» »

Neavtomatska prijava

Neavtomatska prijava

bzagozen ::

Ko se prijavljam, si IE (avtomatično zapolnjevanje polj pri >IE5.0) zapomni moj username, potem si pa ne zapomni mojega gesla. Mislim, da se ime polja za geslo neprestano spreminja. Zakaj?

Še eno vprašanje?
Kako dobim kakšno zvezdico???? :D

Tomi ::

Problem z avtomatsko prijavo rešiš tako, da na desni klikneš svoje ime, in potem izbereš avtomatsko prijavo.. Potem te bo sam strežnik prijavil...

Kar pa se zvezdic tiče, jih začetniki dva tedna od prijave ne morete dobiti.. Saj ne, zvezdice so posledica točk, ki jih dobivaš, če pišeš v forum/med komentarje ali napišeš članek ali posreduješ novico... S tem, da moraš paziti, ker lahko za neumestne poste dobiš tudi negativne pike ( recimo za neumen post se rado zgodi, da dobiš dvakrat minus pike, ki bi jih ), zato k zvezdicam ne pripomore kakršnokoli pisanje, ampak pametno.. Pa še eno stvar.. Sedaj ni najbolj pametno, da razlagaš, da želiš zvezdice, ker je na forumu nekaj ljudi, ki s tem pretiravajo in gnojijo forum.. Zato se je tudi dvignil nadzor.. Upam, da si izvedel, kar te zanima :\
metrodusa.blogspot.com

Tjulenj ::

bzagozen: polje password se ne spreminja ampak je edino pravilno da si IE tega ne zapomni. kam bi pa prisli ce bi si IE se vse passworde zapomnil.

Kekec ::

IE ponuja opcijo da si zapomni geslo torej če hočes si ga shrani če nočes si ga pač ne ... ampak očitno al v IE ali na Slo-techu nekaj ne štima ker kljub temu da dam možnost da si ga shrani, ga naslednič ne najde!

ampak to so malenkosti >:D

Sergio ::

Kekec: to ni urejeno tako. Če hočeš avtomatsko prijavo, eksplicitno poudarjamo: Klikni na svoje ime v zgornjem desnem kotu. Tam boš našel svoje statistike ter nastavitve. Klikni na tisti "ne", kjer piše ali hočeš avtomatsko prijavo. "Ne" se bo spremenil v "Da". Poglej če ti dela. Časti pleskavico za prijaznost :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

bzagozen ::

Mislim, da smo se narobe razumeli. Jaz nisem mislil na avtomatsko prijavo, ampak samo na avtomatsko zapolnitev polja geslo po vpisu podatkov za uporabnika. To omogoča IE, samo pri Slo-Techu to ne deluje. LP

Sergio ::

Jah to (zaradi varnosti) ne dela. Ravno zaradi tega imamo avtomatsko prijavo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tjulenj ::

kekec, bzagozen: kje si videl moznost da si IE zapomni geslo? kolikor jaz vem je samo opcija "auto complete" ki pa normalno, ne deluje za passworde ampak samo za normalno vidna polja (username al pa e-mail pa podobno)

roscha ::

Wtf? Zanimivo, meni si IE 5.0 +SP1 ZAPOMNI geslo. Auto prijavo imam postavljeno na NE. Kako to?


Lp!

PaJo ::

Saj meni si IE 5.5 na w2k tudi zapomni geslo, pac moras mu rect da ko te prvic vprsa, ker naseldnjic ze enkaj jebe, tako da to ni diseblano, ker to IE omogoca ne vseh straneh tudi na kaksem hotmailu itd...

Tako da tisti katerim to ne dela probajte vse historye pa cookije pobrisat mogoce bo delalo potle:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Kekec ::

Tjulenj: nevem katero verziijo IE mas jst imam trenutno 5.5 pa to ponuja amapk mislim da je tudi že prejšna verzija to podpirala...ceprav to vidim prej kot problem in ne kot prednost ampak vcasih vseeno prav pride!

Kekec ::

Sergio: to opcijo imam jst omogočeno od kar sem se prijavu amapk včasih dela, včasih ne (random)>:D
lp!

Tjulenj ::

kekec: mam jest tut 5.5 pa me ravno zato zanima, da preverim da ni slucajno vklopljeno (ker je to res bolj slabost kot prednost) :D

Kekec ::

Ja verjetno ko te je prvič vprašal si dal da ti naj ne kaže tega..... ampak pojma nimam kje to vklopiš nazaj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepreverjanje headerjev pri prijavi

Oddelek: Informacijska varnost
51855 (1270) MrStein
»

Ali je slo-tech iOS hater :) ?

Oddelek: Slo-Tech
142605 (2135) Marat
»

Nov, lepši in uporabnejši Slo-Tech (III) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
509067 (6284) Jaffa
»

Firefox in pomnenje gesel

Oddelek: Omrežja in internet
91255 (1035) MitjaM
»

<font style="color:red">Obvestilo</font>

Oddelek: Novice / Obvestila
191977 (1977) R0K

Več podobnih tem