpiranje vrat, radio, etc.)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

black ice ::

harvey je izjavil:

Da se resetirati, vendar ne svetujem odklop akamulatorja, ker to "zmede" tudi druge elektronske naprave (blokada vžiga motorja, daljinsko odpiranje vrat, radio, etc.)

Kako pa potem menjaš akumulator?

Good Guy ::

black ice je izjavil:

harvey je izjavil:

Da se resetirati, vendar ne svetujem odklop akamulatorja, ker to "zmede" tudi druge elektronske naprave (blokada vžiga motorja, daljinsko odpiranje vrat, radio, etc.)

Kako pa potem menjaš akumulator?


kleme prklopiš na napajanje.. kje je tle problem

St235 ::

Ne pretiravaj. Kdo pa priklaplja avto na kleme če menja akumulator? a če luči pozabiš je pa avto treba na servis peljat, da ga usposobijo?

Ne vem , kaj voziš, ampak vsi avtomobili se znajo brez težav pobrat po odklopljenem akumulatorju. Na žalost avtorja teme to pomeni, da bo tudi da je velika verjetnost da bo servisna lučka še vedno gorela. Ponavadi se zgubijo postaje na radiju, pa kaka povprečna poraba se resitira in to je to.

amigo_no1 ::

Kodo za radijo je včasih potrebno vpisati.

AngelOfDeath ::

St235 je izjavil:

Ne pretiravaj. Kdo pa priklaplja avto na kleme če menja akumulator? a če luči pozabiš je pa avto treba na servis peljat, da ga usposobijo?

Ne vem , kaj voziš, ampak vsi avtomobili se znajo brez težav pobrat po odklopljenem akumulatorju. Na žalost avtorja teme to pomeni, da bo tudi da je velika verjetnost da bo servisna lučka še vedno gorela. Ponavadi se zgubijo postaje na radiju, pa kaka povprečna poraba se resitira in to je to.



Nekateri novejši avti ne smejo ostati brez napajanja. Saj ga je potem potrebno priklopiti na računalnik da spet deluje normalno. Tako da bi bil jaz previden pri izbiri besed da se vsi avtomobili poberejo...
edit: Slovnica

Venomus ::

Avto se priklopi na tester in se lučko ugasne. Ni neka znanost to.

Good Guy ::

St235 je izjavil:

Ne pretiravaj. Kdo pa priklaplja avto na kleme če menja akumulator? a če luči pozabiš je pa avto treba na servis peljat, da ga usposobijo?

Ne vem , kaj voziš, ampak vsi avtomobili se znajo brez težav pobrat po odklopljenem akumulatorju. Na žalost avtorja teme to pomeni, da bo tudi da je velika verjetnost da bo servisna lučka še vedno gorela. Ponavadi se zgubijo postaje na radiju, pa kaka povprečna poraba se resitira in to je to.


če furaš cliota k ma električnega sam pomik stekel vse ostalo je pa mehansko ti res ni treba skrbet za tole...

Dr_M ::

Za menjavo akumulatorja ni problema, ker je odklopljen samo par minut.
Vecji problem je, ce ga odklopis za dlje casa.
Povsem verjetno je, da razne lucke pogasnejo, ko odklpis akumulator za nekaj casa, ni pa nujno.
Recimo meni ne dela daljinec, ko sem odklopil aku za cez noc, ko sem ga filal. Mam pa zdej za 1L nizjo porabo :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Šimpanz ::

Na dve leti staremu avtu sem pred meseci menjal akumulator, pa razen tega da sem moral spet vpisati postaje na radiu ni nič zgodilo. Sosedi se je zgodili pri pol leta starem avtu da je pustila prižgane luči an avtu čez vikend tako da je čisto spraznila akumulator. Po zagonu s klemami je vse delovala ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri štarter-zaganjalec avtomobilskega akumulatorja

Oddelek: Na cesti
385102 (2937) brbr21
»

Pomoč pri akumulatorju (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7614943 (10731) D3m
»

VW GOLF IV 1.9 TDI PROBLEM Z VŽIGOM

Oddelek: Na cesti
3911690 (11089) SkIDiver
»

Dvojni inverter 12 - 220 v avtomobilu - yes or no?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
223030 (2603) Primorec
»

Polnenje akumulatorja

Oddelek: Na cesti
287284 (6898) Brane22

Več podobnih tem