» »

Ali je načo sir pekoči sir?

Ali je načo sir pekoči sir?

roginc ::

Ali je načo sir pekoči sir ali iz njega naredijo pekočo omako?

Good Guy ::

A form of processed cheese mixed with peppers and other spices is often used in place of freshly shredded cheese in institutional or large-scale production settings, such as schools, movie theaters, sports venues, and convenience stores, or wherever using freshly grated cheese may be logistically prohibitive. Such processed cheese is referred to in the United States as "nacho cheese", and alternatively "queso cheese" or "stadium cheese" or "pump cheese". Though originally formulated as a cheaper and more convenient source of cheese to top nachos, this dip has become popular enough in the U.S. that it is available in some Mexican-themed restaurants, and at major grocery stores, in both name-brand (Frito-Lay, Tostitos, and Taco Bell) and off-brand versions.[9] Unlike many European cheeses, "nacho cheese" bears no geographical indication or other regulated guarantee of ingredients, process, or quality, beyond the general legal definition for cheese products as established by the U.S. Food & Drug Administration.

LuGi ::

Nah.. razen ce vzames kaksno pekoco razlicico =)

roginc ::

Meni se zdi vedno malo pekoči=)

Brias ::

ZELO dalec prec usemi vsaj kar se da dobiti v SLO je Jubilee nacho sir... je kar drazju od ostalih, in ga je zadnja leta tezko dobiti na vsaki polici, vcasih se je tega dalo dobiti v sparu, merkatorju.....

uvoznik oz. distributer je http://www.univerzal-com.si/blagovne_zn...

Novo Polje cesta IV/1
1260 Ljubljana
Slovenija
E-mail:
uc@siol.net
uc@univerzal-com.si
Tel./Fax.:
+386 1 529 20 60
+386 1 528 35 88
+386 1 528 49 28
+386 1 549 74 80

Skladišče BTC, Šmartinska cesta 152 g (Interspar Citypark - klet)
PRIKAZ NA ZEMLJEVIDU
MAREKOVIČ MILAN
tel/fax: +386 1 523-34-77


vprasaj ce se kdo razen njih to prodaja, pa da nimajo sedaj samo gostinjsko pakiranih 1kg+... dobili so se pakirani v 0.33 kg embalazah is so stali cca 1k sit :)

to je nacho... vse ostalo v slo je zelo slab priblizek...

aja pa javi mi ce se da dobiti pri njih... zainteresiran tudi jaz :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

Brias ::

sorry za doublepost, evo poslal, dobil odgovor:

Pozdrav,

Hvala za povpraševanje.

Sedaj nudimo Nacho sir.omako 425g z blag.znamko Ricos-Jubilee ne več-je pa enak.

Oskrbujemo Mercator ,Spar,Eleclerc.



http://www.ricos.com/products_cheese_ch...


bom danes/jutri kupil, sprobal, javil...

se je pa jubile najbolje obnesel ce si samo piksno dal v vodo in pogrel ne direktno ampak prek vode... po odprtju je bilo dobro pojesti v 2-3 dneh...

LP

Good Guy ::

Uf tole bo pa treba probat....

mogoče kdo ve kdo dobavlja tele zadeve horsu v btc-ju?

Mare3 ::

Haha hors v btc-ju brez načota je res kod da bi zemljo jedel :P Če kdo ugotovi kje se dobi načo kot v btc-ju anj sporoči!

fosil ::

Tale se dobi pri nas.
Tako je!

KoMar- ::

Žal je zanič. Edini pravi je bil Jubilee, ki so ga nehali prodajat in pa tisti v Horsu, ki ga prodajajo samo na veliko.

Steinkauz ::

Ta tina je naravnost ogaben.

Yoda Master ::

Jp tega sem dobu v lokalnem sparu in leclerku je pa 5€ za konzervo ampak ma vsaj nacho okus, v nasprotju z drugimi približki.
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

Brias ::



Cheese Sauce Gourmet Nacho
Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce is fast becoming the favorite among nacho lovers with just the right amount of "heat". A creamy and delicious nacho cheese sauce that is ready to serve. Add up to 26 ounces of water to every can for increased yield. Tasty hot or cold!
z mal jalapeno paprichicami...

evo... kupil v merkatorju, 6.5 eur ,,,

ze ko sem ga odprl se predno sem ga probal sem videl da isto kot jubilee ni sans da je...

malo sem ga dal na torilje in jih zapekel v pecici, malo sem ga pogrel in nafilal paprike ki sem jih popekel na zaru, in kar je ostalo, dal na zrezke iz zara...

well....

ce je jubilee do glave, je ta do popka, in ostali v sloveniji do pete :)

je pa res da je kot noc in dan ko ga v vodi segrejes do 70 stopinj.... takrat... je fake jubilee :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

KoMar- ::

Ja, tega sem že kupil. Pregrešno drag in pa ja - to ni Jubilee :(

Ne morem verjet, da se ne da dobit tistega pravega, kremastega nacho sira pri nas :(

Avenger ::

Kolk ma pa to kej maščob pa E-jev?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

LuGi ::

Važno da je dober ostalo ni pomembno >:D

madog ::

maščob ene 113% suhe mase, ejev pa vse k jih poznajo plus še 3 ki jih ne poznajo.

Kar je dober ne gledaš kolk pa kaj ma....
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

KoMar- ::

Jp, pomoje zadeva ni ravno zdrava, ampak koga briga, ker je okusna :D

Oh, dobri stari časi, ko sem lahko sam pojedel celo piksno Jubileeja, mmm :)

Mare3 ::

Če zna kdo nemško ta internetna stran je napisana na konzervi nacho sira iz horsa. http://www.mex-al.de/shop/index.php?pag... Če kdo ajde naj pove ;)

Brias ::

http://www.mex-al.de/shop/index.php?pag...

he he

najdu... sam slike so verzija 1.0 in 1.1 beta, drugace ime produkta enak in fotka kaj je za dobit pri nas...
300241
Mexal Nacho sir
3000g
Pakiranje: 6
Cena z DDV
Kos: 15,00€ (3.594,60 SIT)
Karton: 90,00€ (21.567,60 SIT)
http://www.meksiko-si.com/nacho.php



Za ceno 15,02€ v diskontu KZ Metlika v Savljah. V bistvu imajo celoten program mexico-si.com po praktično enakih cenah.

pakiranje je veliko, porabit treba hitro, folk priporoca da das zmrznt, in ko rabis, pustis da se samo odtaja, da ne pretiravaz z mikrovele... :)

KoMar- ::

Well well well. Samo pismo to bi skoraj morali narest group buy in si razdelimo teh 3 kg, ker je škoda stran metat :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skuta in mladi sir

Oddelek: Loža
192665 (1949) techuser
»

Tuš cash&carry - kako izgleda

Oddelek: Loža
147028 (6367) Ganon
»

Nacho sir

Oddelek: Loža
53830 (2198) radmannsdorf
»

Slovenski mlečni siri

Oddelek: Loža
273788 (2910) fantasycamp
»

NACHO

Oddelek: Kaj kupiti
161306 (1090) ||_^_||

Več podobnih tem