» »

Tuš cash&carry - kako izgleda

Tuš cash&carry - kako izgleda

gejtim ::

Vsake toliko kupujem kake zadeve v večjih pakungah in vidim pogosto da to imajo v tuš cash&carry. Najprej sem mislil da za to rabiš biti podjetnik, pa vsake toliko slišim od koga, da se da tudi brez s.p./d.o.o.-ja tam kupovati.

Ve kdo kaj več? Najbližji mi je recimo ta v BTC-ju (zadaj za avtohišami).. a je tam kot navadna štacuna (greš notri, voziček, police, nabereš robo, blagajna, plačaš, greš ipd), ali moraš nujno naročit prek spleta (ker za splet piše samo za pravne osebe???). Lahko takoj plačaš (gotovina, kartica,..), ali ger samo na predračune ipd?

Hvala na informacijah!

SaXsIm ::

Greš, vzameš, plačaš z gotovino, odneseš. Zakaj misliš, da se reče cash&carry?
SaXsIm

gejtim ::

Jah nevem.. recimo mercator ima napisano:

Cash&Carry je samoizbirni način prodaje na debelo in je namenjen prodaji blaga vsem vrstam pravnih subjektov, ki kupujejo blago za nadaljnjo prodajo in predelavo.

Za pridobitev članstva v Cash&Carry centrih je potrebno predložiti naslednje dokumente:

fotokopijo priglasitvenega lista (samostojni podjetnik),
fotokopijo zadnjega izpisa iz sodnega registra družbe,
fotokopijo potrdila o registraciji, ki ga izda Davčna uprava RS, iz katerega je razvidno, da je podjetje davčni zavezanec,
številko transakcijskega računa ter pečat.



http://www.mercatorgroup.si/sl/o-skupin...

Baje na vratih celo piše, da ni za prodajo fizičnim osebam

SG_101 ::

trgovina kot trgovina, jo imamo v našem kraju...lahko plačaš tudi s kartico...

Vzdevek ::

Sem že več krat kupoval v Tuš Cash&Carry, pred kasiranjem te bo samo vprašala, če rabiš org račun, ji rečeš ne in to je to. Do sedaj mi še ni nihče zagnjavil, da bi moral biti firma. ;)

eric_cartman ::

Komot lahko tam kupuješ.. Js sm hodil nekaj časa nazaj tja samo nacho sir kupovat, ker so edino tam poleg Leclerca imeli tega ta pravega.. Zdaj pa itak imajo že vsi... :D

CoreySteel ::

Malo OT...
Od kdaj, "ga imajo vsi"? Ker jest ta pravi nacho sir že lep čas iščem, pa razen litrskih pakung še nisem našel :)
Twitter: @CoreySteel_

jusv ::

@gejtim: Tuš ne komplicira pri cash&carry tako kot Mercator. Če kupuješ malo večjo fasungo, se kar splača tam kupovat.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Furbo ::

V TušCC gre lahko prav vsak. Imajo pa včasih ceneje zadeve navadni Tuši, če so v akcijah.

Je pa fino, če rabiš večje količine česa, kartone itd..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

RejZoR ::

Edina razlika med Cash & Carry in navadnimi Tuši je, da nimajo tko fancy postavljeno vse skupaj in da nimajo delikatese. Pa cene imajo navedene z in brez davka, tko da moraš mal pazit kero gledaš... To pa je to. Kupuje lahko vsak.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ganon ::

In kateri je tisti "pravi" nacho sir?

CoreySteel ::

Ta, ki ga uporabljajo mehiške restavracije. Katerega koli sem do sedaj kupil v štarcuni ni bil niti približno to.
Twitter: @CoreySteel_

RejZoR ::

Mislim, da ta tapravi pride samo v hobokih, torej 5+ kg doze... That's a lot of nacho cheese :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

CoreySteel ::

Sej, to :/
Zato pa cartmana sprašujem, kje vse imajo "tapravega" (čeprav se mi zdi, da je odgovor: nikjer) :P
Twitter: @CoreySteel_

Ganon ::

CoreySteel je izjavil:

Ta, ki ga uporabljajo mehiške restavracije. Katerega koli sem do sedaj kupil v štarcuni ni bil niti približno to.


Saj mi je jasno, ampak tukaj govorimo o siru, ki ga prodajajo v trgovini. O katerem je govora?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skodelice za kavo

Oddelek: Loža
132352 (184) TheBlueOne
»

Išče se - Monster Rehab Limonada

Oddelek: Loža
71217 (795) borisk
»

Količinski popusti v Mercatorju/Sparu/Tušu...

Oddelek: Loža
396307 (4467) fosil
»

Nacho sir

Oddelek: Loža
53826 (2194) radmannsdorf
»

Cedevita bezeg & limona

Oddelek: Loža
96234 (1538) blues1

Več podobnih tem