» »

Nov računalnik- problemi

Nov računalnik- problemi

aJPOD ::

Dobil sem nov računalnik in inštaliral winse 7. Dela vse lepo in prov,.. nekje sem ga posral in imam namesto 1 TB samo 14gb diska in ta je že poln in me zanima kje ga lahko povečam oz. še kakšnega dodam, in pa internet. Pri vsakemu računalniku smo vedno morali vpisovati neke številek da bi začel delati, vendar ne morem priti v ta program da bi jih vpisal, resolucijo ekrana pa lahko nastavim samo na 1280x840 mislim, čeprav moj monitor podpira full hd, grafa pa tudi, je pa res da mi računalnik še ni zaznal taravega monitorja. LP

matonson ::

Za disk klikneš desn klik na my computer>manage>disk management izbereš tvojo c particijo in daš extend. Izbereš velikost. Pri resoluciji pa kot kaže nimaš pravih driverjev za grafično.

bluefish ::

Ena velika zmeda podatkov in težav. V prihodnje piši bolj razumljivo, da se bo sploh dalo konkretneje pomagati.

Za disk si oglej situacijo v start > run > diskmgmt.msc in sem prilepi screenshot.

Pri internetu se mi ne sanja, kaj želiš povedati.

Za resolucijo pa boš moral namestiti ustrezne gonilnike in nato nastaviti ločljivost preko njihovih nastavitev.

aJPOD ::

huh to sm pa res zmedeno napisal :P. OK disk sm povečal rad bi pa dodal še enega to pa narediš? no pa še screen shooti za internet
 win 7 1x

win 7 1x

in pa

ameba ::

Pri nakupu računalnika si dubu zravn CD od matične, vtakn ga v DVD rom in poinštaleri driverje.
Napiš kero grafično maš ....

aJPOD ::

res je, sam mislm da neki ni hotu oz. je za grafo ni hotu emm x ASUS P8H61-M REV 3.0 - Intel H61/DDR3/VGA/1155/mATX

ameba ::

Jst mam podobno matično in sm mogu iz CDja poinštalirat driverje. Poišč v CDju ikono LAN tm notr morš met driverje.
Lej CD je zravn z razlogom in ne mi govort, da ne dela, ker zmeri dela....




Če maš Ati radeon si tuki izber driverje za grafo....

http://support.amd.com/us/Pages/AMDSupp...

aJPOD ::

ok najdu, dj mam diske poštimane un cd morm pa az vsak šit posebi inštalirat tko da upam da se bom znajdu

ameba ::

Tuki maš driverje od matične

http://support.asus.com/Download.aspx?S...

aJPOD ::

še resolucijo pa je

Malajlo ::

Hja, če mrežne nima inštalirane, težko na net pride.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z biosom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5750 (703) fairtex444
»

Gaming comp do 600€

Oddelek: Kaj kupiti
304316 (3521) Master_Yoda
»

Računalnik noče zaspati

Oddelek: Pomoč in nasveti
465752 (5248) opeter
»

Dober komp, low fps =S

Oddelek: Pomoč in nasveti
111029 (800) wazzup7
»

Problem z driverji (win7)

Oddelek: Programska oprema
382628 (1912) aiko

Več podobnih tem