» »

Need For Speed The Run

Need For Speed The Run

mtosev ::

Očitno se nam obeta novi need for speed.


Komentarji?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • zavaroval slike: Tilen ()

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bluefish ::

Meh, celotna serija je na moji shit listi. Vedno znova obljubljajo neke izboljšave, odličen vozni model,... pa od tega nikoli nič. Žal je serija že precej časa nazaj postala še ena v vrsti molznih krav EA-ja.

RejZoR ::

Sorry sam to pa sploh ni res. Zadnji NFS (Hot Pursuit 3)je kljub drastični drugačnosti (velika podobnost z Burnoutom kjer so vključleni policaji) in parimi manjšimi felerji fenomenalna zadeva tam kjer je to pomembno. Vožnja. Single player mogoče res ni neki, ampak online je pa total joy.
Zapreiravano drsenje avtov sicer ni realno ampak je pa zabavno in zahteva ogromno časa in treninga, da stvar zaobvladaš. Proge so tud odlično narejene in po dolgem času igra vsebuje tisto kar je bilo že od nekdaj bistvo NFS-jev. Eksotični superšportniki ala Zonda, Lambo, Veyron, McLaren F1, vse vrste Porschev, Aston Martini, Corvette, odge Viperji itd. Škoda samo da ni Ferrari-jev ampak jebi ga. Prvo ga tud sam nisem hotel sprejet ampak ko pa sem šel na online način pa mi je postal eden boljših špilov.

In tud če pogledaš nazaj ostali "new age" NFS-ji niso slabi. Undercover mogoče malce izstopa čeprav pa je imel po drugi strani najbolj odfukan občutek hitrosti v zadnjem času in ko sem letel z navito Corvetto po zavitih ulicah nisem imel časa niti pomežikniti z očmi oz da bi za stotinko sekunde odvrnil pogled s ceste. Avti so bili tud dobri in mesto solidno narejeno. Carbon mi je bil všeč z Dueli in Downhill dirkanjem ter 3 drastično različnimi razredi (Tunerji, muscli in exotični), vsak s svojimi posebnostmi, ki so se zelo opazile na cesti. Most Wanted pa je itaq eden boljših NFS-jev iz novejšega obdobja. Pa Hot Pursuit tud ni bil ravno zanič čeprav moram reči, da mi je verzija na PS2 bolj dogajala. Underground pa mi sicer ni neki dogajal čeprav je imel prvi U1 spet fenomenalne drag dirkein dvojka odlično tunanje in tweakanje vsega na avtu kar se je potem dejansko odražalo na cesti. Npr za one cross dirke sem vse nastavil na brutalne pospeške z bupno končno. Ampak ker so sami ovinki sem vedno potegnil daleč pred ostalimi z lahkoto. Pa kasneje ko sem se zače igrati s podvozji, da je avtom na ovinkih odnašalo samo zadek, da sem lahko delal nore drifte. Pa oni free challengi na odprti cesti so bili fajn, škoda da ni bilo več poudarka na njih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bluefish ::

Si igral Porsche Unleashed? No, to je tisto o čemer govorim. Ne rečem, da sodobni NFS-ji niso imeli določenih dobrih momentov, vendar je serija pričela izgubljati detajle, ki ustvarijo neko celoto.

Dr_M ::

Mene je zadnji Hot Pursuit prav zelo (pozitivno) presenetil. Prvi dobri NFS po Underground 2.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

RejZoR ::

bluefish je izjavil:

Si igral Porsche Unleashed? No, to je tisto o čemer govorim. Ne rečem, da sodobni NFS-ji niso imeli določenih dobrih momentov, vendar je serija pričela izgubljati detajle, ki ustvarijo neko celoto.


Seveda sem in čeprav je bil legendaren kaj takega pričakovat sedaj je zelo malo verjetno, čeprav po drugi strani SHIFT serija moli taco ravno v to smer.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

subby ::

Dr_M je izjavil:

Mene je zadnji Hot Pursuit prav zelo (pozitivno) presenetil. Prvi dobri NFS po Underground 2.

pozabljaš na most wanted, ki je bil in še vedno je epic

Dr_M ::

Ni bil tako slab, res, ampak se vedno dalec od HP.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bluefish ::

RejZoR je izjavil:

bluefish je izjavil:

Si igral Porsche Unleashed? No, to je tisto o čemer govorim. Ne rečem, da sodobni NFS-ji niso imeli določenih dobrih momentov, vendar je serija pričela izgubljati detajle, ki ustvarijo neko celoto.


Seveda sem in čeprav je bil legendaren kaj takega pričakovat sedaj je zelo malo verjetno, čeprav po drugi strani SHIFT serija moli taco ravno v to smer.
E, ravno to je problem pri današnjih igralcih. Namesto, da bi zahtevali vedno bolj izpopolnjene igre (ne govorim le za dirkačine), se zadovoljijo z žalostnim povprečjem.

revvs ::

Ti trailerji mi spoloh niso všeč, pri filmih ti vse dobre scene pokažejo, pri igrah ti pa nič ne pokažejo, razen neke cut scene. Jaz bi raje videl kako se to igra. Če bi pa hotel gledati film pa si pogledam film oz. če hočem igrati igro ki se igra kot film si pa naložim mass effect ali kaj podobnega, sigurno ne dirke igre.

bluefish ::

To je teaser in je razumljivo, da pokažejo le nekaj malega.

eieieie1 ::

Ma, meni so že NFS-ji dolgo cajta bedni... Jaz pogrešam tisto težavnost iz najstarejših verzij, ko si se recimo moral vračati že na zmagane proge in jih še parkrat odfurati, da si potem lahko kaj nadgradil in potem imel šanso za zmago na novih. In recimo so bile dirke, ko si zastavil svoj avtomobil in če si izgubil si izgubil svoj avto in ni bilo možno sredi dirke kliknit "restart race"...

opeter ::

Hehe, to nedeljski igralci ne bi marali. Posledično bi upadla prodaja = manj zaslužka za EA.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RejZoR ::

eieieie1 je izjavil:

Ma, meni so že NFS-ji dolgo cajta bedni... Jaz pogrešam tisto težavnost iz najstarejših verzij, ko si se recimo moral vračati že na zmagane proge in jih še parkrat odfurati, da si potem lahko kaj nadgradil in potem imel šanso za zmago na novih. In recimo so bile dirke, ko si zastavil svoj avtomobil in če si izgubil si izgubil svoj avto in ni bilo možno sredi dirke kliknit "restart race"...


High Stakes. Ki pa je bil na momemnte, sploh pri pink slip dirkah malce prelahek. Tako sem vedno čakal na te duele, da sem dobil free avto.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Siddh ::

vsaj trailere znajo nardit dobre
njihovim zadnjim igram pa nekako manjka "življenja" ali svežine v dobrem smislu ne pa obupne svežine
ni več nekaj unikatnega, čeprav mam nek občutek, da se bodo hitro pobrali če le nebodo igre pokvarili z nekim težkim careerom ali pa obupnim vmesnikom


Buddah ::

Svaka čast marketingu da jim uspe še vedno prodajat tole igro. Osebno se mi zdi da je šla cela zadeva od U2 počas navzdol, oz. je od Carbona naprej padla v prepad. Bo treba počas spet namestit NFS:2 Special editon =)

RejZoR ::

Evo, November je tu in z njim tudi novi NFS: The Run? Ga je kdo že kupil? Včeraj sem ga šel iskat ampak zaradi release date checka ni šlo pognati zadevo. No, danes pa deluje in sem kar pozitivno presenečen, vsaj po 4 dirkah. Not so primešali še drezanje tipk v vmesnih sekvencah v stilu Fahrenheit, drugače pa je to dirkanje čez ameriko sila zanimivo. V začetnih stageih sem dirkal skozi strmo speljane ceste San Francisca, sedaj pa se podim po odprtih avtocestah. Čez grafiko nimam pripomb, pač Frostbite 2 pogon, deluje povsem tekoče na Ultra nastavitvi na Radeonu HD6950 2GB (1280x1024), handling avtov je drugačen kot v Hot Pursuit 2010 ampak še vseeno daje zelo dober feeling, tako da me ne skrbi glede voznega modela. Edino zvok motorja me malo moti, ker nima tapravega rohnečega efekta. Furam Porscheja in ima pri max hitrosti mal hecen zvok, kot bi skoz nabijalo v blokado. Tud nimam pojma po kakšnem principu izbiraš avte med samo dirko. Vsaj na začetku izbereš takega kot sam hočeš, naprej pa verjetno kakor nanese situacija.

Skratka če kdo že ima se lahko dodamo med frende pa odigramo kakšno online dirko če ste za :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

69charger ::

Malce so sfalili z tem NFSjem. Najprej,kakšen bedak gre zaklepat špil na 30fpsjev na PCju? In potem še kompleten port feel. Res bi bila lahko kar dobra arkadna dirkačina ampak so malce sfalili,spet.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

RejZoR ::

Če je 30fps lock se sploh ne opazi, tko da mi je vseeno. Kar pa se konzolnega porta tiče pa je tečno samo z glupimi zabitimi restart sekvencami, ki jih ne moreš prekinit, preskočit, fakin nič. Zapelješ 2cm iz ceste in po terenu vidim, da bi mirno lahko rešil situacijo ampak ne, igra se hladno odloči da moram ponavljat. In če nočem uporabit retry traja celo večnost da naloži progo. Kar je spet tečno za znoret. To je edino kar mi gre blazno na jetra. Mogoče še bolj opazno ker igram na Hard in so določeni deli težki za popizdit in jih lahko ponavljaš v tri krasne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

onitam ::

RejZoR je izjavil:

Če je 30fps lock se sploh ne opazi, tko da mi je vseeno. Kar pa se konzolnega porta tiče pa je tečno samo z glupimi zabitimi restart sekvencami, ki jih ne moreš prekinit, preskočit, fakin nič. Zapelješ 2cm iz ceste in po terenu vidim, da bi mirno lahko rešil situacijo ampak ne, igra se hladno odloči da moram ponavljat. In če nočem uporabit retry traja celo večnost da naloži progo. Kar je spet tečno za znoret. To je edino kar mi gre blazno na jetra. Mogoče še bolj opazno ker igram na Hard in so določeni deli težki za popizdit in jih lahko ponavljaš v tri krasne.


Jaz ženem na 1440x900 vse Ultra vsync na off na moji HD6870 pa je 30FPS ZDALEEEEEEEEČ premalo; KATASTROFA!. Drugače pa soliden vozen model (nekje na ranku Undercover)

@ko boš vozil kako pravo simulacijo boš opazil razliko med 50 in 55fps ala reakcijski časi.
bleh

Gray_Warden ::

ma kaj bi ti rad? 30 fps pomeni da imaš POPOLNOMA TEKOČO SLIKO. 30 fps so zaklenili preprosto zato, ker več enostavno ne rabiš pod nobenim pogojem. Zakaj bi mogla grafična proizvajat 60 fps, če jih je za popolnoma gladko tekočo sliko dovolj že 25?? Če imaš 60 fps to pomeni da po nepotrebnem greješ grafično...če omejih na 30, grafična pa bi zmogla 60 fps, to pomeni da se bo grafična kartica bistveno manj grela in pokurila manj energije.

NFS NI SIMULACIJA, tako da odzivni čas tu nikakor ni pomemben.

Zresni se.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Vikking ::

Je zadeva podobna igralnosti, Porsche Unleashed?

onitam ::

Gray_Warden je izjavil:

ma kaj bi ti rad? 30 fps pomeni da imaš POPOLNOMA TEKOČO SLIKO. 30 fps so zaklenili preprosto zato, ker več enostavno ne rabiš pod nobenim pogojem. Zakaj bi mogla grafična proizvajat 60 fps, če jih je za popolnoma gladko tekočo sliko dovolj že 25?? Če imaš 60 fps to pomeni da po nepotrebnem greješ grafično...če omejih na 30, grafična pa bi zmogla 60 fps, to pomeni da se bo grafična kartica bistveno manj grela in pokurila manj energije.

NFS NI SIMULACIJA, tako da odzivni čas tu nikakor ni pomemben.

Zresni se.



''Popolnoma tekoča slika'' nebo nikdar, saj je film(igra) sestavljena iz večih slik. Lahko pa dobiš, da je čim bolj tekoča. In ne, oko ne prepozna le 30fps (kot nam hočejo dopovedat ''znanstveniki''). Tekoča slika pri meni spada nad 45-50fps; vse pod tem je zame moteče, ker sem navajen na FPS-je z 60+ fps.
Meni osebno to dejstvo pokvari zabavo pri igri.
Glede grafične: f1 2010 mi laufa na 40% loada pa mam turbopolnilnik v računalniku (stopinje nad 80C).
bleh

Tilen ::

Še ena igra pri kateri igranje na maksimalnih nastavitvah (@1920x1200) presega mejo 1200 MB spomina na grafični kartici. Zelo, zelo redko utripanje tekstur (brez OC), ko se doseže peak in spomina enostavno zmanjka. Igra na GTX 470 teče "tekoče" @30 fps na ULTRA nastavitvah. Skratka, še enkrat, 1280MB je premalo.

p.s. Je pa res, da igra glede na moje komponente ne ponudi maksimalnih nastavitev. Najbrž ravno zaradi premalo spomina na grafični kartici.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

RejZoR ::

Ne vem če je utripanje tekstur povezan s premalo spomina. Prej grafični glitch, ker se občasno pojavlja tud pri meni, pa imam 2GB spomina na grafični (HD6950 2GB). Tko za stotinko sekunde utripnejo nekatere texture, toliko da opaziš ane?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tilen ::

Ja, samo zelo redko. Do koliko pa prideš s porabo spomina? GPU-Z ima real time graf.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

RejZoR ::

Oz zdele sem bolj natančno gledal, ne utripajo texture ampak sence. Verjetno spet kakšna butasta fora z driverji. Kot vedno. S sencam so vedno problemi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sssaga ::

PORAZNO!

1920x1080 vse na ULTRA in dela samo 30 fps (capped-zaklenjeno) pri porabi GPU-ja 40% in da o i7 na 4 Ghz+ ne govorim...

Sedaj mi pa povejte, KAJ ZA HUDIČA so mislili developerji, ko so portali na PC?
Veste kakšen LAG mam pri zavijanju. Neznosno.

A zato mamo Uber kompe? PUUUJ!

Tilen@ Meni na 470 GTX porablja pod 700MB. Hmm...


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

RejZoR ::

Sej to ni edina napača. Najbolj tečna je, da ko zbiješ policaja in te vrže v akcisjko sekvenco ko gledaš kako se policaj kotali okoli, takrat igra izklopi gas (plin) tvojega avta. Čist vedno ko sem razbil policaja me je nasprotnik prehitel, pa sem bil 2 sekundi v prednosti in v policaja se nisem zataknil ampak sem ga samo dregnil od strani, kar ti ne zbije skoraj nič hitrosti. To je šele fuj in fej. Da nasprotnikov na tračnicah ne omenjam. Če ti butneš njega se ne zgodi nič. Če on butne tebe te pa odfuka s proge. Prav pogrešam čase, ko je bil Ai vsaj sposoben, vse kar delajo danes je shekan, cheaterski Ai, ki se zanaša zgolj in samo na računalniški advantage nad playerjem in ne na sposobnost vožnje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tilen ::

Sssaga je izjavil:

PORAZNO!

1920x1080 vse na ULTRA in dela samo 30 fps (capped-zaklenjeno) pri porabi GPU-ja 40% in da o i7 na 4 Ghz+ ne govorim...

Sedaj mi pa povejte, KAJ ZA HUDIČA so mislili developerji, ko so portali na PC?
Veste kakšen LAG mam pri zavijanju. Neznosno.

A zato mamo Uber kompe? PUUUJ!

Tilen@ Meni na 470 GTX porablja pod 700MB. Hmm...




Zato, ker imaš manjšo resolucijo. 1200 višine ftw.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

subby ::

baje bodo odstranil cap v bližnjem patchu... sam še nimam špila in ga tud ne mislim kupit v bližnji prihodnosti... razen če bo seveda kakšen velik popust kje
sam vseen dobro vem, kako nadležno je igrat s samo 30fps, split second ma isti problem - čist neigralno na pc

Sssaga ::

Tilen je izjavil:

Sssaga je izjavil:

PORAZNO!

1920x1080 vse na ULTRA in dela samo 30 fps (capped-zaklenjeno) pri porabi GPU-ja 40% in da o i7 na 4 Ghz+ ne govorim...

Sedaj mi pa povejte, KAJ ZA HUDIČA so mislili developerji, ko so portali na PC?
Veste kakšen LAG mam pri zavijanju. Neznosno.

A zato mamo Uber kompe? PUUUJ!

Tilen@ Meni na 470 GTX porablja pod 700MB. Hmm...




Zato, ker imaš manjšo resolucijo. 1200 višine ftw.


Haha! Pa kaj je s tabo? Dobro vem kako skalira z resolucijo in misliš, da bo pri teh 10% nabilo VRAMA za 2x?

:))

Tilen ::

Mogoče si samo premalo igral, da bi prišel do pravega peaka.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kixs ::

Pri meni igra dela tekoce. Vecinoma mi teh 30fps ni tako motecih. Konfiguracijo grafike imam nastavljene na auto. Sicer pa 1920x1200 locljivost. Lepo se da igrat preko tipkovnice. Kaksne zakasnitve tipk ne zaznam, le vcasih se mi zdi da katera ne prime - sam to ni zakasnitev. Sigurno bo potrebno pocakat na kaksen patch.

Sicer pa mi ni vsec obcutek hitrosti, ki je pri vseh avtih enak.

Po igralnosti mi je TDU se vedno najboljsi. Ceprav se mi ga ne da vec spilat. Ampak toliko nisem spilal v zadnjih letih nobene igre.

lp

ameba ::

Živjo !

Ali mogoče kdo ve kaj narediti, ko mi pri inštalaciji vrže vn, da rabi Gamepart35. Gledu sm po googlu, nisem našel nič pametnega oz. same sumljive zadeve.

Če je kdo našel rešitev, na jo deli :-P


Hvala

Sssaga ::

Por FIN!



Končno bom lahko nadaljeval :))

Bolf3nk ::

Kateri crap nfs. Probal in zbrisal. Ma ne moreš no. Lahko voziš ko zmešan in te bo nasprotnik vedno dobil. Tudi nasprotnik ti ne udide. Bedarije da ni večje.

Outsajder ::

Do most wanted so vsi zakon še posebej underground 2 potem naprej pa so samo še polomije delal.

$%&/() ::

Gallardo ima še isti zvok kot v Most Wanted. Lazy bastards.

RejZoR ::

Ja, sploh zato ker bi moral Gallardo veneti kot Porsche ane? Lol. Zvoki motorjev so fenomenalni, sploh iz bumper kamere katero uporabljam v vseh dirkačinah. V12 Vantage zveni prav noro. Pravzaprav je zvok eden izmed razlogov, da me je vleklo igrat. Še raje pa bi videl(slišal) take zvoke v NFS Hot Pursuit 2010, kjer pa je špil svetovni ampak zvok motorjev so pa čist zajebal.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

$%&/() ::

Ma ja, sej načeloma so kar kul, samo malo me je Forza 4 razvadila :P

denabiker ::

ola. Dobil sem igro od kolega in sem jo za foro instaliral. Pa kaj rabim za en PC, da bi tekoče poganjal tole igro? Mislim HD resolucija in na high detajle? Slabih 30 fps imam, katastrofa. Ni glih optimizirana za PC.
DIRT 3 mi pa tako lepo dela...

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Katastrofa? Zadeva leti. Samo obvezno izklopi V-Sync v nastavitvah, drugače špil zaklene fps na 30fps.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sssaga ::

Zadeva s patchem odstrani limito.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841426 (27924) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386017 (5189) bambam20
»

The Crew

Oddelek: Igre
183628 (2653) RejZoR
»

Need For Speed: World (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17625200 (16929) Luka321
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211712 (9286) Sandi1987

Več podobnih tem