» »

Je skiro še vedno najboljša reč?

Je skiro še vedno najboljša reč?

LuiIII ::

Na kratko. Ali je skiro še vedno najboljša reč za prevoz od železniške postaje do 1.5km oddaljene službe? Ali je že kaj boljšega, lažjega, priročnega? BTW kateri skiro mi pa priporočate? 80 - 90 kg lastne teže. Hvala.

Malajlo ::

Segway je najbolj komot. Za pelat. Je pa pretežek.
 segway

segway

brodul ::

Men skiro nikoli ni bil všeč. Če se furaš dlje časa te bolijo kolki ali koleno. Domnevam, da nisi v Ljubljani, ker tam bomo dobili v kratkem kolesa. Pomoje se ti splača kupit eno bedno kolo, ki mu delujejo bremze. In ga puščaš pri železniški postaji.
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

Matako ::

S tem boš obrnil nekaj glav:

;)

/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Pyr0Beast ::

Ali je že kaj boljšega, lažjega, priročnega?

Noge.

1.5km ni velika razdalja, poleg tega lahko opraviš še jutranjo telovadbo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

gslo ::

od 12. maja bodo đabe mestna kolesa. na bicikelj.si se registriraš in plačaš 3e letne članarine, dobiš aktivacijsko številko in si nastaviš PIN kodo in to je to. na zemljevidu postajališč vidš, da je eno direkt pred železniško. prednosti uporabe takega sistema je ogromno (btw, 1 ura je zastonj - več kot dovolj), možna slabost je le pomanjkanje bajkov ravno na tem postajališču, ker bo pomoje za tiste, ki z vlakom pridejo v LJ kar win-win pogrutavščina.

jaz sem se registriral in bom storitev uporabljal, upam le da ne bodo docki skos prazni. :-/

LuiIII ::

@Matako: Dobra ideja! Sam ni moj namen obračanje glav, predvsem pa ne svoje. Hvala za vse ideje.

energetik ::

Tud jst ti predlagam pešaka. 1,5km ni nč. Jaz vsak dan do službe prepešačim 1km v vsako smer, pa se ne namatram nič. Bolj se matram z odklepanjem in zaklepanjem bicikla.
Pa še ukrast ti nimajo kaj in na vlak ti ni treba nč vlačit.

tx-z ::

Mene pa ne skrbi to da bojo docki prazni, ampak polni in ga nauš mogu kam parkirat :D Kaj pa pol? Do naslednje postaje, upat da bo frej, pa pol nazaj pešačt :D
tx-z

Venomus ::

Se strinjam, peš je še najboljša izbira.

Sam sem se 1 leto vozil s kolesom po LJ in zdaj pešačim 1 leto, sem se upokojil kot kolesar.
Preprosto boljše je iti peš. Če dež pada, se je težko vozit, razen če ne nosiš s sabo palerine in če si spreten, da z eno roko voziš, z drugo pa držiš dežnik.
Druga stvar je zima. Ker nažalost ne živimo v mediteranskem podnebju, kjer nebi bilo snega, se moramo s tem borit. Potem pa se pozimi vozit po nespluženih pločnikih, včasih moraš tvegat in zapeljat na cesto. Zaradi tega sem imel enkrat zelo bližnje srečanje z Audijem, 1 cm me je rešil in bi bil pod avtom.

Tretja stvar je pa nasplošno promet v Lj. Nič ne rečem, vozniki radi ustavljajo na prehodih in tudi počakajo in dajo prednost, nisem doživel, da bi mi kdo sekal prehod ali kakšno trobljenje. Treba je biti pa 3x bolj pozoren na dogajanje okoli sebe, kot pa če greš peš. Vse se hitreje odvija in si lahko v sekundi pod avtom.

Jaz sem se vozil sicer po Dunajski in tam okrog, kjer so dobre kolesarske steze, si pa ne predstavljam, da bi se vozil po centru.

Sicer si ti spraševal o skiroju, ne o kolesu, kakor sem jaz pisal, ampak mogoče bo kaj koristilo :)

Drugače pa skiroji pri nas niso tako znani, te prej čudno gledajo, kaj se greš. V nemčiji imajo več tega, kakor se spomnim iz Frankfurta, dokaj gost pojav, človek v obleki in s usnjeno torbo na skiroju.

Pyr0Beast ::

Kolo z dobrimi blatniki je boljše kakor peš po plojdri, saj nimaš zapacanih in mokrih hlačnic.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup skiroja

Oddelek: Loža
355665 (1803) Apel
»

Skiro za odrasle - izkušnje?

Oddelek: Na cesti
115092 (2632) BCSman
»

Vožnja v službo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10815091 (10504) Alien123
»

Iščem kul skiro

Oddelek: Loža
4113213 (5307) boogie_xlr

Več podobnih tem