» »

Zaposleni Lek,Union,Mlekarne?

Zaposleni Lek,Union,Mlekarne?

lreijsfkn ::

Oj, zanima me če je kod zaposlen v leku,unionu,mlekarnah ali kakšni drugi večji firmi v lj, da bi lahko kaj več povedal kakšne so kaj razmere tam, odnos do zaposlenih, malica :),itd.

Desty ::

Za Lek in Krko vem, da so plače kar solidne, dobi se tudi vse neobvezne dodatke pri plačah. Razmere so na nivoju. Za LJ mlekarne in Union pa ne bi vedel.

lreijsfkn ::

Ja se je tudi meni zdelo da so farmacevti nekako "najmočnejši", me pa predvsem za elektro področje pri njih, kakšne so kaj vrste dela?

Hammer123 ::

Lek:
Imaš raznovrstno delo. Od upravljanja scada sistemov, kalibriranj, servisiranje&inštaliranje raznorazne elektronike, energetskih sistemov, pa do običajnih vzdrževalnih del. Plača je na začetku malo nižja(a še vseeno boljša kot drugje), vendar se z leti hitreje povečuje. Imaš tudi dodatke na uspešnost oz. doseganje/preseganje ciljev. Tudi "sociala" je za moje pojme solidna(sindikalni izleti, pokojninsko varčevanje, tudi pomoč pri kakem stanovanjskem kreditu se še da dobiti,..). Se pa veliko stvari outsourca.

Aja, da ne bom kake pomote; nisem in nikoli nisem bil zaposlen v Lek-u.

edit: Poznam del kolektiva v Ljubljani in v Mengšu, pa lahko rečem da so vredu(na podlagi sodelovanja). Seveda, kot skoraj povsod drugje, imaš pa tudi tu zaposlene težake.

Zgodovina sprememb…

lreijsfkn ::

aha kul, so me tele stvari zanimale če pa še kdo kaj ve pa kar :)
Drugače pa ja nebi rad padel v neko podjetje ki outsource v tem primeru za lek (ali drugo) ampak sem raje na sprejemni strani :)

Matev ::

Drugače pa ja nebi rad padel v neko podjetje ki outsource v tem primeru za lek


lahko to prevedeš?

lreijsfkn ::

ja res sem malo čudno napisal :)
mislil sem da me ne zanima toliko razvoj oziroma samo vgrajevanje sistemov v (večja) podjetja ampak bi raje tam delal oziroma upravljal s temi vgrajenimi sistemi. upam da se nisem še bolj zapletel :)

fosil ::

Če prav razumem bi bil rad informatik, ne pa programer
Tako je!

lreijsfkn ::

tako ja, v tem smislu.

kody ::

delam v leku...dejansko je vse nadpovprečno ok, super ne more bit nikoli

veliko ugodnosti, samo je tudi veliko dela - ampak saj tako more bit

lreijsfkn ::

@kody me zanimata dve stvari, kakšen imaš običajno urnik, predvsem mislim če imaš nočne? Kaj si pa po izobrazbi oziroma če veš kaj kej počnejo elektro/informatiki pri vas? Drugače pa ja se strinjam delat je treba povsod :)

Zgodovina sprememb…

bozicek ::

kody je izjavil:

delam v leku...dejansko je vse nadpovprečno ok, super ne more bit nikoli

veliko ugodnosti, samo je tudi veliko dela - ampak saj tako more bit


Saj tako bi moglo biti.
Pri nas je bilo vcasih veliko dela, ampak so bile tudi place nadpovprecne
Danes je samo se veliko dela

Potem se pa cudijo sefi. Matr, prej mi (in ostalim) ni bilo problema delat 12 ur ali vec en siht ali recimo priti zjutraj (cca 5 ur; 4h-9h), nato zvecer nazaj (cca 8 ur 17h-1h), in naslednji dan ob 11 dopoldne. Ker sem vedel za kaj in za koliko delam.
Danes naredim kar imam za naredit in zdravo...ko vas jebe
Darila letos samo za poredne

Hammer123 ::

@bozicek:
bi lahko zaupal, kje si zaposlen?

bozicek ::

Nima veze z farmacijo ali cem podobnem

Zivilski sektor, proizvodnja, vodja proizvodnje

gre pa za eno mocnejsih (ne bom rekel vecje, ker nismo tako veliki) firm pri nas, katero je prevzel Merkator in mu nosimo zlata jajca

Saj placa je se zmeraj v redu in po drugi strani so sedaj dolocene stvari boljse, samo jaz pridem na siht da bom dobro zasluzil in ce pomeni tudi veliko dela mi ni problema. Sedaj tudi ne delas vec po 12 ur (8ur maximum), samo point je bil da ce imas dobro placan (LEK) tudi delati ni problema
Darila letos samo za poredne

kody ::

@HiBuck sorry za pozen odgovor, kar se tiče nahega IT nimam mojma, ker nimamo lastnega...je vse outsorce....vsi so preko enega podjetja, tako da naše pravice (sam delam v marketingu) ne vem kako veljajo za njih


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Krka - proizvodnja, izkušnje iz prve roke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8830449 (18716) simone
»

CBRE v Leku

Oddelek: Loža
234288 (2726) tony1
»

Prenos dejavnosti v Leku (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10715810 (11383) MadMicka
»

Avtoklepar plača 1400 evrov NETO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7719755 (17128) xteakwondox

Več podobnih tem