» »

Nakup Alienware

Nakup Alienware

pecavar34 ::

Pozdravljeni

Mene zanima predvsem nakup prenosnika Alienware. Ali kdo ve mogoče kako je z garancijo pri nas če ga pripeljem iz Nemčije?

Se pa odločujem med slednjima:
Prvi

Drugi

Razlika je samo v ramih, v kolikor bi se pa pocenila naslednja verzija z eno grafično AMD 6970 2gb bi pa slednjega vzel.

Lp
Asus ROG G751JY

jazbec ::

in zakaj bi kupil za jajca-baterija ne zdrži dolgo in greje se
za ta denar dobiš dosti dosti boljši destkop mašino
pa ta prenosnik boš težko okoli prenašal (če ga neboš je destkop logična izbira)

bluefish ::

Glede garancije povprašaš pri zastopniku za Dell v Sloveniji.

In ja, ti prenosniki so precenjeni in s svojimi 4kg in slabo avtonomijo baterije povsem neprimerni za prenašanje naokoli. Za ta denar tako dobiš odličen gaming računalnik, pa ti še ostane denar za en spodoben laptop.

Siddh ::

plačaš samo za ime, poleg tega je 16gb pomnilnika v prenosniku je resnično preveč


pecavar34 ::

Hvala za odgovore ampak predvsem nočem desktop računalnika, ker me bo malce basalo s prostorom (slitev) in ga nimam kam dat. Do zdaj sem si sam sestavil desktop rač. in je bil ok, zdaj bi ga moral pustiti doma, ampak na novem prenosniku bi pa tud kak blackops še užgal ko bo čas.
Asus ROG G751JY

zoot ::

Potem ti pa želim veliko fragov.

bluefish ::

No, tudi če ne želiš desktop mašine, bo igranje povsem spodobno na kakem "navadnem" zmogljivejšem prenosniku za pol manj.

Siddh ::

http://www.agt.si/racunalniska-oprema/p...
to bi lahko bil dober prenosnik, ampak je samo moj predlog in jas nimam pojma o hardwaru v prenosnikih


pecavar34 ::

Siddh je izjavil:

http://www.agt.si/racunalniska-oprema/p...
to bi lahko bil dober prenosnik, ampak je samo moj predlog in jas nimam pojma o hardwaru v prenosnikih


Imaš prav baje je tudi ta asus kar dobra mašina...
Asus ROG G751JY

Siddh ::

po moje bi se v igrah celo bolše obnesel, hd 6870 in gtx 460 sta precej podobni, ampak nisem ziher za mobilne verzije




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS eee pad transformer TF101

Oddelek: Kaj kupiti
183177 (2451) Runnagain
»

Nasveti za nakup novega laptopa za igre.

Oddelek: Kaj kupiti
151293 (906) kmetek
»

Linux linux linux

Oddelek: Operacijski sistemi
172781 (1925) BlaY0
»

Nakup prenosnika za okoli 2000€

Oddelek: Kaj kupiti
333227 (2592) lopov
»

Nakup prenosnika od 1000 do 1400 €

Oddelek: Kaj kupiti
71665 (1307) nurmaln

Več podobnih tem