» »

SYSTIN temperatura?

SYSTIN temperatura?

ItsTrue ::

No, celo noč mi je laufal računalnik, zjutraj se zbudim in pogledam malo temperature s HW monitor... SYSTIN 126°C ?! No way... Odprl sem kišto, probal na northbridgeu, dobro, heatsink je bil na dotik topel, vendar niti blizu 60° kaj šele 126. Odperem še asusov program all suite, tam pa kaže -60°! Joj joj... Torej pokvarjen senzor, ali se da to kako doma popraviti? Oh, pozabil sem še povedati, da imam i5 2500k OC'd na 4.63 GHz, vendar mi je celo noč idlal... Tako da ne vem...
še motherboard:
-asus P8P67

še slika :)


EDIT:
-sedaj je na 73°... Ali je možno, da senzor le ni pokvarjen? Ampak pri 126°... Mislim, da bi se takrat moral zbuditi zaradi dima, hehe...
  • spremenil: ItsTrue ()

Rias Gremory ::

Možno je da je senzor pokvarjen...
glede temperatur -60°C ni možno razen če se igraš kaj z tekočim dušikom ali suhim ledom :P, 126° pa tudi dvomim da je res toliko visoka temperature ker se pri taki toploti procesor že skuri.

Probaj še z kakšnim drugim programom pogledati temperaturo (Real Temp naprimer).

Lp, LinksysOne
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

ItsTrue ::

hah, odkrito povedano niti ne vem kaj je SYSTIN temperatura.. sedaj mi jo sploh ne kaže ^.-. Drugače pa jedra so od 38- 74 ° tako da to je ok

Rias Gremory ::

No sej tut jst nism prepričan za kaj je ta senzor...Tako kot sem rekel: lahko je pokvarjen, ali pa je kaj z biosom narobe ki odčitava. Ampak pomoje če ti vse drugo dela lepo ni za skrbet. Kdaj MED igro prižgi everest (http://www.lavalys.com/products/everest... ali pa Real Temp (http://www.techpowerup.com/realtemp/) in poglej kakšne so temperature (pri tem seveda ne glej SYSTIN temperature, ampak glej da so vse druge temperature OK).

Lp, LinksysOne
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Spajky ::

Če kaže katerikoli senzor 127°C ali podobno; je senzor v kurcšlusu!
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup CPU hladilnika

Oddelek: Kaj kupiti
181388 (934) Brainstorm
»

Prvo polnjenje baterije

Oddelek: Strojna oprema
187339 (7203) blackbfm
»

[Python] Ali se da narediti...

Oddelek: Programiranje
263375 (2580) Rias Gremory
»

Kako zapeči bootable dvd z Ubuntujem

Oddelek: Programska oprema
5698 (636) Rias Gremory
»

Windows Vista - Trdi disk melje v nedogled

Oddelek: Operacijski sistemi
132176 (1899) garg

Več podobnih tem