» »

Gumball3000 2011

Gumball3000 2011

$%&/() ::

Zdravo!

Kot mogoče že veste se je danes preko slovenskega ozemlja vila kolona superšportnih avtomobilov v okviru dogodka Gumball 3000 (http://www.gumball3000.com). Dogodek teče preko 8 evropskih držav od Londona pa vse do Istanbula, kar skupaj nanese okoli 3000 milj.

Kot pravi avtomobilski entuzijast sem se danes okoli 10. ure zjutraj odpravil na most preko južne ljubljanske obvoznice, skupaj s še nekaj ljudmi smo potrpežljivo čakali na prve ''ballerje'', ki naj bi prispeli nekje do enajstih. Kmalu smo jih zagledali, oni so se pa na našo srečo ustavili na Petrolu na Barju. Skozi raznorazne vrste vegetacije sem se nekako prebil do bencinske postaje in začel slikati ter snemati.

Tukaj so rezultati (oziroma še bodo, posnetke bom najbrž naložil jutri, ko bom prišel do povezave 20/20). Slik na žalost ni veliko, ker sem večinoma snemal. Stay tuned - jaz bi skoraj omedlel, ko sem zagledal Aston Martin One-77 :P
Na žalost nisem imel veliko časa, tako da sem s težkim srcem kmalu zapustil prizorišče. Če ima kdorkoli kakšno fotko oz. video, se priporočam :))







  • zavaroval slike: bluefish ()

Venomus ::

Hvala za slike, jaz sem čisto pozabil, da je bilo to že danes. Sem zamešal za kakšen teden.

Si videl kakšnega Hasselhofa ali koga druga znanega? Par naj bi jih bilo v karavani.

Gladi ::

Hasselhof naj bi že odstopil, heh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

red_baron ::

HEHE zadnja slika je Nissan R34:)

$%&/() ::

Nobenega znanega nisem videl. Hehe, je bila ena bjonda s Ferrarijem 360 in registracijo BLONDES, hah. Drugače pa svašta avtov, razni Bentleyi (CGT večinoma), Ferrariji (360, 458), že omenjeni R34 Skyline, TVR Tuscan, Aston Martin (DB9, One-77 8-)) in mnogi drugi. Nisem videl vseh, daleč od tega, in mi je kar malo žal, da sem moral prizorišče predčasno zapustiti.

Freezy ::

So bli pa zgleda kr dost na pumpah:D

$%&/() ::

Ce koga zanima:





Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel Core 2 Quad q8200 problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
8610004 (5944) kuglvinkl
»

Eligium

Oddelek: Igre
7750 (586) yoco
»

Star računalnik

Oddelek: Strojna oprema
111622 (1242) d4vid
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329271 (21641) Jst
»

Vaši najljubši avtomobili o katerih samo sanjate. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7414663 (12929) iso2000

Več podobnih tem