» »

Kateri repeater??

Kateri repeater??

tomaz321 ::

Nujno potrebujem nek repeater za WiFi, ker ne morem drugače rešiti problema s signalom (noben router ne potegne tako daleč - kolega je tudi nekaj sprobaval z enimi routerji in jačanjem signala, kabla pa tudi ni mogoče potegniti). Malce sem gledal naokoli in težko se odločim - kaj svetujete - kaj je enostavno za nastaviti (s tega vidika se malce nagibam k spodnjemu TP-linku), kaj ima dober range in dobro kompatibilnost z ostalimi routerji (podpora n-standardu...)

Malo sem gledal tele:

TP-Link wa730re

Edimax Br-6524n

TrendNet TEW-638apb


Zanimajo pa me tudi vaši predlogi.

fosil ::

Dostopna točka ne pomeni da zadeva deluje tudi kot repeater.
Tako je!

Hexx ::

Daš dd-wrt na katerikoli ruter ki ga podpira in je rešena zadeva :D

tomaz321 ::

fosil je izjavil:

Dostopna točka ne pomeni da zadeva deluje tudi kot repeater.


To mi je jasno, zato sem malo gledal naokoli in našel te tri, ki sem jih zgoraj naštel - naj bi imeli že v osnovni specifikaciji, da lahko delujejo kot repeater oz. bridge


@ Hexx :
Daš dd-wrt na katerikoli ruter ki ga podpira in je rešena zadeva


Verjamem, da je to izvedljivo, vendar nisem ravno expert na tem področju, pa me zanima, če obstaja kakšna preprostejša zadeva - tu so spet vprašanja, kateri je naj router ki podpira dd-wrt, eni pravijo, da to ni zastonj zadeva in je nekako omejena, kako se vse to spet konfigurira, kako je z garancijo v tem primeru, če sam nalagaš nekaj na router, kako se potem vse skupaj nastavi, ali je zadeva stabilna in kompatibilna z ostalimi.........

Jaz bi prosil za simpel rešitev, ki preverjeno dobro deluje - če je to dd-wrt , kako potem to narediti in na keteri router (več pomoči rabim) Hvala!

Daedalus ::

Ena dva taka v bridge mode med lokacijama, pa maš za ene par kilometrov lufta>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ojačevalnik WiFI signala: katerega izbrati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6032837 (2676) 135063
»

DD-WRT repeater bridge

Oddelek: Pomoč in nasveti
51810 (1549) davor92
»

daljši doseg wifi signala

Oddelek: Omrežja in internet
366320 (4633) maremare
»

Siolov Sinope568+ r4 modem/router

Oddelek: Omrežja in internet
91684 (1466) amacar
»

linksys wrt160nl + MEDIONŸ P89137 WLAN ojačevalnik prekinja wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
92640 (2532) floyd1

Več podobnih tem