» »

Nakup zvočne in zvočnikov

Nakup zvočne in zvočnikov

ChiefThunder ::

Pozdrav!

V bljižnji prihodnosti kanim kupiti malce boljši zvočni sistem. Naj povem, da računalnik uporabljam predvsem za igre in poslušanje mp3- jev. Kaj se mi splača kupiti? Ali je sploh smiselno nabavljati surround sistem ali si ubodem boljšo 2d varijanto?

V mislih sem mel nekak live player 5.1 pa še ene pripadajoče zvočnike. Nič fancy pa predrago. (Za informacijo; zdej mam sb 128 pa ene navadne zvočnike)

Skratka, vsi predlogi in nasveti so dobrodošli.

Hvala in lp.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

TylerDurden ::

Logitech ima neke lesene zvočnike 5.1 se mi zdi ali 4.1. Glasni ko hudič pa dober zvok, pa še pocen so (34k SIT). Mislim, da imajo celo daljinca, nisem pa prepričan.
Let\'s make some soap ...

urosh ::

TylerDurden kaj bi pa naj to bil model? kje pa stanejo toliko?


lp

fizolcek ::

Pomoje je mal zamesu z Genius zvocniki http://www.geniusnet.com.tw/product/spe... ki stanejo glih okol 35k v Comingu.

Fizolcek

ChiefThunder ::

tnx. še kakšni nasveti?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

TylerDurden ::

Ups :)
Let\'s make some soap ...

neo ::

Creative Inspire 5300 5.1 sistem!!Ne mores falit!Pa oni od logitecha tudi ni slab!

jRk0 ::

logitech z-560
You fuck up once, you loose two teeth.

aambro ::

Jest bi ti svetoval Creative Inspire 5300 - http://mimovrste.domenca.com/trgovina/i...

Zanima me, ce ima kdo kako pripombo na "mimovrste": ti zvocniki so namrec dalec najcenejsi tu.

jos69 ::

izdelek ne obstaja?????
a kdo ve kje še imajo te zvočnike poceni

AngelOfDeath ::

Mogoče tukaj

Klik

jos69 ::

Pol je pa še vseeno pri Mlacomu cenej.
A ve kdo iz prakse povedat a so boljši creaive iinspire 5300 ali tisti Geniusovi -leseni za 34k

Marko007 ::

V PCFormatu so bili tile Geniusi slabo ocenjeni, Creative Inspire pa dosti boljše.

Creativi špilajo čisto OK, Geniusov pa še nisem imel priložnosti slišati, tako da ti z lastnih izkušenj ne bi znal povedat razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marko007 ()

iso2000 ::

A ni bolje en kvaliteten HI-FI sistem postavit, pa potem gor računalo priključit - je pa seveda vse skupaj dražje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
131069 (864) glinik
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472357 (1654) boštjan
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232359 (1687) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332791 (2101) partysound
»

nakup zvocnikov

Oddelek: Zvok in slika
181700 (1391) LunKi

Več podobnih tem