» »

Seznam slovenskih gesel (password wordlist)

Seznam slovenskih gesel (password wordlist)

SleepLess ::

Lep pozdrav!

Zanima me, če je morda kje javno objavljen kak večji seznam najpogosteje uporabljenih slovenskih gesel. Potreboval bi za potrebe diplomske naloge v okviru katere pišem Android aplikacijo, katera je namenjena varnosti Wifi omrežij(zaznava se njihova zaščita, lokacija, lahko jih shranimo/naložimo v XML, ...). Iz pridobljenih podatkov bom nato naredil statistiko slabo zaščitenih/nezaščitenih Wifi omrežij in podobno. V Android app pa sem za hec hotel še dodati vsaj en prikaz "napada" na Wifi točke, ampak ker neRootani telefoni ne omogočajo monitor mode-a sem zelo omejen. Zato bi rad prikazal enostaven napad s pomočjo najbolj uporabljenih gesel.

Torej če ima kdo kaj takšnega "na zalogi" ali pa morda ve za kake zanimive linke se priporočam :)

RockyS ::

slovar in imena + števila in logika od zadaj pa je to to.
Mogoče še telefonski imenik v povezavi z računi tipa ime.priimek =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Opkow ::

fizikalac ::

Glej da boš uporabu še default gesla od routerjev :) Velik sreče pa upam da boš pol sharal APP ;)

Zgodovina sprememb…

David4747 ::

A ima slučajno še kdo kje v kotičku trdega diska spravljen kakšen slovenski wordlist? Spomnem se da sem pred leti pobral wordliste z 360percent, ampak nikakor jih ne morem najti...

111111111111 ::

SleepLess je izjavil:

V Android app pa sem za hec hotel še dodati vsaj en prikaz "napada" na Wifi točke, ampak ker neRootani telefoni ne omogočajo monitor mode-a sem zelo omejen. Zato bi rad prikazal enostaven napad s pomočjo najbolj uporabljenih gesel.

Za hec se teh stvari ne dela.

SeMiNeSanja ::

Kaj misliš kar brutforce app narest? To pa lahko dolgo traja, da boš kam 'vdrl' - external power bank obvezen :)

b4d ::

6 let kasneje :D
b4d.sablun.org

111111111111 ::

Sploh nisem opazil. :)

SeMiNeSanja ::

Pa res! :O;((

RejZoR ::

Drugače se za ta namen lahko uporabi avast! Mobile Security (WiFi Security modul). Skenira vse naprave z znanimi default gesli in pa tistimi za katere se ve, da so bili ukradeni v raznih večjih hackih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Yacked2 ::

SSKJ + pravila
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

SaXsIm ::

RejZoR je izjavil:

Drugače se za ta namen lahko uporabi avast! Mobile Security (WiFi Security modul). Skenira vse naprave z znanimi default gesli in pa tistimi za katere se ve, da so bili ukradeni v raznih večjih hackih.


Samo stran od Avast crapa.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sledenje telefonu z Gps-jem

Oddelek: Loža
144703 (4381) Phantomeye
»

Mobilci in programska zaščita zanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
163831 (3416) Chev
»

Android tracker, lokacija, lost phone

Oddelek: Mobilne tehnologije
71181 (1083) z00s
»

Priljubljen vektor za krajo identitete - pametni telefon

Oddelek: Novice / Varnost
259456 (7602) Roadkill
»

Kateri protivirusni program za android telefone

Oddelek: Mobilne tehnologije
206429 (6182) technolog

Več podobnih tem